Umro Stojan Popivoda

Корисников грб
Goga
~ napredni clan ~
~ napredni clan ~
Поруке: 937
Придружен: 27 Сеп 2004, 22:52
Место: u sumi obrasloj secanjima
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод Goga » 28 Феб 2009, 11:02

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20429
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 28 Феб 2009, 11:38

Nije živ, ali kao da jeste...
Ustvari, jeste, ali kao da nije...
:-D :-D :-D

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada
Поруке: 4261
Придружен: 10 Апр 2006, 15:56
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод stojan popivoda » 02 Мар 2009, 13:00

Ja sam jarac živoderac
živ klan nedoklan
živ dran neodran
živ soljen nedosoljen
živ pečen nedopečen....
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:
dejan_kokoshkov@yahoo.com

Корисников грб
zara
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 8573
Придружен: 02 Окт 2008, 17:29

Порукаод zara » 02 Мар 2009, 22:22

Корисников грб
Bojana B
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1366
Придружен: 20 Сеп 2008, 20:59

Порукаод Bojana B » 03 Мар 2009, 00:19

Stojane stvarno si dodz...Sta bre trazis tamo na face book?
Bolje da budes prvi u selu nego zadnji u gradu......
Iskreno bi mi bilo drago da se povanpiris.......
Pa za dalje ce da vidimo.......... :wink: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 03 Мар 2009, 00:37

Pa na fejzzbuk mi razne tete-seke šalju svakojake intimarije na PP... a ja baš imam teranje ovih dana, pa.... vaskrslo se privremeno dok ne prođe teranje....
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 03 Мар 2009, 00:38

Корисников грб
Bojana B
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Bojana B » 03 Мар 2009, 01:18

Корисников грб
Zvoncica
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 4271
Придружен: 19 Феб 2007, 16:07
Место: Nedodjija

Порукаод Zvoncica » 03 Мар 2009, 10:38

Stojan nije džukela, nemojte tako. On samo apsolutno adekvatno odgovara na provokacije.
Meni je izuzetno zanimljivo i intrigantno da ga čitam. Čak me uopšte ne uznemirava sadržaj njegovih domišljatih rečenica.
Samo mi je žao što umire ... to je tako tužno :roll:

Корисников грб
Bojana B
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Bojana B » 03 Мар 2009, 14:08

Kao admin nisi trelala Zvoncice da procitas samo prvu receneicu i nisi razumela ....
Takodje i ja volim Stojana.......A to da ga branis od mene zaboravi zeno!
Nije on ni mali ni mutav .....Tako da znas da bi i tebe i mene vodio zedne preko Dunava vodu da ne okusimo ....
Nemoj da ga branis molim moji napadi su bezazleni nemam namere da ga puno izazovem pa da posle mora na pelcovanje....
I nemoj da se sikiras nije on umro cim je bezobrazan sarmantan provokativan ekcesan ..daklem ziv je .......
Ne bi ja rekla da ce on skoro da lipce......
A i sto bi?
Bila bi greota da nemamo taj djavolski sarm ovde na tvorcu .....
Daklem Stojane ......JA TE VOLIM .....ovi drugi mogu i ne moraju......
Vrati se ti nama medju zive i nemoj da budes tamo neki desnjak na face book.....
Jer rece da ti salju tete slike provokativne ..pa me bas zanima sta radis sa njima?
I kakava je svrha tih slika njihovih u tvom zivotu?
Da znam da li ti puno znace il ne znace?
To te pitam jer sad padam u enigmu i mislim da li da ti posaljem neku svoju ......sliku ......koja je naravno provokativna i gde ja lizem sladoled od jagode il banane vise se ne secam dobro ......
Puno pozdrava od Bojane B

Корисников грб
trilian
~ napredni clan ~
~ napredni clan ~
Поруке: 865
Придружен: 15 Феб 2009, 13:00

Порукаод trilian » 03 Мар 2009, 14:13

za jednog mrtvaca je poprilicno aktivan :D

Корисников грб
Zvoncica
~ administrator ~
~ administrator ~

Порукаод Zvoncica » 03 Мар 2009, 14:19

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20429
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 03 Мар 2009, 14:37

Od mrtvoga vajde nema
a bio je strašna cvećka
Bojana mu nešto sprema
ali on se, kao, nećka...

Ej, da mi je da zavirim
u te tajne znake njine
pa posle ću da se smirim
da ih pratim iz daljine...

:D :D :D :D :D :D

Корисников грб
Bojana B
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Bojana B » 03 Мар 2009, 14:39

Kako god bas mi je drago da je nas Stojce usvrati sad pa makar i kao zonbi .....
Bas je simpatican ...i ovo sto si gore rekla da je radio slatko me nasmeja....
Daklem on je covek veseljak i to lici na njega.......
I da znas da se slazem ...cak i kad se svadjo on je imao nekako stila .....
Ne znamo koliko ima godina? ...Ma ima godinica ..ta baraba !.....
Na provokacije je vrlo simapticno odgovaro bez ljutnje i vrlo je taktican bio.
Sta da kazem ako se ne pojavi sem ..da kazem i da vi za mnom ponovite ...SLAVA MU......

Корисников грб
Zvoncica
~ administrator ~
~ administrator ~

Порукаод Zvoncica » 03 Мар 2009, 14:47

SLAVA MU ! :an: