Nema veze s poezijom

Opustite se, zaboga!

Уредник: Moderatori

Корисников грб
Ratko
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 18
Придружен: 16 Јул 2008, 22:27
Место: veciti putnik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод Ratko » 22 Нов 2008, 16:02

Osjecam se duzan da i ja sa moje tacke gledista kazem koju rijec vezano za slucaj!Ja pratim poeziju prisutnih pjesnika vec duze vrijeme.Homo ludensa iskreno obozavam,poznajem i cijenim.Cijenim kao umjetnika,postena covjeka i borca za pravdu i solidarnost sa ljudima pogodjenim bilo na koji nacin.
Ne znam sto ga je iznervirallo da napusti forum,ali znam iz onog pisanja i kleveti na njega od strane Pjescane i Moci da je to kod njega izazvalo revolt i razocarenje u forum i slijedio je taj njegov gnjev i napustanje.
Ova gospodja Moci kao i gospodja Pjescana izgleda vise brinu o drugima no o sebi,stavljaju se na stranu Slavice koja je pokazala cudne manire ponasanja,a blateci Ludensa.To je stajalo u onom topicu kojeg je operator foruma izbrisao.
Bojana je zaljubljena izgleda u Ludensa i sve sto ona i on tu pisu,sta treba da interesuje nekoga treceg?
A ovo kako pisete i pravite svoje price nema smisla.

Корисников грб
Ratko
~ clan ~
~ clan ~
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод Ratko » 22 Нов 2008, 16:05

Zao mi je zaista sto je doslo do ovoga a doticne dame koje pale vatru nemaju ni osjecaj grize savjesti! :cry:

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20429
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 22 Нов 2008, 16:17

Корисников грб
Ratko
~ clan ~
~ clan ~

Порукаод Ratko » 22 Нов 2008, 16:23

Flavio Briatore
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1943
Придружен: 20 Сеп 2008, 23:48
Место: Slovenija

Порукаод Flavio Briatore » 22 Нов 2008, 16:31

Корисников грб
Ratko
~ clan ~
~ clan ~

Порукаод Ratko » 22 Нов 2008, 16:35

Flavio Briatore
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Flavio Briatore » 22 Нов 2008, 16:56

Корисников грб
Ratko
~ clan ~
~ clan ~

Порукаод Ratko » 22 Нов 2008, 17:03

Flavio Briatore
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Flavio Briatore » 22 Нов 2008, 17:20

Pa gde sam to ja napisao da me interesuje? Ja sam ti samo :wink: da na neka pitanja sam sebi odgovoriš! :wink:

Корисников грб
Ratko
~ clan ~
~ clan ~

Порукаод Ratko » 22 Нов 2008, 17:24

Flavio Briatore
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Flavio Briatore » 22 Нов 2008, 17:43

Ne znam ni ja, verovo ili ne, sve jedno mi je! Vidiš, sto ljudi sto pogleda i osećaja! Sa koleginicom sa posla skypam već nekoliko sati i ona je ubeđena da sam ja kriv......i ona prati ovaj forum, nekoliko puta sam joj predlagao da se i ona prijavi al ne ide, stidljiva Slovenka, stalno se vadi da ne zna dobro srpski, a ja opet.......ma piši malo srpski, malo "špricer", valjda če te razumeti, malo ću i ja pomagati sa prevodom, niko ti neće vrat slomiti.........nadam se da će se kad tad predomisliti, ženska je studirala francuski i španski, a u duši pesnikinja, kad bi je samo čuo kako recituje i neke srpske pesmice od Desanke, Branka, Vojislava...........A da si je samo čuo kako mi je pevala i recitoval za moj 50. rođendan, skoro sam zaplako!!!

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20429
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 22 Нов 2008, 17:57

Корисников грб
PjescaniSat
Čuvar grada
Čuvar grada
Поруке: 3003
Придружен: 15 Сеп 2005, 08:50

Порукаод PjescaniSat » 22 Нов 2008, 18:01

ovo vjerovatno ima veze sa "poezijom" Ludensa

Poslao: Sre Nov 12, 2008 7:40 pm Naslov:

--------------------------------------------------------------------------------

satic ko srce njeno
sutnjom,slutnjom i uzdahom
dlan moj na njenim grudima
njena ruka na mojim mudima...

PjescaniSat
Čuvar grada

Pridružio: 15 Sep 2005

Poslao: Sre Nov 12, 2008 9:23 pm Naslov:

--------------------------------------------------------------------------------

slutnjom razapet
izmicu rime kontroli
i rasprseni snovi
ko od sapunice baloni
a jedan djecak sanja
doci do milovanja
"olovka pise srcem"
makar i na papiru
a ne vulgarno k..cem

jel ovo korektno od "velikog pjesnika" a bez imalo povoda, nisam dramila, nema veze, uzVratila sam na svoj nacin, ali ruzno je, mora se priznati, ili jadnicak nije nasao adekvatnu rijec za rimu pa se lupio :evil:
radi mira u kuci nisam reagovala, ali prevrsila dara mjeru, koliko je umislio da je neki veliki ljubavnik, Kazanova...
Izmiču dani kao zrnca pješčanog sata, svi znamo da ponovnog okretanja nema... gradimo i ostavimo tragove za nama

Корисников грб
_mostic_
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 2290
Придружен: 16 Сеп 2007, 14:19
Место: Divlji zapad
Контакт:

Порукаод _mostic_ » 22 Нов 2008, 18:41

Корисников грб
Moći
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 207
Придружен: 25 Окт 2008, 01:52
Место: na rubu pameti

Порукаод Moći » 22 Нов 2008, 19:22

Hrabrost je postupiti pravilno iako se bojiš