8 mart

Opustite se, zaboga!

Уредник: Moderatori

Корисников грб
bluebricksky
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 210
Придружен: 29 Јан 2006, 00:38
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод bluebricksky » 05 Мар 2006, 22:08

Корисников грб
dragica zdralic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1519
Придружен: 01 Авг 2007, 14:29
Место: Novi Sad
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод dragica zdralic » 12 Апр 2008, 17:37

8 mart !
bezvezna stvar, koja navodno veliča zene
(...neka se ostale zene ne ljute!)
ali ...ti pokloni koje dobivamo za taj dan su "iznuđeni"
mozda pregrubo zvučim, nije bi bila namjera

to je moje malo skromno mišljenje, koje neće promjeniti tok stvari!
nažalost:D

"...čudno je, kako nam malo treba da budemo srećni
a još čudnije kako nam baš to malo i nedostaje..."

Корисников грб
zara
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 8573
Придружен: 02 Окт 2008, 17:29

Порукаод zara » 19 Феб 2009, 22:09

Volim dan ljubavi.
8 mart,ne mnogo...skoro nikako.
Muka mi je od kvazi mushkaraca sa kitom cveca iza ledja....bljak
Volim sitnice,kupljene i odabrane s ljubavlju,volim paznju na sasvim drugi nacin...
Da, taj 8 mart treba definitivno "sahraniti"

Корисников грб
adela
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~
Поруке: 436
Придружен: 11 Јан 2008, 18:04
Место: ... blizina ...

Порукаод adela » 20 Феб 2009, 03:04

Ne priznajem ni Dan ljubavi, kao ni Dan žena.
Da li su to dani kada će taj neko da mi posvećuje pažnju, možda me obasipa poklonima, totalno je nebitno.
Čista komercijala.
Kada smo se venčali, zamolila sam svoju ''bolju'' polovinu da te praznike zaboravi, jer želim da mi svaki dan bude NG, ovaj dan..ili onaj...

Корисников грб
Nemir
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 5104
Придружен: 09 Мај 2006, 00:25

Порукаод Nemir » 20 Феб 2009, 07:07

"Vitez od Nemira!"

Flavio Briatore
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1943
Придружен: 20 Сеп 2008, 23:48
Место: Slovenija

Порукаод Flavio Briatore » 20 Феб 2009, 07:30

Jasno mi je šta si ustvari hteo da kažeš, ali ja se slažem sa Adelom! Samo zaviri u forum o braku, seksu i ljubavi i pročitaj šta je zara napisala o ljubavi! Da dobiješ infarkt i to dva, a ne jedan!!!!

Корисников грб
slovenska
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 6782
Придружен: 29 Сеп 2008, 11:45
Место: Smederevo

Порукаод slovenska » 20 Феб 2009, 07:54

Volim kad osvane jutro 8.marta i moj sin donese poklon koji je kupio od svog skromnog dzeparca,njegov poljubac ...sretna sam tada jer znam da se lisio kojecega da bi me obradovao.

Cemu toliko pljuvanje...nisu svi u mogucnosti da nas obasipaju poklonima svakodnevno,a sitne paznje se,valjda podrazumevaju...ili ne...?

Mozda ja gresim...mozda ste svi vi u pravu...ali ja volim 8.mart. :roll:

Слика
Ja nisam savrsena ali sam samo svoja.

Корисников грб
zara
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод zara » 20 Феб 2009, 10:06

Корисников грб
Aleksandar
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 159
Придружен: 21 Дец 2008, 20:40

Порукаод Aleksandar » 20 Феб 2009, 10:28

Ljubav je zlatna zica,prekinut se lako daje
sastavit se opet moze,ali cvor ostaje.

Flavio Briatore
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Flavio Briatore » 20 Феб 2009, 16:29

Корисников грб
El
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 22921
Придружен: 08 Авг 2007, 08:19
Место: Pančevo

Порукаод El » 20 Феб 2009, 16:30

"Ne zanosi se. Promeniti nešto na muškarcu možeš samo ako nosi pelene" ...

Flavio Briatore
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Flavio Briatore » 20 Феб 2009, 16:31

Корисников грб
zara
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод zara » 20 Феб 2009, 18:50

Корисников грб
zara
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод zara » 20 Феб 2009, 18:52

Flavio Briatore
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Flavio Briatore » 20 Феб 2009, 21:29

Iako je velika verovatnoća da će ovaj post biti izbrisan ipak ću ga napisati!

Tvoj otac je bio pilot? :sad: :sad: :sad:
Već treći put imam osećaj da razgovaram sa Madjaricom koja je došla pre par meseci u Srbiju i razume 15-20 rečenica srpskog jezika! Još jednom, rodjen sam u Beogradu, završio osnovnu i srednju školu u Beogradu, 3. maja 1977 sa nepunih dvadeset godina otišo u Berlin, zatim u Stokholm i '84 došao Sloveniju i tu diplomirao elektrotehniku (elektroniku). I upravo sam otišao zbog takvih, moj tata je pilot, general, direktor..........! Gde god sam otišo sam samo slušao pričice o tome, pa o Ljubi Zemuncu, pa o Giški sa Zvezdare, bilo gde, na Taš, u Zepelin, Dom omladine u Makedonskoj, Košutnjak ili kod Šećeranca na fudbal.
Imam četvoro dece, u stanu ne držim mačke i kerove, a tek kad bi znala ko mi greje ledja.......!?
Deda mi je bio kraljev žandar, penzionisan kao major zbog povrede noge, pa šta? Njegov najstariji brat se borio u balkanskim ratovima pa šta? Ujak mi je bio pilot, pa šta, penzionisan u Divuljama i vratio se na vreme, prošle godine umro i sahranjen negde u Šumadiji, jel te još nešto zanima..........?

A ako te zanima zašto je 8. mart praznik jedne ideologije na guglu možeš naći sve na tu temu pa će ti biti jasno, kad te nisu (a i mene) učili u školi o tome! Ja ne mislim da ti držim besplatne časove istorije!

Kažeš da se je u tvojoj kući uvek znalo za slavu božić i uskrs, fino, fino! I moj ujak je slavio, ali je to krio ko zmija noge!!! E, vidiš zaro to je najveći problem Srpstva!!!! Vrujem ti da ti taj praznik sada ništa ne znači, siguran sam da si ga nekad veličala do neba!!!!

I za kraj nešto o pštenju! Ja sam ubedjen da je velika većina boraca bilo poštenih na obadve strane, globalno gledano ko je bio pšten tj. ko se je borio za ideologiju a ko za narod ćeš doći do zaključka kad budeš pročitala Ratni dnevnik Vermahta, za dodatne informacije se obrati Mustri, ja nemam vremena, a bilo bi fino da svratiš neki put i u vojni arhiv u Birčaninovoj ulici, ali ne u Varšavi nego u Beogradu!!!!![/quote]