Kad porastem.....

Opustite se, zaboga!

Уредник: Moderatori

Корисников грб
Anatema
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 2553
Придружен: 01 Окт 2004, 16:25
Место: Underworld
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kad porastem.....

Порукаод Anatema » 20 Сеп 2005, 00:01

Svi smo imali snove o buducnosti kad smo bili mali.
Znali smo cime cemo se baviti i imali organiziran skoro cijeli zivot

Kad se vratite malo u nazad i usporedite to i danasnjicu kakav vam je zakljucak?

Dali ste postigli ono sto ste zeljeli?
Слика

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20429
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 20 Сеп 2005, 09:42

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada
Поруке: 3003
Придружен: 15 Сеп 2005, 08:50
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод PjescaniSat » 20 Сеп 2005, 12:12

Eh, puste zelje pusti snovi :cry:
Kad se samo sjetim sta sam htjela, a nisam smjela
Koliko zeljela, a nisam umjela
Koliko voljela, a izgubila
i da ne nabrajam.......
Eh, kad se samo sjetim :cry:

Dje sam ja a dje je Evropa :?: :arrow: :!:
Izmiču dani kao zrnca pješčanog sata, svi znamo da ponovnog okretanja nema... gradimo i ostavimo tragove za nama

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20429
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 20 Сеп 2005, 12:17

A možda je najbolje reći:
Kad porastem biću dete!
Nekako je to najlepše...

Корисников грб
sasava
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 11
Придружен: 07 Авг 2005, 04:51

Порукаод sasava » 23 Сеп 2005, 03:12

Svi moji snovi su pali u vodu...nazalost...

Danas sam ,verovatno bas i zbog svih nesostvarenih zelja,ostala velika devojcica,koja ne zeli da odraste i pokusava da dobije na vremenu...u nadi da cu jednoga dana postici i biti sve ono o cemu mastam.....

Корисников грб
Anatema
~ administrator ~
~ administrator ~

Порукаод Anatema » 23 Сеп 2005, 17:17

Od snova se ne odustaje.....
Слика

Корисников грб
Lav
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 35
Придружен: 25 Мај 2005, 14:47
Место: u mom kraju svi me znaju

Порукаод Lav » 06 Окт 2005, 08:13

još rastem...
nekad mi je neko rekao da su deca ukras sveta, i najlepše se osećam u njihovom društvu.
Bio sam malo dete i maštao da postanem veliki, kako sam rastao i gledao šta veliki rade želja da ostanem dete bila je sve veća.

Ja sam još uvek medju decom, a kako sam iz proverenih izvora čuo Dionis još uvek svećom traži čoveka po svetu...
možda se niko nije setio da mu šapne da ga potraži medju decom.
Ja sam kapitalan plen... jure me psihijatri.

Корисников грб
PRAVOslavko
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 385
Придружен: 01 Окт 2004, 11:04
Место: Srpska Crna Gora, Bar

Порукаод PRAVOslavko » 07 Окт 2005, 18:30

Oni su sistem, instrukcija, dogma, korupcija, teror institucija, Represija ubija! Mafija - murija, država - hajdučija, a mi smo revolucija! To nije naša Srbija!

Корисников грб
Anatema
~ administrator ~
~ administrator ~

Порукаод Anatema » 07 Окт 2005, 18:50

Слика

Корисников грб
PRAVOslavko
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 385
Придружен: 01 Окт 2004, 11:04
Место: Srpska Crna Gora, Bar

Порукаод PRAVOslavko » 07 Окт 2005, 19:12

Oni su sistem, instrukcija, dogma, korupcija, teror institucija, Represija ubija! Mafija - murija, država - hajdučija, a mi smo revolucija! To nije naša Srbija!

Корисников грб
Maestro
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 3126
Придружен: 28 Сеп 2004, 03:54
Место: Swiss
Контакт:

Порукаод Maestro » 08 Окт 2005, 07:47

Слика ... Volimo se jer su nam slabosti iste...

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 30309
Придружен: 26 Сеп 2005, 14:52
Контакт:

Порукаод Mustra » 19 Јан 2007, 23:20

Корисников грб
trebamisvakidan
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1701
Придружен: 26 Мар 2006, 04:34
Контакт:

Порукаод trebamisvakidan » 04 Мај 2007, 00:25

Moja omiljena rečenica kada sam bila mala, a i sada je sledeća:

- Kad poraaasteeem biiiiću....

Nastavak rečenice je bio uvek različit, zavisno od onoga što mi je bilo interesantno tog dana. Kada sam bila baš malecka, htela sam da budem balerina...pa da sviram klavir...pa da putujem po svetu i slikam prirodu (za šta je najverovatnije kriv ’Opstanak’ )...

Pa kad sam malo porasla da ukapiram kako se koje zanimanje zove, pričala sam kako želim da budem foto-reporter :)

Kasnije sam htela još puno toga, čisto da čujem kako zvuči kada se izgovori, ali mi je i danas ostala ta želja da budem baš foto-reporter i da ’National Geographic’ objavi bar jednu moju fotografiju :)

U tinejdzerskom periodu ova rečenica postaje još zanimljivija jer je to ipak bilo vreme kada te kao nekoga ko je u ludim godinama ionako niko ozbiljno ne shvata, pa što da se ne zezamo... I tako su bile izjave tipa:

- Kad porastem biću ... avion...leptirić....

I joooš je bilo tu puuno izjava, ko će ih se svih setiti....

I danas mi tako dodje ponekad da baš to kažem...Jednog dana kad porastem biiiiću.....i zastanem tako na tren, pomislim kako je lepo što iako godine prolaze, i dalje ne želim zaista da porastem nego eto još uvek smišljam šta ću biti jednog dana ...

I još uvek ova rečenica nije dobila svoju konačnu formu...nije....još uvek želim više od onoga što jesam, želim da mi svaki novi dan bude izazov, a ne rutina....da dok rastem sačuvam ovo dete u sebi i da nikada ne zaboravim da se igram ...

Hajde, hoćemo da se igramo???

secrets_of_angels
Kada bismo hteli biti samo srećni, to bismo lako postigli. Ali mi želimo biti srećniji od drugih, a to je uvek teško, jer smatramo druge srećnijima nego što jesu

Корисников грб
Buvac
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1150
Придружен: 19 Феб 2007, 10:41
Место: tamo daleko

Порукаод Buvac » 04 Мај 2007, 09:07

Ja hocu da se igram, samo....jos uvek ne znam sta cu biti kad porastem! :sad:
Zbogom noci budi s'drugim bolja, ovaj grad je nocas probudjen zbog nas

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 30309
Придружен: 26 Сеп 2005, 14:52
Контакт:

Порукаод Mustra » 04 Мај 2007, 12:53

...bicu kengur. (Ma necu, samo mi trenutno palo na pamet :wink: )