Oko za Oko

Корисников грб
chiquita
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 3302
Придружен: 07 Авг 2007, 13:10
Место: iza duge...

Порукаод chiquita » 29 Сеп 2007, 04:23

Ne znam ni odakle da pocnem,ni sta te zanima?
Volela bih da znam sta te muci,glupo receno,ali ne znam kako da se izrazim...?
Ma,sto bih se folirala?Molim te i ti budi iskrena...

To s' roditeljima je posebna prica...Vole oni da sklone dete sa ulice,ali kad dete TO nesto zavoli i vise nego sto treba,njima onda smeta..

Корисников грб
chiquita
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод chiquita » 29 Сеп 2007, 04:36

E,mogu slobodno da napisem da si me ocrnila onako najgore,pa se pitam da li to uopste pise o meni...?!
Posle prvog posta pomislila sam da ne vredi bilo sta da pokusavam,a onda se predomislim jer nije sve bas tako.
Mogu ja ovako SVE da ti kazem,sta god hoces...ali ne znam kako cu se ponasati ako se vidimo (nekada)...cutacu ili sta vec,glupa situacija.

Корисников грб
Zvoncica
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 4271
Придружен: 19 Феб 2007, 16:07
Место: Nedodjija

Порукаод Zvoncica » 29 Сеп 2007, 07:23

IRIS* пише:E,mogu slobodno da napisem da si me ocrnila onako najgore,pa se pitam da li to uopste pise o meni...?!

ok , sta od onog sto sam napisala nije tacno ili bolje receno kako bi Ti napisala iz svoje uloge pricu koja ima (pretpostavljam ) slicne momente ?

da li "ocrnila" znaci "npisano ne odgovara potpuno istini" ili "cinjenice odgovaraju istini,ali je ton,nacin iznenajujuci i sokantan" ili nesto trece :roll: :roll: :roll: ?

Корисников грб
Zvoncica
~ administrator ~
~ administrator ~

Порукаод Zvoncica » 29 Сеп 2007, 07:34

IRIS* пише:Ne znam ni odakle da pocnem,ni sta te zanima?

Sve me zanima...od bilo cega
IRIS* пише:Volela bih da znam sta te muci,glupo receno,ali ne znam kako da se izrazim...?

nije glupo receno .Svasta me muci ,ali u sklopu ove teme me zanima ...recimo :
kako nesvesno svojim postupcima povredjujemo druge ljude i kako razumemo te procese i i kako drugi ljudi reaguju na nase povredjivanje

akcija - reakcija
IRIS* пише:Ma,sto bih se folirala?Molim te i ti budi iskrena...

Mozda gresim,ali mislim da sam skoro uvek iskrena,osim kada odsustvuje moja reakcija ,ali u tim situacijama je po okolinu bolje i zdravije odsustvo reakcije :wink:

IRIS* пише:To s' roditeljima je posebna prica...Vole oni da sklone dete sa ulice,ali kad dete TO nesto zavoli i vise nego sto treba,njima onda smeta..

Vise nego sto treba .... a koliko treba i koliko je dozvoljeno zavoleti
:? :? :?

Корисников грб
chiquita
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод chiquita » 29 Сеп 2007, 16:08

Da ne bih zapocinjali nesto od sredine,napisacu ti sve lepo od pocetka.
Svi mi povredjujemo ponekad,nesvesno one do kojih nam je stalo…
Pa izgleda da ni ja nisam bila izuzetak,s obzirom da ALISU mnogo volim.
Cini mi se da je sve to jedan veliki nesporazum,a moja zatvorenost je najvise doprinela tome.
Bezbroj puta sam neke stvari precutala i osecanja zadrzala samo za sebe,a nisam trebala.
Dosla sam u Alisu u pravom (ili pogresnom ) trenutku,ne znam…(porodicni problem)
Samo znam da nista nije slucajno.
Po prvi put u zivotu sam prihvatila ljude s njihovim manama i vrlinama i nista mi nije smetalo.SVE sam bila zanemarila,ni do koga mi nije bilo stalo,neku vrstu utehe sam nasala tu.
Znam da niste znali ni sta mislim ni sta osecam, niti sam to htela da kazem.
Takodje znam da nisam ni delovala onako kako sam se osecala.
U jednom trenutku kao da se sve srusilo(mislim da sam neke stvari idealizovala) i nisam znala sta da mislim,a znala sam da ne zelim da odem.Iz nekog razloga sam otisla u drugo pozoriste koje nije ni nalik vama(ili nisam zelela da mi se dopadne), nisam htela tamo da ostanem. Obecala sam Ljubi i Mariji da cu otici sa njima,ali to nisam ispunila i zbog toga i dan danas ne razgovaramo(ima jos razloga).
U vreme BAP-a sam bila mnogo nervozna,sve mi se skupilo,kraj skole,prijemni,probe…mama se bunila sto mi oduzima vreme,lagala sam i izmisljala razloge samo da bih dosla,a vi to niste razumeli.Nije mi bilo nimalo prijatno kad dodjem sat vremena kasnije ili kad moram na pola probe da odem…Radila sam mehanicki,zurila da sve postignem i na kraju rezultat bude ovo.Srecom da sam uspela sa skolom sve da zavrsim i upisem se na fax,pa sam mamu “otkacila” sto se tice proba.
Mozda sam trebala da razgovaram sa vama,ali znala sam da necete shvatiti i uostalom imali ste svojih briga.
Jos jednom,zao mi je ako sam te(vas)na neki nacin povredila,to mi nikada ne bi bila namera,niti bih vas ispalila i slicno-nisam takva.

Корисников грб
chiquita
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод chiquita » 29 Сеп 2007, 16:14

STELA NOIR пише:da li "ocrnila" znaci "npisano ne odgovara potpuno istini" ili "cinjenice odgovaraju istini,ali je ton,nacin iznenajujuci i sokantan" ili nesto trece :roll: :roll: :roll: ?

Mislim da ne odgovara istini,sokirala sam se kakav sam utisak ostavila i kako me vidis,eto zato.

Корисников грб
Zvoncica
~ administrator ~
~ administrator ~

Порукаод Zvoncica » 29 Сеп 2007, 16:28

IRIS* пише:
STELA NOIR пише:da li "ocrnila" znaci "npisano ne odgovara potpuno istini" ili "cinjenice odgovaraju istini,ali je ton,nacin iznenajujuci i sokantan" ili nesto trece :roll: :roll: :roll: ?

Mislim da ne odgovara istini,sokirala sam se kakav sam utisak ostavila i kako me vidis,eto zato.

koji deo se razlikuje u Tvom vidjenju ?
Koja konkretno cinjenica nije tacna od onih koje sam ja navela ?

Корисников грб
chiquita
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод chiquita » 29 Сеп 2007, 16:32

Uopste tvoje vidjenje mene.
Nekulturna , nevaspitana,samoziva...tako sam ja to zakljucila.
Dolazim nepozvana.E,ako sam se tako ponasala...nemam vise sta da dodam.

Корисников грб
Zvoncica
~ administrator ~
~ administrator ~

Порукаод Zvoncica » 29 Сеп 2007, 16:43

kahm,kahm...cinjenica Br.1 iliti (radni naslov) "Zmurke"

1. sa jos dva clana grupe otisla kod Svete (od to troje vas dvoje ste se vratili pre no sto ste i stigli u Teatar 13 :wink: Bila sam kod Svete kao klinka :ha:ha :ha:ha :ha:ha :ha:ha :ha:ha i znam razliku izmedju njegove i moje (nase) koncepcije rada :wink:
Iz nekog razloga sam otisla u drugo pozoriste koje nije ni nalik vama(ili nisam zelela da mi se dopadne), nisam htela tamo da ostanem. Obecala sam Ljubi i Mariji da cu otici sa njima,ali to nisam ispunila i zbog toga i dan danas ne razgovaramo(ima jos razloga)

zamolila sam Te da budes iskrena :wink: obe znamo,a i ostali upuceni da se i Ljuba vratio k'o pokisao i da razgovara sa Tobom :an:

Корисников грб
Zvoncica
~ administrator ~
~ administrator ~

Порукаод Zvoncica » 29 Сеп 2007, 17:06

A za cinjenicu Br.1 iliti (radni naslov) "Zmurke" ja nikada ne bih saznala da nije bilo .....koga... mog " prijatelja"jel' tako :wink:
Gde bas nadjoste da odete na probu na kojoj je bio covek koji je uvek veoma zainteresovan da mi prenese SVE ,a narocito pricu o prebegu
Losa procena ....tc,tc,tc ...zato je ovoj temi mesto ovde

Корисников грб
chiquita
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод chiquita » 29 Сеп 2007, 19:04

Ljuba moze da prica sa mnom,ali ja sa njim NE PRICAM! Nemamo nas dvoje o cemu da pricamo.
ISKRENA SAM!
Zvala nas je jedna devojka iz grupe tvog "prijatelja"i otisli smo da vidimo kako izgleda.

Корисников грб
chiquita
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод chiquita » 29 Сеп 2007, 19:09

Zar je on toliko bitan?
Meni nije.

Корисников грб
Imhotep
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1513
Придружен: 09 Јул 2007, 22:14
Место: Staza sudbine

Порукаод Imhotep » 29 Сеп 2007, 19:22

Da dam ja svoje Vidjenije ove situacije kao neko ko je vrlo objektivno subjektivanСлика

Корисников грб
Imhotep
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Imhotep » 29 Сеп 2007, 19:36

Rece meni Husker_Starback_Vladimir_Volic kako nekako nije u redu da FINA_IriS(a lepo si nam govorila da ti taj nadimak nikako ne pristaje)ne zasluzuje sudbinu koju smo joj namenili jel su neki pre nje pravili mnogo veca sra_a a nisu bili izbaceni.A rekoh ja njemu,meni licno su i Zlohavi i Ugljesa i Spidi F1 i Kalemegdanka i Sisi i Bulja-Bataja bili mnogo mnogo bitniji pa iz raznoraznih razloga trenutno nisu clanovi "Alise" te da li ce Marija(FINA)Radosavljevic ostati u "Alisi" ili ne zavisi samo od toga da li je ona sposobna da shvati svoju poziciju.

Nastavice se.....
Izvinjavam se Severdjani Braci Jocicima i ostalim Romima i onima koji se tako osecaju iz Bracu Jerkovic koje zbog prostorai vremena nisam stigo da spomenem a sigurno su bitniji za "ALISU" od Marije(FINE)Radosavljevic(Obrazlozicu)

Корисников грб
Imhotep
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Imhotep » 29 Сеп 2007, 19:55

Svako ima svoju poziciju u Drustvu,grupi,porodici,drustvu,razredu.Slazem se da ta pozicija moze da se menja ali besmisleno je da se ja Prorok pojavim ovde na TVORCU GRADA, imam stotinak poruka i posaljem PP SkySeekeru da smatram da bih ja trebao da budem moderator,ustvari ne moderator nego administrator to jest mogao bi on da se povuce a ja da budem glavni administrator,ne ide bre,iako moram priznati da sam vrlo samosubjektivnoegocentricnonarcisoidan.
Kad nekome kopas oko,bolje mu iskopaj oba tako ces ga spreciti da ti se osveti...
Nastavice se....
СликаСлика
Слика