"Šta Vam je donelo danas?"

Opustite se, zaboga!

Уредник: Moderatori

Корисников грб
Maestro
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 3126
Придружен: 28 Сеп 2004, 03:54
Место: Swiss
Контакт:

Порукаод Maestro » 01 Феб 2006, 14:22

Ahh... sugrađani moji dragi - Probudih se sav u suzamaaa :evil:
Kijam kao navijen, i jedva govorim - Pa ne mogu da verujem :shock:

Mene, Maestra da zakači grip - ne zaista ne mogu verovati...

Ne pamtim kada sam zadnji put imao tu napast, ali ću je se rešiti okrutno, jer je to zaslužila :evil:

Pozdravljam vas sve i čuvajte se :)
Слика ... Volimo se jer su nam slabosti iste...

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 30309
Придружен: 26 Сеп 2005, 14:52
Контакт:

Порукаод Mustra » 01 Феб 2006, 14:59

De ozdravi sto pre :duga i nemoj vise da "pretis" ljubljenjem dok te ne prodje prehlada :P

E da...Tokio vise nije najskuplja svetska prestolnica, sada je to glavni glad drzave u kojoj zivim :?

Корисников грб
Smilies
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 152
Придружен: 06 Јан 2006, 01:20
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Sta mi je donelo danas ........

Порукаод Smilies » 01 Феб 2006, 20:27

Uzas !!! :evil: Na danasnji dan zelim sto pre da zaboravim...uzas, uzas... :evil:
Promenila sam TRI frizerke, od kojih mi je prva farbala kosu SACUVAJ I SAKLONI.... :evil: farba je bila tamnija za tri nijanse od zeljene s primesama zelene :evil:
Odmah sam joj nalozila da mi opere kosu , sto je i ucinila i ne cekajuci da mi je susi , natukla sam kapu na glavu i odjurila u drugi salon gde me je na na moju jadnu srecu cekalo jos gore razocarenje.
Vidno uznemirena predadoh se u ruke jednom maloj , debeloj, rascupanoj frizerki koja kad je krenula da me chupa nekom cetkom sa tri zupca.....grrrrrr :evil: E, ta mi je malo samo prosusila kosu , kada sam skocila sa stolice kao oparena i zgrabivsi jaknu otrcala na parking, sela u auto i u svom tom ludilu zaboravila da izbacim menjac iz brzine...pa da, auto ispred mene je malo klepnut , ali samo malo....Da kojim slucajem nije bio slepljen uz moj prednji pbranik ne bi ga ni ogrebala...no, rekoh vec, to je bila ogrebotina samo....Znate, ne rekoh kako su bezobrazne, drske, nadobudne i sve ostalo bile te dve nazovi frizerke.
I tako, pokrenuh ja svoju limuzinu, sklopc, sklopc, sklopc...stigoh do moje mi frizerke , za koju sam se posle pitala : Pa sto li odmah kod nje ne odoh.....i tako spasi ona meni moju grivu rascupanu, a i skuva mi jaku kafu koja me primirila ...
Pa znate bre....nije mala stvar otici kod frizera u 14:30 a vratiti se kuci u 19:00h...Malo li je izgubljenog vremena, a i zivaca :evil: :evil: :evil:

Корисников грб
hogar sa medaka
Noćni čuvar grada
Noćni čuvar grada
Поруке: 1063
Придружен: 16 Јан 2005, 18:31
Место: beogradski pashaluk
Контакт:

Re: Sta mi je donelo danas ........

Порукаод hogar sa medaka » 04 Феб 2006, 02:15

Ovaj život ne treba preterano ozbiljno shvatati. Ionako se niko iz njega nije izvukao živ.

Корисников грб
Maestro
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 3126
Придружен: 28 Сеп 2004, 03:54
Место: Swiss
Контакт:

Порукаод Maestro » 05 Феб 2006, 06:10

Nećete mi verovati :shock: Pa to je loodilo, haos. Ma, ma, zamalo da oćelavim od nerviranja :evil:

Zamislite, ovi moji švajcarci vrše neka istraživanja u vezi zagađenosti, i do daljnjeg, ograničenje na auto-putu je 80 Km/s :bes :bes: :bes

Pa to je nepravdaaaaaaa :cry:
Последње учитавање од Maestro дана 05 Феб 2006, 22:42, учитано 1 пут укупно.
Слика ... Volimo se jer su nam slabosti iste...

Корисников грб
sensej
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1236
Придружен: 13 Дец 2005, 21:35
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод sensej » 05 Феб 2006, 15:00

Ovo , nijesu nasi Svajcarci! - Maestro, nasi su A. Rajs i Karl Spiteler oni su Bili i ostali nasi a zbog Njih moramo sve oprostiti ovim Svajcarcima sta nam rade !? Pozdrav Tebi iz Luzerna , Maestro !

Корисников грб
liki
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 129
Придружен: 30 Дец 2005, 16:04
Место: Beograd

Порукаод liki » 08 Феб 2006, 01:26

Hladnooo....... :klizz ..U parku sretoh dva pingvina u nehumanim pokusajima da ljudima otmu bunde :wink: Danasnji,a i prethodni dani su mi doneli puno lepog...druzenje sa prijateljima,a i nabavka sredstva za grejanje tako da sam temperaturu u stanu sa neljudskih 11 - 14 stepeni popela na famoznih 22....Mislim,nebitno,al da podelim svoju srecu s vama...eto i mene sad u 21.veku... :ples :wink:
DIVLJENJE= nashe uctivo priznanje da neko drugi lichi na nas ( E.G.Birs)
;-)

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Mustra » 20 Феб 2006, 18:01

Корисников грб
prozak
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 3538
Придружен: 15 Окт 2005, 19:08

Порукаод prozak » 20 Феб 2006, 18:44

Mudrac zna i nepomerajuci se sa mesta.
Ne gledajuci vidi
Ne radeci cini

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Mustra » 20 Феб 2006, 19:41

Корисников грб
Simonnn
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~
Поруке: 578
Придружен: 06 Дец 2005, 18:23

Порукаод Simonnn » 20 Феб 2006, 20:40

Корисников грб
prozak
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод prozak » 20 Феб 2006, 20:56

Ne gledajuci vidi

Ne radeci cini

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Mustra » 20 Феб 2006, 20:59

Корисников грб
Simonnn
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~
Поруке: 578
Придружен: 06 Дец 2005, 18:23

Порукаод Simonnn » 20 Феб 2006, 21:08

Последње учитавање од Simonnn дана 20 Феб 2006, 21:09, учитано 1 пут укупно.

Корисников грб
prozak
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод prozak » 20 Феб 2006, 21:08

Ne gledajuci vidi

Ne radeci cini