Zoran Đinđić

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Корисников грб
Maestro
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 3126
Придружен: 28 Сеп 2004, 03:54
Место: Swiss
Контакт:

Zoran Đinđić

Порукаод Maestro » 13 Мар 2006, 04:51

Слика ... Volimo se jer su nam slabosti iste...

Корисников грб
Maestro
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 3126
Придружен: 28 Сеп 2004, 03:54
Место: Swiss
Контакт:

Порукаод Maestro » 13 Мар 2006, 05:02

Слика ... Volimo se jer su nam slabosti iste...

Корисников грб
vuk
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 6435
Придружен: 11 Сеп 2005, 12:53
Место: nigdina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод vuk » 13 Мар 2006, 09:46

Слика

Корисников грб
Alan_a
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 7077
Придружен: 25 Феб 2006, 19:15

Порукаод Alan_a » 13 Мар 2006, 14:26

Zoran Djindjic:

“… Mi smo veseo narod, koji istovremeno ceni pesimizam jer ga smatra otmenim i oslobada od odgovornosti. Ako vec unapred sumnjate u svoj uspeh, neuspeh ce vam lakše pasti jer ste ga mudro predvideli...”

“Nije uobicajeno da razvaljujete vrata pre nego što pokucate.”

“U svakoj zemlji ima korova, samo se u Srbiji korov zaliva.”

“… Demokratiju definišem kao fer konkurenciju gde se probijaju bolji ljudi, ideje, energija. Ali to nije trajno stanje nego je vecito takmicenje. Uvek onaj koji trenutno ima malo više energije i motivacije, treba da dobije neki položaj da vuce jedno vreme, što je onda u interesu svih. Vagone treba da vuce jaka lokomotiva. U Srbiji bi svi da budu lokomotive, a neki nisu zaslužili da budu ni vagoni. Onda imate jednu kompoziciju koja stoji 200 godina i nigde se ne krece zato što te fer i zdrave konkurencije nije bilo. Do sada su postojali monopoli i kad god se neko docepa nekog mesta, onda misli da do kraja života treba na njemu da ostane. U našem je interesu da najbolji ljudi vode važne stvari jer je to dobro i za sve druge…”

“…Citam u novinama premijer ima problem hiperaktivnosti. Pa sa stanovišta puža i kornjaca je hiperaktivna. Ali šta je naše merilo, naše merilo puž, kornjaca? Pa nije, mi moramo da nadoknadimo ono što smo izgubili a ne samo 10 godina i više od toga i mi imamo standarde u našim glavama i svako ima. I taj ko kaže da je spor kao puž i on kaže da hoce u Evropu, mi hocemo da institucije funkcionišu, mi hocemo ovo mi hocemo ono. Hocemo ali daj da radimo na tome.”
"... Savrsen dan da krenem 'nemam pojma kuda' i da budem 'nemam pojma gde' i da zavrsim 'nemam pojma kako'..."

Корисников грб
anaatanas
~ moderator ~
~ moderator ~
Поруке: 1661
Придружен: 23 Јан 2008, 17:28
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод anaatanas » 12 Мар 2010, 11:23

Danas je 7 godina od ubistva.
7 godina ravnodušnosti, jer je taj čovek uspeo da usadi nadu, a sada je jedna ravnodušnost.
"Nema spavanja", rekao je, pa nisu znali da ga slušaju. Slušajmo ga bar mi, pojedinci, na ličnom planu.
www.anaatanaskovic.com
SPISATELJICA SA STILOM

Корисников грб
zara
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 8573
Придружен: 02 Окт 2008, 17:29

Порукаод zara » 12 Мар 2010, 17:38

Jedini politicar koga sam volela ,volim i mrtvog jeste profesor Djindjic.
"Srescemo se u buducnosti "recenica koju cu pamtiti do kraja zivota.
Ipak....mnogi su se obrukali posle njegove smrti.
Slava mu!
Niko nije tako lep dusom kao jednostavan covek

Корисников грб
ignja
~ moderator ~
~ moderator ~
Поруке: 6360
Придружен: 20 Мај 2010, 10:38
Место: tamo daleko

Порукаод ignja » 26 Мај 2010, 14:30

КUPUJEMO STVARI, KOJE NAM NE TREBAJU
SA PARAMA KOJE NEMAMO
S JEDNIM JEDINIM CILJEM
DA FASCINIRAMO LJUDE KOJE NE VOLIMO