Kineska Astrologija / DA LI ste AVANTURISTA ??????

Уредник: Moderatori

Корисников грб
CecaPolak
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 2620
Придружен: 11 Окт 2006, 21:19

Порукаод CecaPolak » 02 Окт 2007, 00:07

IRIS* пише:Gleda se godina rodjenja,ali ja ne znam za sve napamet.

ispisacu ja..pa se nadjite...
Ne daj se ni zivotu, ni smrti...
ovaj te zanese, ona odnese,
nema veceg zadovoljstva nego
prevariti ih oboje...
MOJA KNJIGA

Корисников грб
Zvoncica
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 4271
Придружен: 19 Феб 2007, 16:07
Место: Nedodjija

Порукаод Zvoncica » 02 Окт 2007, 10:50

Starbuck пише:jedno glupo pitanje... kako se odredjuje koji si znak ? :oops: :oops:

ti si valjda pas

Корисников грб
Zvoncica
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 4271
Придружен: 19 Феб 2007, 16:07
Место: Nedodjija

Порукаод Zvoncica » 02 Окт 2007, 10:57

" ZMAJ " - je pravi majstor da od avanture stvori stabilnost . Iako ga privlaci sve sto je nepoznato , neistrazeno , misticno , urodjena potreba za udobnoscu ucinice da za odmor izabere daleke destinacije , pune kulturne bastine , istorijskih spomenika , obelezja davnih civilizacija ali ce sve to biti upakovano u jedan ekstravagantni aranzman da mu ni u jednom casu nesto ne bi nedostajalo . Iako se cini da Zmaj spava kada su avanture ma kog tipa u pitanju , on u stvari sve vreme ocekuje neko lice u mnostvu drugih koje ce njegovo srce i njegov duh prepoznati .
A kada se to dogodi , u bilo kom zivotnom dobu , iz bilo koje pozicije okrenuce spremno ledja dotadasnjem zivotu i to zauvek .

pa...onako i jeste i nije ....moz' da bude,a ne mora da znaci :wink:

Корисников грб
wanderer
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 91
Придружен: 08 Авг 2007, 12:02

Порукаод wanderer » 02 Окт 2007, 12:22

Ja sam bivo i na mene se uopšte ne može primeniti, čak su neki delovi totalno suprotni... Ili su me slagali za godinu rođenja, ili kinezi pojma nemaju...

Корисников грб
CecaPolak
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 2620
Придружен: 11 Окт 2006, 21:19

Порукаод CecaPolak » 02 Окт 2007, 13:50

:P :P :P pa to je najverovatnije a i u tom horoskopu imas podznake :mah
Ne daj se ni zivotu, ni smrti...

ovaj te zanese, ona odnese,

nema veceg zadovoljstva nego

prevariti ih oboje...

MOJA KNJIGA

Корисников грб
Shushu
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 4736
Придружен: 11 Феб 2006, 23:16

Порукаод Shushu » 14 Нов 2008, 22:30

Hm...jesam petao i volim da se shepurim u mom kokoshinjcu :D
Ljubav radja ljubav / Tolstoj

Корисников грб
Moći
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 207
Придружен: 25 Окт 2008, 01:52
Место: na rubu pameti

Порукаод Moći » 23 Нов 2008, 00:02

Kineski horoskom ne počinje kada i naš tj 1 januara, znaci Jarac, Vodolija i retko Ribe mogu biti kraj jednog znaka ili početak drugog. Dakle za ove znake mora se tačno znati i dan i mesec i godina rodjenja, jer svake godine Kineska Nova godina počinje drugog datume. :D
Hrabrost je postupiti pravilno iako se bojiš

Корисников грб
dragica zdralic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1519
Придружен: 01 Авг 2007, 14:29
Место: Novi Sad

Re: Kineska Astrologija / DA LI ste AVANTURISTA ??????

Порукаод dragica zdralic » 12 Дец 2008, 13:37

CecaPolak пише:
" TIGAR " - je rodjeni avanturista . Nedostatak izazova u ma kom smislu dozivljava kao licni poraz . On voli promene , on voli iznenadjenja i sve sto predstavlja ma kakvo odstupanje od pravila .
Sanja o egzoticnim putovanjima , neistrazenim ambijentima , dalekim morima i naravno velikoj tajnoj ljubavi koje ce se secati ceo zivot .
Ako moze da bira odabrace da putuje sasvim sam , bez mogucnosti da tokom puta bude dostupan bilo kome . Cesto se dogadja da planove menja u poslednjem trenutku , tek da bi sebi i svom okruzenju povecao nivo adrenalina . Ipak , dokle god je svom potomstvu neophodan , odricace se svega sto njemu pricinjava radost .

mislim da je ovo prilicno tacno!
Слика

"...čudno je, kako nam malo treba da budemo srećni
a još čudnije kako nam baš to malo i nedostaje..."

Корисников грб
adela
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~
Поруке: 448
Придружен: 11 Јан 2008, 18:04
Место: ... blizina ...

Re: Kineska Astrologija / DA LI ste AVANTURISTA ??????

Порукаод adela » 21 Дец 2008, 05:10

CecaPolak пише: " TIGAR " - je rodjeni avanturista . Nedostatak izazova u ma kom smislu dozivljava kao licni poraz . On voli promene , on voli iznenadjenja i sve sto predstavlja ma kakvo odstupanje od pravila .
Sanja o egzoticnim putovanjima , neistrazenim ambijentima , dalekim morima i naravno velikoj tajnoj ljubavi koje ce se secati ceo zivot .
Ako moze da bira odabrace da putuje sasvim sam , bez mogucnosti da tokom puta bude dostupan bilo kome . Cesto se dogadja da planove menja u poslednjem trenutku , tek da bi sebi i svom okruzenju povecao nivo adrenalina . Ipak , dokle god je svom potomstvu neophodan , odricace se svega sto njemu pricinjava radost .

:-D Svaka reč je tačna.