Residencija Deda Mraza

Opustite se, zaboga!

Уредник: Moderatori

Корисников грб
LJISKA
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 172
Придружен: 20 Феб 2007, 18:07
Место: na klupi
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Residencija Deda Mraza

Порукаод LJISKA » 22 Нов 2008, 00:11

DEDA MRAZ

Residencija Deda Mraza je u gradu Romaniemi na Artickom Krugu
(Artic Circle)

Milion zelja imam Ja samo je jedna prava!
vazno je biti ziv

Корисников грб
LJISKA
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Residencija Deda Mraza

Порукаод LJISKA » 22 Нов 2008, 00:33

Residencija Deda Mraza Romaniemi je glavni grad od Povincije po imenu Lapland.
Deda Mraz ima osoblje koje priprema pakete (pakuje pakete) i salju!!!
A ko zna sta salju i koliko?!
Kao sto vidite ima nade da ce da vam posalje nesto.

ETO PA NEKA VAM JE SRECNO!!!
vazno je biti ziv

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20429
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 22 Нов 2008, 10:18

Kojim danom je audijencija, da vadim pasoš?
:-D :-D :-D

Корисников грб
caja021
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1051
Придружен: 02 Нов 2008, 03:05
Место: NOVI SAD

Порукаод caja021 » 04 Дец 2008, 01:07

jel prima novogodisnje zelje?
"Nauci da igras, jel zivot je igra. Onaj ko ne ume da igra, ne ume ni da zivi."

Корисников грб
CecaPolak
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 2620
Придружен: 11 Окт 2006, 21:19

Порукаод CecaPolak » 04 Дец 2008, 01:09

a sto se ovde zabusava? :P :P ....ja cekam ^78^
Ne daj se ni zivotu, ni smrti...
ovaj te zanese, ona odnese,
nema veceg zadovoljstva nego
prevariti ih oboje...

Корисников грб
Kordun
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~
Поруке: 548
Придружен: 23 Јун 2008, 05:51

Порукаод Kordun » 04 Дец 2008, 01:28

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 04 Дец 2008, 09:59

Корисников грб
El
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 22921
Придружен: 08 Авг 2007, 08:19
Место: Pančevo

Порукаод El » 04 Дец 2008, 11:37

Ma ja imam neki spisak,pa ako može...? :D
"Ne zanosi se. Promeniti nešto na muškarcu možeš samo ako nosi pelene" ...

Корисников грб
Kordun
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~
Поруке: 548
Придружен: 23 Јун 2008, 05:51

Порукаод Kordun » 05 Дец 2008, 05:22

Ma može, Elkris, za tebe i ono sto nije na spisku.

ponekad poželim da sam Deda Mraz

imam jednu pjesmicu koju sam spjevao dok sam isao u osnovnu školicu, a glasi ovako.

Nova Godina mila i draga svima
Nova Godina stiže malima i velikima

Nova Godina ne smije bez jelke da prođe
zato joj svako u pohode pođe

Nova Godina donese darove u škole
zato je djeca najvise vole.

Deda Mraza čeka cjela škola
da nam dođe sa darovima
sa sjevernog pola.

S postovanjem
kordun

Корисников грб
LJISKA
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~

Residencija Deda Mraza

Порукаод LJISKA » 13 Дец 2008, 02:24

Blizi se dolazak Deda Mraza.Nadam se da ce mi bar doneti bolju i srecniju Novu Godinu. A sto se tice poklona bilo bi dobro da me ne zaboravi.A ja cu cekati. Ko ceka taj doceka.
vazno je biti ziv

Корисников грб
Mirakulica
~ napredni clan ~
~ napredni clan ~
Поруке: 864
Придружен: 23 Мај 2006, 22:24
Место: negdje i nigdje
Контакт:

Порукаод Mirakulica » 13 Дец 2008, 05:16

Što je ovo mislim. Ja otvorila topić za pisma djeda Mrazu,a admin i moderi ni da se udostoje spojiti ga sa ovim.

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 13 Дец 2008, 09:33

Ne mogu se spajati teme, bar ovde...
Daj želju, da čujem?
:-D

Корисников грб
caja021
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1051
Придружен: 02 Нов 2008, 03:05
Место: NOVI SAD

Порукаод caja021 » 13 Дец 2008, 10:23

ja zelim : , , , i

"Nauci da igras, jel zivot je igra. Onaj ko ne ume da igra, ne ume ni da zivi."

Корисников грб
Bojana B
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1366
Придружен: 20 Сеп 2008, 20:59

Порукаод Bojana B » 13 Дец 2008, 13:09

Sta zelim necu da kazem bas sve ...jer me sramota...zao bi me bilo da sablaznim gradjane ovog grada....i da me posle osisate do glave ma da ne bi morali mnogo da se mucite.... :D :D :D :D nema mnogo za sisanje ...
E sta ja sve zelim zelim ovaj novogodisnji bingo da dobije moj tata posto ja to ne igram ...pa da dam prijateljima i poznaicima neki dinar da rese svoje tekuce probleme....
Da sa moje dve drugurice odem na vikend u neku banju i njima bi dala po 50 eura za trosak sa obzorom da cu sve ostalo ja da platim ...
I bas sam razmisljala dal da vodimo i decu koja bas vise i nisu deca ali da ih vezujemo za radijator i malo bijemo ...sve u svemu super bi se provele...
Skoro sam gledala neku reportazu o zlostavljanju dece i dosla do zakljucka da je moj sin jedinac ima srece vise nego pameti kad je izabro mesto majku i oca gde ce da se rodi....I treba da bude zahvalan jer ga nikad nismo zatvarali u podrum ni tukli po tabanima nikad mu nismo slomili nista mada kad malo dolje razmislim sad iz ovog ugla da je trebalo...
I sad je kasno da ga damo na usvajanje il u hraniteljsku porodicu jer ima skoro 20 godina....
To je sve sto se tice prizemnih zelja a ove druge necu da vam vam kazem jer su mnogo BEZOBRAZNE.....I SUMANUTE....

Корисников грб
Bojana B
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1366
Придружен: 20 Сеп 2008, 20:59

Порукаод Bojana B » 13 Дец 2008, 13:09

Sta zelim necu da kazem bas sve ...jer me sramota...zao bi me bilo da sablaznim gradjane ovog grada....i da me posle osisate do glave ma da ne bi morali mnogo da se mucite.... :D :D :D :D nema mnogo za sisanje ...
E sta ja sve zelim zelim ovaj novogodisnji bingo da dobije moj tata posto ja to ne igram ...pa da dam prijateljima i poznaicima neki dinar da rese svoje tekuce probleme....
Da sa moje dve drugurice odem na vikend u neku banju i njima bi dala po 50 eura za trosak sa obzorom da cu sve ostalo ja da platim ...
I bas sam razmisljala dal da vodimo i decu koja bas vise i nisu deca ali da ih vezujemo za radijator i malo bijemo ...sve u svemu super bi se provele...
Skoro sam gledala neku reportazu o zlostavljanju dece i dosla do zakljucka da je moj sin jedinac ima srece vise nego pameti kad je izabro mesto majku i oca gde ce da se rodi....I treba da bude zahvalan jer ga nikad nismo zatvarali u podrum ni tukli po tabanima nikad mu nismo slomili nista mada kad malo dolje razmislim sad iz ovog ugla da je trebalo...
I sad je kasno da ga damo na usvajanje il u hraniteljsku porodicu jer ima skoro 20 godina....
To je sve sto se tice prizemnih zelja a ove druge necu da vam vam kazem jer su mnogo BEZOBRAZNE.....I SUMANUTE....