Tamna noc duse...

Корисников грб
Nut
~ napredni clan ~
~ napredni clan ~
Поруке: 910
Придружен: 04 Окт 2010, 15:09
Место: U carstvu kraljice noci duhovnog princa Tamina...

Tamna noc duse...

Порукаод Nut » 09 Феб 2012, 18:34

Jednostavno..prosta stvar..

Sam naslov,i ..deluje,magicno ,mada pomalo zastrasujuce.....
Zamislite da vam se kida i nestaje sustina licnosti...''na srecu'' radi se o personi..zapravo o maski(jednoj od ..)koju smo stvorili i nosimo od detinjstva...Nije naivno..jer smo ubedjeni da smo to mi...zapravo to i jeste jedan od nasih izdanja...duboko ukorenjeno u nama...sa kojim smo se skoro sasvim poistovetili..Tek kada nas ''obori problem''..mi cemo se odluciti da se susretnemo sa tom licnoscu...

Tamna noc duse
-oznacava krizno stanje u kojem prestaje da funkcionise sve sto je u zivotu funkcionisalo do tada...
Dosli smo do mrtve tacke i prinudjeni smo da potrazimo pomoc od necega izvan i iznad sebe ili da zaronimo duboko u svoje nesvesno...
Mozda tada nesto i resimo..

Слика

Uvek bi trebali da imamo na umu,da,koliko god nam zivot izgledao tezak,mi mozemo mi moramo da zaronimo.....
LJudi se plase da ce zaboraviti svoju dusu, da ce propasti kroz ono prazno, jer nece imati zasta da se uhvate....

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20457
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 09 Феб 2012, 18:40

Nije baš skromno citirati samog sebe, ali jednom davno sam napisao:
Nagli osvrt u dubinu sebe obično izazove vrtoglavicu.
Ova teme me je podsetila na tu misao...
:mah :mah :mah

Корисников грб
Nut
~ napredni clan ~
~ napredni clan ~
Поруке: 910
Придружен: 04 Окт 2010, 15:09
Место: U carstvu kraljice noci duhovnog princa Tamina...

Порукаод Nut » 10 Феб 2012, 16:45

Sky Seeker пише:Nije baš skromno citirati samog sebe, ali jednom davno sam napisao:
Nagli osvrt u dubinu sebe obično izazove vrtoglavicu.
Ova teme me je podsetila na tu misao...
:mah :mah :mah
...

Naravno..sama pomisao..kod nekih moze da dovede do takvog stanja...
Tu nam je dole nase nesvesno...jama u koju se taloze mnoge stvari koje odbijamo da prihvatimo na svesnom novou...
No,ponekad bi trebalo da pokusamo da se poigramo sa nasim nesvesnim ,narocito zbog toga,sto onda koristimo ''veci deo kapaciteta mozga '' nego inace..
Najvaznije...tako se stupa u kontakt sa onim delom licnosti koji zna sta se desava..
LJudi se plase da ce zaboraviti svoju dusu, da ce propasti kroz ono prazno, jer nece imati zasta da se uhvate....