tok misli

Opustite se, zaboga!

Уредник: Moderatori

Ravens Daughter
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод Ravens Daughter » 11 Јун 2011, 20:43

Uvek mi je to strašno i uvek neobično, neobično potresno u dugoj istoriji bolesti najprljavije, najmračnije ćelije društva, gordo zvane porodica (bez ludnice, bez sudnice). Ne znam čoveka lično, ali ne do Bog nikome. Ima nečega otrežnjujućeg kada takve tragedije zadese neku javnu ličnost. Obično se naivno veruje da je porodično masakriranje rezervisano samo za duševno poremećene i socijalne slučajeve.
Ma kakvi ...Nasilnih, senilnih deda na sve strane i u svakoj trećoj kući.

Ravens Daughter
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод Ravens Daughter » 11 Јун 2011, 20:55

...i naoružanih deda ...šta će njemu puška u kući i u sto godina, života ti? :shock:

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20429
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 12 Јун 2011, 09:28

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 12 Јун 2011, 09:31

ka5an
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 8371
Придружен: 21 Феб 2007, 21:29

Порукаод ka5an » 13 Јун 2011, 07:21

..,ma neee... Ni "pisci u pokusaju" ne startuju sa: "Kad budem bila..." Pogresio si, pogresno uvrstio, pa bi' sad da svrstas u "virtuelnu nepriliku" (?)...DA,laganoza je sve (po)smatrati odavLe! "Odaberi sve", "Obrisi istoriju", pocetak je vec poceo-nemoj da kasnis...radi iako se danas ne radi...kako je lako posmatati septicku jamu iz oaze... :cool:

Ravens Daughter

Порукаод Ravens Daughter » 13 Јун 2011, 07:51

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 13 Јун 2011, 09:15

Nisam te baš razumeo, ali...
:wink:

Lutka

Порукаод Lutka » 13 Јун 2011, 16:41

Ravens Daughter

Порукаод Ravens Daughter » 13 Јун 2011, 19:38

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 14 Јун 2011, 09:04

Imam komšinicu o kojoj ponekad pišem na blogovima.
Elem, njen muž je u bolnici, ali ona ne može da ga poseti.
Kaže:
"Ipak je on profesor, ne može kod njega da dolazi tek bilo ko".
E, sad ja razmišljam kako da mu preko Akademije nauka doturim narandže i borovnicu?
Mnogo je gadno kad su ljudi veliki...
:-D :-D :-D :-D

Корисников грб
marabu
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~
Поруке: 411
Придружен: 19 Феб 2010, 08:33
Место: sever, pa malo na istok
Контакт:

Порукаод marabu » 14 Јун 2011, 14:57

Biram sabesednike. nemam više vremena za razne ćudi. Zašto nismo naučili lekciju o različitosti? Opet škrgućem zubima.

Lutka

Порукаод Lutka » 14 Јун 2011, 19:43

Potpuno me odusevljava to

sto ne poteze teske teme,i trudi

se da mi probleme resi,na neki cudan,

ali veoma uspesan nacin.

Ne moram ni da kazem da ih imam,

kao da me oduvek poznaje....

Ravens Daughter

Порукаод Ravens Daughter » 14 Јун 2011, 23:40

Корисников грб
Nemir
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 5104
Придружен: 09 Мај 2006, 00:25

Порукаод Nemir » 15 Јун 2011, 11:09

"Počeću tvoje sms poruke da stavljam kao statuse na FB, da malo nasmejem ovaj napaćeni narod. ;)"

U poslednje vreme se svima sviđaju moje poruke. Svi bi "da me okače". :P
Mogao bih možda i da zarađujem kuckajući svoje bubice.
:an:
"Vitez od Nemira!"

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 15 Јун 2011, 11:48

Obradujem se zvuku miksera, a onda se setim da sam alergičan na jaja, da ne bih smeo slatko, da ovo, da ono...
A ni mikser nemam kome da prodam - ko danas pravi kolače?
:-D :-D :-D :-D :-D