Jedno moje misljenje

Уредник: Moderatori

Rale
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 275
Придружен: 07 Мај 2008, 23:40
Место: Raska
Контакт:

Jedno moje misljenje

Порукаод Rale » 31 Мај 2008, 14:27

-Nadam se da nikog neću uvrediti,jer mi to nije cilj,a nije mi cilj ni da se pravim pametan mnogo,želim samo da kažem da -Astrologija-Numerologija- i Ezoterija- uopšte nisu tačne.To je danas postala kao neka moda,savremeni trendovi i slično.Želim samo iz iskustva da kažem sledeće,svima onoma koji su psihički slabiji,labilniji i osetljiviji nikad nebih preporučio da se bave ovim stvarima,jer mogu biti pogubne po psihički život čoveka.Nadam se da nikog nisam uvredio ovim svojim mišljenjem,jer želim da budem krajnje dobronameran.Ako se neko našao uvređen,ja mu se unapred izvinjavam.
Naše je samo ono što poklonimo drugima
Otac Mitrofan Hilandarac

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20436
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 31 Мај 2008, 14:33

Svako ima pravo na mišljenje.
Nema ljutnje, razume se...
:-D :-D

Корисников грб
dragica zdralic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1519
Придружен: 01 Авг 2007, 14:29
Место: Novi Sad

Порукаод dragica zdralic » 31 Мај 2008, 19:04

Iskustvo je učitelj-ica života,priznajem!

A šta si Ti u horoskopu!?:wink: ako nije tajna !?

Rale
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 275
Придружен: 07 Мај 2008, 23:40
Место: Raska
Контакт:

r

Порукаод Rale » 31 Мај 2008, 19:46

-U horoskopu sam LAV,podznak STRELAC,i jedno vreme sam mnogo verovao u astrologiju,i dosta ynam o njoj zato sam i rekao ono sto sam rekao da moze,imati negativne posledice.
Naše je samo ono što poklonimo drugima

Otac Mitrofan Hilandarac

Корисников грб
dragica zdralic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1519
Придружен: 01 Авг 2007, 14:29
Место: Novi Sad

Порукаод dragica zdralic » 31 Мај 2008, 20:01

Za strelce se kaže da uskoče u bazen, a ne provjere da li je napunjen vodom...
ali lav to nikad ne bi dozvolio sebi! :cool:

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada
Поруке: 4261
Придружен: 10 Апр 2006, 15:56

Re: Jedno moje misljenje

Порукаод stojan popivoda » 02 Јун 2008, 15:47

Rale пише:-Nadam se da nikog neću uvrediti,jer mi to nije cilj,a nije mi cilj ni da se pravim pametan mnogo,želim samo da kažem da -Astrologija-Numerologija- i Ezoterija- uopšte nisu tačne.To je danas postala kao neka moda,savremeni trendovi i slično.Želim samo iz iskustva da kažem sledeće,svima onoma koji su psihički slabiji,labilniji i osetljiviji nikad nebih preporučio da se bave ovim stvarima,jer mogu biti pogubne po psihički život čoveka.Nadam se da nikog nisam uvredio ovim svojim mišljenjem,jer želim da budem krajnje dobronameran.Ako se neko našao uvređen,ja mu se unapred izvinjavam.

Polazeći iz ličnog iskustva složio bih se s tobom. S druge strane, svestan sam porekla tih tzv okultnih nauka, ali bojim se da su do našeg vremena doprle nepovezane krhotine nekadašnjih uzora. Tako danas imamo veliku papazjaniju koja reprodukuje još veću konfuziju. Ezoterijom danas vlada veliki mrak - mrak neznanja, izopačenosti, egomanije i neviđenog bulažnjenja. Možda se sve to može podvesti pod jednu reč: OČAJ. Čast izuzecima, ali opšti trend je više nego porazan.
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:
dejan_kokoshkov@yahoo.com

Корисников грб
Imhotep
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1513
Придружен: 09 Јул 2007, 22:14
Место: Staza sudbine

Re: Jedno moje misljenje

Порукаод Imhotep » 03 Јун 2008, 00:56

stojan popivoda пише:
Rale пише:-Nadam se da nikog neću uvrediti,jer mi to nije cilj,a nije mi cilj ni da se pravim pametan mnogo,želim samo da kažem da -Astrologija-Numerologija- i Ezoterija- uopšte nisu tačne.To je danas postala kao neka moda,savremeni trendovi i slično.Želim samo iz iskustva da kažem sledeće,svima onoma koji su psihički slabiji,labilniji i osetljiviji nikad nebih preporučio da se bave ovim stvarima,jer mogu biti pogubne po psihički život čoveka.Nadam se da nikog nisam uvredio ovim svojim mišljenjem,jer želim da budem krajnje dobronameran.Ako se neko našao uvređen,ja mu se unapred izvinjavam.

Polazeći iz ličnog iskustva složio bih se s tobom. S druge strane, svestan sam porekla tih tzv okultnih nauka, ali bojim se da su do našeg vremena doprle nepovezane krhotine nekadašnjih uzora. Tako danas imamo veliku papazjaniju koja reprodukuje još veću konfuziju. Ezoterijom danas vlada veliki mrak - mrak neznanja, izopačenosti, egomanije i neviđenog bulažnjenja. Možda se sve to može podvesti pod jednu reč: OČAJ. Čast izuzecima, ali opšti trend je više nego porazan.

Svako ima pravo na svoje misljenje ali tvrdnja da "da -Astrologija-Numerologija- i Ezoterija- uopšte nisu tačne" nikako ne moze stajati.Proucavajuci i baveci se dosao sam do dokaza da zasigurno ima mnogo istine u Astrologiji-Numerologiji- i Ezoteriji.Nebrojeno puta sam bio svedok i akter "mog misljenja" da -Astrologija-Numerologija- i Ezoterija- jesu potpuno tačne ali.....
Tu bih se nadovezao na Stojana, npr.Astrologija kao nauka nije prevara,vec su prevaranti Astrolozi koji je tumace kako je tumace....

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 4071
Придружен: 28 Мај 2006, 20:08

Порукаод Pandora » 09 Јул 2008, 10:16

А има ли кога да воли астрологију и тиме се бави, да ми опет неко мало гвирне у звезде.. Радознала сам шта ми ова година доноси :wink:
Видим.

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 09 Јул 2008, 13:51

Ne treba uznemiravati zvezde zbog nečega za šta je dovoljan i pasulj.
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:

Корисников грб
milei
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1544
Придружен: 19 Сеп 2008, 23:03
Место: U carstvu oblaka

Порукаод milei » 02 Окт 2008, 16:27

Koja vrsta pasulja je najbolja :wink: ?

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 03 Окт 2008, 09:15

Pasulj tetovac.

Корисников грб
ruke
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~
Поруке: 678
Придружен: 11 Апр 2007, 23:41

Порукаод ruke » 03 Окт 2008, 10:44

Слика

Корисников грб
milei
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод milei » 03 Окт 2008, 13:58

stojan popivoda пише:Pasulj tetovac.

Sa zvezdama lakse ide, pasulj mi je stran, mozda se treba oslanjati na ono blize poimanju a dalje od ociju ...uostalom susthina se ocima ne da sagledati... zato vise zvezdama verujem ali ako neko ovde barata tetovcem dozvolicu mu da mi pomogne :-D .

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 03 Окт 2008, 14:01

Još ako je tetovac sa rebarcima..... kukuku

Корисников грб
milei
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод milei » 03 Окт 2008, 14:17

Ma da...sa malo belog luka pride...rezultat zagarantovan :D