Tisina

Opustite se, zaboga!

Уредник: Moderatori

Корисников грб
Shushu
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 4736
Придружен: 11 Феб 2006, 23:16
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод Shushu » 26 Јун 2008, 09:51

...spustila se i nishta je ne remeti...
Ljubav radja ljubav / Tolstoj

ka5an
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 8371
Придружен: 21 Феб 2007, 21:29
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод ka5an » 29 Јун 2008, 16:21

Prelistah slikovito dosadašnje misli,...

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 30309
Придружен: 26 Сеп 2005, 14:52
Контакт:

Порукаод Mustra » 30 Јун 2008, 23:08

Šta je to tišina....
Da li je to prostor obavijen tananim nitima u koji ne dopire ni jedan nama poznati zvuk?
Da li je to nebriga za reči koje dolaze do tebe i koje se kao gumene lopte odbijaju o zid zatvorenosti?
Da li se ona može osetiti i dodirnuti?

Корисников грб
Alan_a
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 7077
Придружен: 25 Феб 2006, 19:15

Порукаод Alan_a » 04 Јул 2008, 14:15

tišina će mi danas goditi.
uz rashlađene voćne kriške
i stranice knjige friške
"... Savrsen dan da krenem 'nemam pojma kuda' i da budem 'nemam pojma gde' i da zavrsim 'nemam pojma kako'..."

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20429
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 04 Јул 2008, 14:38

ka5an
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 8371
Придружен: 21 Феб 2007, 21:29

Порукаод ka5an » 04 Јул 2008, 15:00

Последње учитавање од ka5an дана 14 Јул 2008, 06:58, учитано 1 пут укупно.

Корисников грб
chiquita
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 3302
Придружен: 07 Авг 2007, 13:10
Место: iza duge...

Порукаод chiquita » 14 Јул 2008, 00:32

..uuuhhh...prija

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Mustra » 14 Јул 2008, 15:16

E, pssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssst! :wink: :cool:

Корисников грб
El
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 22921
Придружен: 08 Авг 2007, 08:19
Место: Pančevo

Порукаод El » 14 Јул 2008, 19:56

Ma nema tišine kad Jelena uđe u sobu! :P
"Ne zanosi se. Promeniti nešto na muškarcu možeš samo ako nosi pelene" ...

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Mustra » 15 Јул 2008, 10:42

Sta je sad ovom ludom vetru?
Zasto mi remeti tisinu ovako lepog jutra? :roll:

Корисников грб
Alan_a
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Alan_a » 15 Јул 2008, 13:43

"... Savrsen dan da krenem 'nemam pojma kuda' i da budem 'nemam pojma gde' i da zavrsim 'nemam pojma kako'..."

Корисников грб
Signora
~ napredni clan ~
~ napredni clan ~
Поруке: 744
Придружен: 24 Окт 2007, 09:23
Место: Ni na zemlji, ni na nebu, ni na vodi, ni na hlebu...

Порукаод Signora » 16 Јул 2008, 13:13

"Oni koji govore-ne znaju,
Oni koji znaju-ćute..."

...rekao je, kako kažu, veliki Lao-ce.
Mora da je u pravu,
jer je bio vrhunski mudrac!
Слика

Корисников грб
Alan_a
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Alan_a » 16 Јул 2008, 14:56

bio jedan savršen trenutak tišine na upravo prošlom exitu:
sedela sam sa drugaricom na brežuljku prostora s hranom i pićem, ona je dovršavala svoj hot-dog, ja sam se nešto petljala s mobilnim...
veče se tek zaukavalo, pola devet, nije se sasvim ni smračilo. bilo slatko sedeti na metar i po od glavne staze i šmekati sav taj raznoliki mladi lepi svet što šparta ispred nas. zanimljiva lica, tela, dela... koja su ljude predstavljala u opuštenom svetlu tog predvečerja.
elem, u jednom momentu, rekoh već, baktala sam se tipkanjem, kad mi je u periferiji vidnog polja neko usetao i zaustavio se. nisam obracala paznju, nastavila da gledam u displej, a onda mi neobična utišanost drugarice skrenula pogled ka njenom licu. nije više ni žvakala, samo je nasmejano gledala u pravcu one 'mrlje' s margine mog vida. tada sam se i ja okrenula. na metar i po od mene stajao je sladak mladac od nekih 20-25 godina i nasmešeno piljio u mene... promrmljala sam nešto kao - ovaj me očito zamenio s nekim... a on je samo koraknuo, sagnuo se i kažiprstom mi prešao preko obraza, najnežnije moguće, pojačao osmeh za jedan bod, i odšetao dalje...
na moje ustrajavanje da sam 'pomešana' s nekim, G. mi reče: 'nema šanse! pola minuta je stajao na stazi i piljio u tebe k'o hipnotisan...'
nemam pojma čime sam ga takla.
znam da on mene jeste.
najnežnijom osmehnutom tišinom sred sve one buke...
:)===0

Корисников грб
Alan_a
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Alan_a » 17 Јул 2008, 15:26

gasi me tišina od manjka reči.
pali me tišina od viška reči.
:wink:

Корисников грб
vidimte
~ moderator ~
~ moderator ~
Поруке: 857
Придружен: 20 Нов 2006, 02:00

Порукаод vidimte » 18 Јул 2008, 00:20

Svet je onakav kakvim ga mi vidimo