PORODICNO NASILJE NAD DECOM!?

red rose
~ pocetnik ~
~ pocetnik ~
Поруке: 1
Придружен: 08 Мај 2012, 19:05

PORODICNO NASILJE NAD DECOM!?

Порукаод red rose » 08 Мај 2012, 19:14

Jedna jako teska tema za pricanje o kojoj se toliko zna a svi cute. Iskoristicu ovaj forum da otvorim moju pandorinu kutiju jer mislim da me isuvise gusi. Zrtva sam porodicnog nasilja i sada kao zrela osoba osjecam ogroman teg proslosti. Da li neko ima slicna iskustva ??? :?

Корисников грб
Nut
~ napredni clan ~
~ napredni clan ~
Поруке: 910
Придружен: 04 Окт 2010, 15:09
Место: U carstvu kraljice noci duhovnog princa Tamina...

Re: PORODICNO NASILJE NAD DECOM!?

Порукаод Nut » 21 Мај 2012, 20:02

red rose пише:Jedna jako teska tema za pricanje o kojoj se toliko zna a svi cute. Iskoristicu ovaj forum da otvorim moju pandorinu kutiju jer mislim da me isuvise gusi. Zrtva sam porodicnog nasilja i sada kao zrela osoba osjecam ogroman teg proslosti. Da li neko ima slicna iskustva ??? :?
..

Ovaj post bi trebao imati drugaciji naziv..mozda ''Refleksija nasilja u detinjstvu na zrelo doba ''...ali,ok,moze i ovako...
Naravno da mnogi od nas imaju slicna iskustva..

Licno, nisam u toj skupini..moje je da pokusam da pomognem ...a ti bi trebala napisati nesto vise..da bi se vise pricalo o ovim problemima....jer iz ovoga sto si kazala ne zna se gotovo nista .....Eventualno bi dobila jako kratke odgovore tipa.'' da jesmo''...''svakako''..etc..

Zato..haj'mo pricati otvorenije jos i vise..naravno ako to zelis..!!!

:-D :mah
LJudi se plase da ce zaboraviti svoju dusu, da ce propasti kroz ono prazno, jer nece imati zasta da se uhvate....