Pandora, pomozi!

Opustite se, zaboga!

Уредник: Moderatori

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada
Поруке: 4261
Придружен: 10 Апр 2006, 15:56

Pandora, pomozi!

Порукаод stojan popivoda » 08 Јун 2007, 16:17

Pandora, spasi me! Mnogo me maltretiraju ovi ovde..... zle čike i još zlje tete.... Mislim, taman sam našao neki duševni mir, a oni bi da se ljube. Pa dokle bre više, pitam ja vas!? Šta ima u tim poljupcima? Ljudi besomučno tragaju za nežnostima i od toga prave fetiš utopiju..... Moje poimanje stvarnosti je brutalno i prilično vulgarno, ali nije lišeno duha. Da li sam došao do tačke apsolutnog samozbuna? Seeker, pomozi i ti..... Pandora, Seeker, donekle Pješčana i Sensej me razumiju, pa apelujem.... Šta da radim? Došao sam do tačke besmisla. Svi moji koncepti su se urušili.... Da li sam konačno postao slobodan.... od koncepata, pitanje je sad!?

Daklem, Pandowa, pomozi, reci bilo šta. Sky, daj jedan viski. Kad mlidijah umrijeti ne mlidijah to učiniti trezan.
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:
dejan_kokoshkov@yahoo.com

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20436
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 08 Јун 2007, 16:46

Kako da ti pomognem?
Da se ljubim s tobom?
Ni mrtav.
:-D :-D :-D :-D

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 08 Јун 2007, 16:52

Ma ne trebaju meni poljupci...... Pa zar si zaista mislio da je ovo način? Wrong! Wrong! Malo izvoljevanja i to je to.... Voleo bih da vidim kako drugi izvoljevaju.
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 08 Јун 2007, 16:58

Samo viči u sebi:
"Nema nade, nema nade, nema nade..."
i tek vidiš odjednom:
Pojavi se Nada
:-D :-D :-D :-D :-D

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 08 Јун 2007, 17:00

Ja više volim Radu...

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 08 Јун 2007, 17:02

Ako je Nada rada,
ili ako je Rada nada...
:wink:

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 08 Јун 2007, 17:44

Za Radu i Nadu....

Слика

Корисников грб
ruke
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~
Поруке: 678
Придружен: 11 Апр 2007, 23:41

Порукаод ruke » 09 Јун 2007, 01:29

Ne bih da se namecem...ali: ziveli, i za Daru i Danu! :D

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 11 Јун 2007, 11:29

Dara i Dana su neke guzate, jel?

Корисников грб
ruke
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~
Поруке: 678
Придружен: 11 Апр 2007, 23:41

Порукаод ruke » 11 Јун 2007, 14:53

Pa, ja sam mislila da se ovde pominju samo guzate... sad si me zbunio.
:roll: :P

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 11 Јун 2007, 15:06

Nada je Seekerova, ona je mršavulja, a Radojka je naravno.... hehehehehe.... U vezi Dare i dane, možemo da se pogadjamo.... :cool:

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 11 Јун 2007, 16:37

Nada umire poslednja....
:wink:

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 4071
Придружен: 28 Мај 2006, 20:08

Порукаод Pandora » 11 Јун 2007, 18:27

...poljupci su slatki kad lete na sve strane...
...svuda sreca, mala srcad i nasmejana lica debila...
...a onda se krive u tami i padaju maske...
...kakva sarada, kakva parada...
...nema intime, samo novi nivoi socijalne paralize...

^78^

Nema tu pomoci Stojane, mogu samo da te cmoknem, onako usput... Volela bih i ja da mogu da izvoljevam ali nazalost operisali su me od toga... Jos od malih nogu, zvadose me ''sine'' i rekli ''sto te ne srusi, ojacace te'' pa mi valjda od poljubaca nista nece biti... Pomamio se narod, samo bi da se ljubi, i po busevima kad vidis tinejdzeri, sam' se cmacu, potpuno je nestala musko-zenska napetost, granice su pomerene.. Zasto? Jer su ljudi usamljeni, a ovako je lakse, sve na dohvat ruke. Ja ne dam da me svako ljubi nebitno gde i nebitno kako jer je poljubac duhovno iskustvo koje losi ljudi umeju da zaprljaju...
Видим.

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 4071
Придружен: 28 Мај 2006, 20:08

Порукаод Pandora » 11 Јун 2007, 18:29

Isto tako i po Tvorcu vidim lepljive tragove sluzavih poljubaca, oni poljupci tipa kad te neki uvrnut tip zgrabi oko struka u klubu, a ti kazes:

''alo, cudni stvore, odzuji!!'' a svako bi malo da ''ljubi''... Podsticimo mi samo to, razgaljujmo zene, neka budu sto promiskuitetnije tj ''liberalnije'' neka se sto jeftinije ''prodaju''...Samo nek se ljubi...
Bas sam se sad razljutila. Je l' to bilo dovoljno dobro izvoljevanje?
Видим.

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada

Порукаод stojan popivoda » 12 Јун 2007, 10:32

Pandora, odlično si izvoljevala. Svaka čast. Odavno nisam imao prilike da vidim tako dobar, promišljen i kvalitetan izvolj. Glede poljubaca, u pravu si. To i nisu poljupci nego nekakva automatska radnja poput žvakanja hrane ili oralnog seksa. Balavurdija kaže: "krknem žvalu"....

KRKNEM ŽVALU!!!!

Krknem ja vama usranu motku! Ne, nisam postao konzervativan, ali ne vidim poentu. Nikada je nisam video.... a nisam ni uživao.

Btw, junaci se ljube u usta, serdari, vojvode, Spartanci, gnostici, sveci, mafijaši, vitezovi... To je neki junački čin potvrde zaveza, vere, odanosti... E sad, ko je u poljubac ubacio jezik?