Pojavite se bar na tren,

Opustite se, zaboga!

Уредник: Moderatori

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada
Поруке: 3003
Придружен: 15 Сеп 2005, 08:50

Pojavite se bar na tren,

Порукаод PjescaniSat » 20 Сеп 2005, 09:33

u Kuzinu ili kujnu ili chajnu kujnu... kako volite samo izvolite i posluzite se casicom razgovora, vijestima iz komsiluka ili sa radija, iz okruzenja, sa posla ili porodice... tu smo da se slusamo, razumijemo, savjetujemo i pomazemo...

Evo ja sam postavila chajne kolutjitje i chaj od nanu, za putnike namjernike a i one druge ako svrate... a ja pijem duplu, crnu, bez sechera i chekam da vidim koga u gradu imamo danas 20. septembra 2005. godine :roll:
Izmiču dani kao zrnca pješčanog sata, svi znamo da ponovnog okretanja nema... gradimo i ostavimo tragove za nama

Корисников грб
hogar sa medaka
Noćni čuvar grada
Noćni čuvar grada
Поруке: 1065
Придружен: 16 Јан 2005, 18:31
Место: beogradski pashaluk
Контакт:

Порукаод hogar sa medaka » 20 Сеп 2005, 10:03

Da si bacila na sto sladju kafu, kiselu i ratluk, pa i da ti se pridružim, nego...
Nije li ovo dupla tema? Baci oko na temu iznad, Maja je to pokrenula, ali nikog na kafici...

:wink:
Ovaj život ne treba preterano ozbiljno shvatati. Ionako se niko iz njega nije izvukao živ.

cloudless
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 14
Придружен: 12 Сеп 2005, 11:57
Место: Beograd

Порукаод cloudless » 20 Сеп 2005, 10:11

Ja pijem Nes sa cokoladnim mlekom :P
i malo zabusavam na poslu :oops:

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada

Порукаод PjescaniSat » 20 Сеп 2005, 10:31

hogar sa medaka пише:Da si bacila na sto sladju kafu, kiselu i ratluk, pa i da ti se pridružim, nego...
Nije li ovo dupla tema? Baci oko na temu iznad, Maja je to pokrenula, ali nikog na kafici...

:wink:

Ma da, otisla tamo, virnula , pa za kvaku, kad ono k vragu, zakljucato, i ondak :cry: evo, cu nabavim i ratluk i sladju ispunjavamo zelje za prijatelje, a i Maja neka se pridruzi ili neka otkljuca...ona je nosilac projekta a ja samo njen kolega :wink:
Izmiču dani kao zrnca pješčanog sata, svi znamo da ponovnog okretanja nema... gradimo i ostavimo tragove za nama

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada

Порукаод PjescaniSat » 20 Сеп 2005, 10:34

cloudless пише:Ja pijem Nes sa cokoladnim mlekom :P
i malo zabusavam na poslu :oops:

Oni koji piju nes sa cokoladom su njezni i nesigurni u zivotu, treba im zastita... Ne nije ovo psiho- ordinacija, samo prepoznam ko sa kakvom dusom dolazi i kakve misli nosi ... nista vise "andjeoska" izvoli, bice i tebi po volji :wink: danas sam raspolozena za usluzivanje :D

cloudless
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 14
Придружен: 12 Сеп 2005, 11:57

Порукаод cloudless » 20 Сеп 2005, 10:50

PjescaniSat пише:Oni koji piju nes sa cokoladom su njezni i nesigurni u zivotu, treba im zastita... Ne nije ovo psiho- ordinacija, samo prepoznam ko sa kakvom dusom dolazi i kakve misli nosi ... nista vise "andjeoska" izvoli, bice i tebi po volji :wink: danas sam raspolozena za usluzivanje :D

hehe..vidi vidi..moram ovde da pazim sta pricam :wink:
mmmm a sto kiflice mirisu :D

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada

Порукаод PjescaniSat » 20 Сеп 2005, 10:53

:D

hehe..vidi vidi..moram ovde da pazim sta pricam :wink:
mmmm a sto kiflice mirisu :D

Malo mi tijesto nije uspjelo :? pa sam ih sakrila, a ti djavolice jedna, kakv samo imas njuh, uh :oops:

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20457
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 20 Сеп 2005, 11:39

Ja sam za gorcu kaficu, zivot mi je vec sladak, pa da ne preteram...
:) :) :) :)
A kiflice, bez jaja, molim vas.......
Alergija, eh

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada

Порукаод PjescaniSat » 20 Сеп 2005, 12:04

O dragi Sky, dobroDosa i Ti, samo izvoli, sam se snadji, na svedskom stolu sam pronadji sta tvoje bice zeli za ice i pice... a ta boljka od alergije, sto jaja ne smije, od kad to traje :roll:
Последње учитавање од PjescaniSat дана 20 Сеп 2005, 12:45, учитано 1 пут укупно.

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 20 Сеп 2005, 12:12

I-ju-ju-ju!!!!!
Pa ti mi promeni pol!!!
Eto dodjoh da vidim kakva je ponuda, samo bez jaja molim. (A to traje i traje... Ko zna od kada)
Svedski sto ne volim, daj nesto konkretno, molim te!

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada

Порукаод PjescaniSat » 20 Сеп 2005, 12:50

Sky Seeker пише:I-ju-ju-ju!!!!!
Pa ti mi promeni pol!!!
:) :) :) :) (ispravljeno, sory) :oops:
Eto dodjoh da vidim kakva je ponuda, samo bez jaja molim. (A to traje i traje... Ko zna od kada) (Mene me zanima, kakav ti je zivot bez jaja, kako se sa tim nosis?) :) :) :) :)
Svedski sto ne volim, daj nesto konkretno, molim te!
(Moze pogaca ispod saca? sir i skorup sa Zabljaka i prsuta sa Njegusa? ima i priganica i meda, a jajaaaaa.... nema :wink: el mozhe? )

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 20 Сеп 2005, 13:36

Moze, moze....
Samo reci gde i kad?

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada

Порукаод PjescaniSat » 20 Сеп 2005, 14:13

Pa evo ovdje, sad :P / prijatno :wink:

Корисников грб
hogar sa medaka
Noćni čuvar grada
Noćni čuvar grada
Поруке: 1065
Придружен: 16 Јан 2005, 18:31
Место: beogradski pashaluk
Контакт:

Порукаод hogar sa medaka » 20 Сеп 2005, 23:53

Prijatno i vama, nego, kad sam već tu da vam nešto ispričam.
U Bregalničkoj ulici, u BG, donedavno je bila jedna slatka mala polupodrumska prodavnica knjiga, slika, umetničkog pribora, boja...
Voleo sam da svratim povremeno, da pogledam novitete medju slikama, grafikama, knjigama, priborom. A onda sam promenio putanju (posao kuća i obratno) jedno tri meseca...
I o čuda: tek danas sam primetio da moje knjižare-galerije više nema, a da je na njenom mestu - drakstor pića!
I nije to samo slučaj sa "mojom" omiljenom prodavnicom; mnogih sličnih knjižara-galerija više naprasno nema.

Kuda ideš, Beograde?
Ovaj život ne treba preterano ozbiljno shvatati. Ionako se niko iz njega nije izvukao živ.

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada

Порукаод PjescaniSat » 21 Сеп 2005, 09:11

hogar sa medaka пише:
Kuda ideš, Beograde?

"Znam za jedan grad, zove se Beograd...", a kuda ide, ide u sirine i daljine, ide ... mijenjaju se lokaliteti ne po kvaliteti vec, ko da vise ... znam kako se osjecas, crno nam se pise, ali sta da se radi... :roll: