Lovac i lovina

Opustite se, zaboga!

Уредник: Moderatori

Корисников грб
mawa
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 364
Придружен: 11 Мај 2006, 18:25
Место: ja sam ovde gospodarica

Lovac i lovina

Порукаод mawa » 23 Авг 2006, 23:14

da ja vas pitam
jeste li vi ikada lovi muza ili zenu u prevari
ono da cekate pa da ga uhvatite u delu
I'll get back to you on that immediately after the commercials

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada
Поруке: 3003
Придружен: 15 Сеп 2005, 08:50

Порукаод PjescaniSat » 24 Авг 2006, 07:50

mawa, mawa, mawa...ccccc :roll:
idi iglaj ce ca lutkama, ne ometaj mamu i tatu :wink:

ah, i ova danasnja djeca, svasta pitaju :shock:
Izmiču dani kao zrnca pješčanog sata, svi znamo da ponovnog okretanja nema... gradimo i ostavimo tragove za nama

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20436
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 24 Авг 2006, 10:01

Ima jedan naš jako dobar film u kojem otac sa šestogodišnjim sinom hoće da "uplaši" mamu, pa mu kaže: "Aj, ti sad uđi, pa je uplaši."
Dečko uđe, zatekne mamu sa ljubavnikom i pita tatu: "Tata, tata! A jel treba da uplašim i ovog čiku?"
:) :)
Последње учитавање од Sky Seeker дана 24 Авг 2006, 12:28, учитано 1 пут укупно.

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada

Порукаод PjescaniSat » 24 Авг 2006, 10:51

ovo je moje kupatilo, dnevna soba, ovo je moja spavaca soba, moj bracni krevet, ono je moja zena, a ovaj pored nje, to sam ja :lol: :lol: :lol:
Izmiču dani kao zrnca pješčanog sata, svi znamo da ponovnog okretanja nema... gradimo i ostavimo tragove za nama

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 30168
Придружен: 26 Сеп 2005, 14:52
Контакт:

Re: Lovac i lovina

Порукаод Mustra » 24 Авг 2006, 12:26

mawa пише:da ja vas pitam

Nekad je bolje NEznati veruj mi mawa :wink:
Слика

Корисников грб
mawa
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 364
Придружен: 11 Мај 2006, 18:25
Место: ja sam ovde gospodarica

Порукаод mawa » 24 Авг 2006, 15:28

MustraBecka пише:

hehe dda znas da imam i toga
I'll get back to you on that immediately after the commercials

Корисников грб
SA
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 2384
Придружен: 07 Јун 2006, 14:36
Контакт:

Порукаод SA » 24 Авг 2006, 16:19

MustraBecka пише:

Ej, stvarno... Nekad je STVARNO bolje nikad nista ne saznati! Kad saznas, onda krene LAVINA svega i svacega sto ti se sruci na glavu i na kraju ponekad moze da ispadne jos komplikovanije nego da je to proslo samo od sebe!

Ja sam saznala jednom, i BOLJE BI BILO DA NISAM! Bolje bi bilo da sam ceo zivot bila glupa guska i zivela u snovima da je sve savrseno! Valjda to dolazi iz stava "Ja ne varam i mrzi me da se trudim da krijem tako komplikovane za sakriti stvari - ZNaci ni onaj/ona druga to isto tako posmatra!"... Al' ne lezi vraže...

Корисников грб
vuk
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 6424
Придружен: 11 Сеп 2005, 12:53
Место: nigdina

Порукаод vuk » 24 Авг 2006, 16:25

Uvek sam bio vođen mišlju da ne prevari neko nekog kad spava sa drugim, već kad prestane da ga voli. Kod muškaraca je to razdvojenije nego kod žena. Spavati s nekim drugim ne znači i prestati da voliš partnera. Šta mislite?

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada

Порукаод PjescaniSat » 25 Авг 2006, 08:01

vuk пише:Kod muškaraca je to razdvojenije nego kod žena. Spavati s nekim drugim ne znači i prestati da voliš partnera. Šta mislite?

Mislim da govoris ono sto mislis. A mislim da je to u muskom mentalnom sklopu nekako jasno podijeljeno. Vi lovite, zelite i mozete da spavate sa nekim koga ne volite, a zena bude ulovljena tek onda kada zavoli i ne spava sa onim koga ne voli...otuda je zenska prevara pogubnija po zajednicu...

Prestati da volis partnera nije prevara to je cinjenica ili zasluga, ali prevara ne! Ali zivjeti sa nekim koga ne volis a iz raznoraznih razloga, najcesce straha, sta ce biti posle, opstajes i govoris kako jos uvijek volis ili kako ostajes zbog djece je LAZ i opet nije prevara!

Корисников грб
SA
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Порукаод SA » 25 Авг 2006, 09:40

vuk пише:Uvek sam bio vođen mišlju da ne prevari neko nekog kad spava sa drugim, već kad prestane da ga voli. Kod muškaraca je to razdvojenije nego kod žena. Spavati s nekim drugim ne znači i prestati da voliš partnera. Šta mislite?

Ma slazem se!
Ali to ne znaci sada da muskima treba TOTALNO ostaviti na volju da zabadaju stiker gde god vide gnezdo!!! A obicno bude tako...

Корисников грб
vuk
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 6424
Придружен: 11 Сеп 2005, 12:53
Место: nigdina

Порукаод vuk » 25 Авг 2006, 10:09

Ma, normalno. Onaj ko to radi očigledno je i prestao da voli. :wink:

Корисников грб
crvena tufnica
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 95
Придружен: 07 Јун 2006, 15:52

Порукаод crvena tufnica » 29 Авг 2006, 20:14

auh.. mawa mawa// pa ti samo o nekim prevarama razmisljas..
hm..moram priznati da ta tema zna da optereti coveka s vremena na vreme..
hm..
mada.. za sada jos uvek ucim o svojim vrednostima tako da trenutno cuvam svoj ego.. a potom i svoja osecanja..
hm.. prvara je nesto jaakoo bolno..
kako god to posmatrali..
a bolje je da ne posmatramo uopste..
da..
toliko od mene..za sad
puj pike ne vazi :))

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada
Поруке: 4261
Придружен: 10 Апр 2006, 15:56

Порукаод stojan popivoda » 30 Авг 2006, 09:57

Zašto bi prevara bila prevara?
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:
dejan_kokoshkov@yahoo.com

Корисников грб
SA
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Порукаод SA » 30 Авг 2006, 10:01

vuk пише:Ma, normalno. Onaj ko to radi očigledno je i prestao da voli. :wink:

Ne slazem se... Moze ali ne mora da znaci (i tako pocinju sve astronomske diskusuje...)

Корисников грб
more ljubavi
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 103
Придружен: 11 Феб 2006, 10:33
Место: Bora Bora

Порукаод more ljubavi » 30 Авг 2006, 10:27

stojan popivoda пише:Zašto bi prevara bila prevara?

Ipak mislim da samo sebe možemo prevariti, obmanuti... a nekog drugog možda samo izneveriti ako je očekivao našu dosmrtnu odanost.

A imati ljubavnika ... možda je to potreba, ljubav, zanesenost, izazov, strast, adrenalin ili...
A pazte sad ovo:

Finim se curama, nakon deset godina braka i najmanje dvoje dece koja su rezultat seksa na svaku petu godišnjicu (ne računamo naravno pijane nasrtaje napaljenog supruga koji je, misleći kako gura pišu u nju, zapravo gurao negdje tamo pored, pa nije zatrudnela), onaj Mirko na poslu odjednom učini tako jebozovan i nežan, sve što njen brkonja kod kuće nije. Mirko joj je poklonio prvu ružu. Mirko joj je, zamislite, rekao kako je lepa.

U kasnim tridesetima, fina cura s Mirkom otkriva i drugu stranu seksa.
Uči da piša od sedam centimetara nije vrhunski piton koji kolje po kućama, kao što joj je njen suprug upravo tvrdio godinama.
Uči kako predigra ne znači rečenicu "Mala, skidaj gaće!!".
Uči kako piša može ući i ako nisu u misionarskom položaju.
Uči, zamislite, da se ne ljube samo usta nego i spolni organi. I da je to jako ugodno, dapače.
Uči da za vreme seksa postoji neki čudan fini osećaj, eksplozija čak, i zaključuje kako želi toga još. I još. I još. A Mirko joj daje koliko god dugo želi.
Čudno je to, pomisli. Brkonja je uvijek tvrdio kako je 15 sekundi užasno puno vremena. Nitko te ne može duže ševiti nego ja, rekao je. I očito lagao.
Dolazi natrag kući sa nimalo kršćanskim osećajima i željom za davljenjem brkonje koji hrče na kauču.
I odjednom se sama sebi ne učini ni najmanje finom.
Odjednom poželi da je više vremena provodila na jebodromu, a manje se pokušala umiliti lokalnim tračerima.
Odjednom poželi da je više vremena provela klečući pred frajerom, a ne na klupici u crkvi.
Odjednom shvati da ljudi pričaju iz zavisti i zlobe, a ne iz moralnih pobuda.
Odjednom shvati da se za dobrim konjem prašina diže, a da se za njom nije nikad ništa dizalo. Jer je bila fina, jelte?!

Odjednom poželi da je pre brkonje uistinu nešto i proživela.

Pouka priče bi bila da misliti samo na druge, a nikada na sebe ne završava se uvek dobro.
Nešto od želja treba ostaviti i za druge živote. Ali kako, ali kako ...