Čega se sećate

Корисников грб
El
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 22921
Придружен: 08 Авг 2007, 08:19
Место: Pančevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод El » 30 Окт 2010, 08:20

Sećam se mirisa tek ispečenog hleba....Bakinog sigurnog krila i milog glasa....
"Ne zanosi se. Promeniti nešto na muškarcu možeš samo ako nosi pelene" ...

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 30309
Придружен: 26 Сеп 2005, 14:52
Контакт:

Порукаод Mustra » 18 Нов 2011, 15:34

Neke me zaboravljene slike iznenade, a neka jasna sećanja razočaraju...

Корисников грб
zara
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 8573
Придружен: 02 Окт 2008, 17:29
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод zara » 18 Нов 2011, 17:15

Kad se setim i kad me zapece,do kosti zaboli,placem neutesno .To su vremena koja su obelezena datumima rastanka,bolesti,odlaska voljenih,mojih zivotinja cak!
Dani koji su neminovni kod svakog coveka i ne znace ni patetiku,ni depresiju .
To zakopano,duboko u coveku,pamti nasa svest potisnuta u neki cosak dok se ne aktivira najobicnijom skicom sadasnjeg vremena koje lici na ono predjasnje ,za koje smo pomislili da je nestalo....
Ponekad se smejem neobuzdano,razuzdano....takodje zbog vremena kad sam bila klinka,nestasluka razno/raznih i najvise srednjoskolskih dana....dragih likova....
I tada oko pomalo zasuzi ali dusa je veselija jer ne boli, samo se poigrava sa uspomenama.
Niko nije tako lep dusom kao jednostavan covek

Корисников грб
zara
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод zara » 18 Нов 2011, 17:15

Kad se setim i kad me zapece,do kosti zaboli,placem neutesno .To su vremena koja su obelezena datumima rastanka,bolesti,odlaska voljenih,mojih zivotinja cak!
Dani koji su neminovni kod svakog coveka i ne znace ni patetiku,ni depresiju .
To zakopano,duboko u coveku,pamti nasa svest potisnuta u neki cosak dok se ne aktivira najobicnijom skicom sadasnjeg vremena koje lici na ono predjasnje ,za koje smo pomislili da je nestalo....
Ponekad se smejem neobuzdano,razuzdano....takodje zbog vremena kad sam bila klinka,nestasluka razno/raznih i najvise srednjoskolskih dana....dragih likova....
I tada oko pomalo zasuzi ali dusa je veselija jer ne boli, samo se poigrava sa uspomenama.

Корисников грб
zara
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод zara » 08 Дец 2011, 17:08

Secam se lepih dana, trenutaka kada sam hodala kao srna koraka laka,vitkog stasa.Secam se da su me kasnije posmatrali ko zabca u staklenoj tegli otecenu od pronizona,debelog tela i naduvenih obraza.Secam se ,da sam se pravdala ko neka ovca pred klanje da hrana nije moje interesovanje, vec da mi je plavo oko oteklo i ostalo zakopano u sumi daleko gde i dalje pase lanad al` ne lici na mene..
Secam se da sam jos juce plakala zbog otekle ruke,stanjene noge,nesrazmerne duse koja se deli i boli.
Vise mi nije stalo do lepote, nakaznosti losih ljudi,beskorisnih misli,saputanja iza ledja...
Nije mi stalo ni do mene same, dok se posmatram spolja i iznutra?!
Volela bih da nije tako ,da mi je lako,da se ponosim sobom zbog toga sto jesam!
Shvatila sam gresku,otisla daleko,verovala cudima,posmatrala

Корисников грб
zara
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод zara » 08 Дец 2011, 17:14