STA VAM SE DESILO JUCE? Meni -Savjesni lopov?!

Opustite se, zaboga!

Уредник: Moderatori

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada
Поруке: 3003
Придружен: 15 Сеп 2005, 08:50
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

STA VAM SE DESILO JUCE? Meni -Savjesni lopov?!

Порукаод PjescaniSat » 04 Мај 2006, 10:06

Juce, tacno u 11,25 kao grom iz vedra neba pogodi me cinjenica, istina, da mog novcanika u tasni nema. Da, desilo se to i meni napokon... i kako uvijek govorih "ne daj Boze da meni neko ukrade novcanik bilo bi me sramota" jer od 30 dana u mjesecu 28 je prazan ama bas skroz... Juce... na moju zalost, vise bih voiljela da sam se zastidjela, no, bile su jedva skupljene pare za kiriju i jos 40 evrica pride, za el.energiju, sve ukupno 240, lijepa svotica za nekog narkomana ili ko zna koga, tek mene samo sto nije slog strefio... ali, da ne bude bas sve tako crno... SAVJESNI LOPOV je izvadio iz novcanika licnu kartu, vozacku dozvolu i zdravstvenu knjizicu i bacio u prizemlju zgrade, s namjerom vjerovatno da mi to POSTENI NALAZACI vrate, sto i jesu uradili... odnio je jos i bankomat karticu, karticu "+ komerca" ziro i tekucu ... Hvala mu dje cuo i dje ne cuo... :?
Последње учитавање од PjescaniSat дана 05 Мај 2006, 11:24, учитано 1 пут укупно.
Izmiču dani kao zrnca pješčanog sata, svi znamo da ponovnog okretanja nema... gradimo i ostavimo tragove za nama

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 30309
Придружен: 26 Сеп 2005, 14:52
Контакт:

Порукаод Mustra » 04 Мај 2006, 12:21

Корисников грб
Maestro
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 3126
Придружен: 28 Сеп 2004, 03:54
Место: Swiss
Контакт:

Порукаод Maestro » 05 Мај 2006, 01:15

Neverovatno :shock:
Neveovatno kako se uvek prelomi tamo gde ne treba i desi nešto ružno, onom ko to zaista ne zaslužuje...

Iskreno mi je žao Satiću dragi :sad:
Glavu gore - jer točak života se okreće...

cmok
Слика ... Volimo se jer su nam slabosti iste...

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод PjescaniSat » 05 Мај 2006, 07:47

ma da, ako je vec nesto moralo da se desi, opet najmanje zlo je to, nego meni je cudno sto se to odigralo u najvise od 3-5 minuta, sto sam stvarno zahvalna za dokumenta, kartice sam odmah blokirala i tako, pa i nije strasno... to se po nasim spratovima desava redovno, a ja se smijala sto moj gubavi, prazni novcanik niko ne dira i eto ti ga :) ma da pare nisu bile za kiriju ja bih se jos istog dana smijala zaista, briga me za pare, njih ionako nema ... ali dobro, ipak i oni koji to rade rade iz nuzde neke vjerovatno i vidite razmisljaju i zale zrtvu, inace ne bi vracale dokumenta, ali eto moraju, sta da se radi...?
Izmiču dani kao zrnca pješčanog sata, svi znamo da ponovnog okretanja nema... gradimo i ostavimo tragove za nama

Корисников грб
dodjoska
~ napredni clan ~
~ napredni clan ~
Поруке: 832
Придружен: 20 Јан 2006, 13:28
Место: u snovima, uglavnom

Порукаод dodjoska » 05 Мај 2006, 10:41

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada

Порукаод PjescaniSat » 05 Мај 2006, 11:18

Корисников грб
vuk
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 6435
Придружен: 11 Сеп 2005, 12:53
Место: nigdina

Порукаод vuk » 05 Мај 2006, 17:42

Nek' si ti živa i zdrava, za ostalo ćeš lako. :D

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada

Порукаод PjescaniSat » 08 Мај 2006, 12:03

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada

Порукаод PjescaniSat » 25 Мај 2006, 09:44

eheeeej :D pa moram da vam se pohvalim, JUCE mi je donijelo DAN BEZ CIGARETEeeee, nema vise tog smrada i gada i prljavstine NE! :hura

Корисников грб
Plavusa
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~
Поруке: 651
Придружен: 11 Мај 2006, 09:03

Порукаод Plavusa » 25 Мај 2006, 09:57

Svaka čast, Satu.
Jel nasuvo, ili uz pomoć Zibana il tako nečeg?

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada

Порукаод PjescaniSat » 25 Мај 2006, 10:02

necu o karakteru, ali fakat je to :P
Sve je moja draga plavojko u nasoj glavi, ne pomazu ni gatkanja ni travari, sve se moze kad s ehoce :lol:

Корисников грб
Plavusa
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~
Поруке: 651
Придружен: 11 Мај 2006, 09:03

Порукаод Plavusa » 25 Мај 2006, 10:26

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada
Поруке: 4261
Придружен: 10 Апр 2006, 15:56

Порукаод stojan popivoda » 25 Мај 2006, 10:29

U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:
dejan_kokoshkov@yahoo.com

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 30309
Придружен: 26 Сеп 2005, 14:52
Контакт:

Порукаод Mustra » 11 Јул 2006, 16:27

Prvi dan bez cigarete nakon 15 godina "jedenja" istih...Sad cekam sutra da vidim hocu li imati sta brojati :roll:

Корисников грб
prozak
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 3538
Придружен: 15 Окт 2005, 19:08

Порукаод prozak » 11 Јул 2006, 21:32

Mudrac zna i nepomerajuci se sa mesta.
Ne gledajuci vidi
Ne radeci cini