Jedno moje misljenje

Уредник: Moderatori

Корисников грб
ruke
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~
Поруке: 678
Придружен: 11 Апр 2007, 23:41

Порукаод ruke » 03 Окт 2008, 14:29

Ja imam čarobni....ako imaš magare, možemo da se menjemo :D

P.S. Baratam još i sa šarenim...ali to su sitnice, tipa "da li je i skokom ako je okom", "da li vam je crna mačka prešla put, ili je to bio jež" ili "da li su u laži duge čarape ili kratke noge"... itd :D

Корисников грб
milei
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1544
Придружен: 19 Сеп 2008, 23:03
Место: U carstvu oblaka

Порукаод milei » 03 Окт 2008, 14:44

Magare nemam nazalost pa razmena otpada. Ima li mozda ko kuglu?

Корисников грб
ruke
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~
Поруке: 678
Придружен: 11 Апр 2007, 23:41

Порукаод ruke » 03 Окт 2008, 14:49

Samo za kuglanje... :D

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 4071
Придружен: 28 Мај 2006, 20:08

Порукаод Pandora » 03 Окт 2008, 16:21

Danas je astrologija nazvana "losom stranom" humanizma i renesanse.
:roll:
Nerviraju me istorijske pikanterije poput ove, vise volim da zivim u svom svetu obojenim misticizmom.
Видим.

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada
Поруке: 4261
Придружен: 10 Апр 2006, 15:56

Порукаод stojan popivoda » 06 Окт 2008, 09:52

Dakle, ti bi da budeš mističkinja?
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:
dejan_kokoshkov@yahoo.com

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 4071
Придружен: 28 Мај 2006, 20:08

Порукаод Pandora » 06 Окт 2008, 10:08

Mozda... Svejedno ne volim kad je sve crno ili belo, zar nije zivot zabavniji u nijansama svih boja? :shock: Naucnik bi me samo pogledao i odmahnuo glavom, znam.. :)===0
Видим.

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada
Поруке: 4261
Придружен: 10 Апр 2006, 15:56

Порукаод stojan popivoda » 06 Окт 2008, 11:09

I ja sam nekada bio mistik.... na krovu moje zgrade. Ogrtao sam se posteljinom i prepadao komšiluk. To su bili dani.... misticizma.... :roll:
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:

dejan_kokoshkov@yahoo.com

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20436
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 06 Окт 2008, 11:36

Da si poneo padobran bio bi mistični hipohondar!
:-D :-D :-D

Корисников грб
Bojana B
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1366
Придружен: 20 Сеп 2008, 20:59

Порукаод Bojana B » 13 Окт 2008, 15:33

Nemam nista protiv da ljudi veruju u sve i svasta to je meni ok nek rade sta oce dok to meni licno ne ulazi u kazneni prostor .Ja ne verujem mnogo nesto sam skeptik po pitanju toga...
Ali znam da se poklapaju se neke stvari sa tom astrologijom i numerologijom...Ali se nikad ne bi bas mnogo oslonila na iste jer sam ja blago receno neverni Toma .....Sve i da mi sve pogode sta je bio i ono sto se desava a cak i sta ce da bude nekako ne mogu da verujem i tacka.
A sad cu definitivno da kazem nesto na sta cete da se smejete ja izvrsno gledam u karte i izvresno gledam u solju pri tom se pomazuci znanjem iz astrologije i numerologije...Moja baba me ucila svasta da bajem i vracam ali opet ne verujem ni kad vidim svojim ocima ne verujem ....
Samo mogu jos i to da kazem da je to sjajna stvar da se ja i moje prijateljice slatko procaskamo izogovaramo zabavimo i tako to ....
A svi ljudi koji posezu za tim neki su besni a neki ocajni ...svak ima svoj probem pa u nemoci da nadje pravo resenje trazi alternativu zamenu za svarno resenje svoje muke....
Samo da ima neceg u tome moje iskustvo pokazuje da ima .....veruju ljudi a mnogi veeruju zato sto im se nesto poklopilo necem se nadaju i veruju u ono sto im je neko reko pa ih to drzi da ne potonu i ne izgube se u problemu ....
Pustite i nemoj te se iznenaditi nicim sta ljudi rade i cime se ljudi bave a narocito ja to ne bi osudjivala....