Vidio sam NLO

Уредник: koen

Корисников грб
PNVidusa
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~
Поруке: 648
Придружен: 21 Јул 2010, 02:11
Место: Canada
Контакт:

Vidio sam NLO

Порукаод PNVidusa » 01 Мај 2011, 19:50

Vidio sam NLO prije petnaestak dana. Oko pola deset u vece dvojica nas je bilo na obali kubanskog mora. Noc vedra i toliko zvijezda na nebu nisam nikad vidio u zivotu.

Cudili smo se tom mnostvu zvijezda i osmatrali nebo ne bismo li ugledali koji meteor. U jednom momentu na istocnom nebu, oko 30-40 stepeni iznad horizonta, ugledao sam kako se polako nebom krece "satelit".

Pokazao sam mom saputniku i kad je ga je i on ugledao, "satelit" je za 1-2 sekunde stiggao na zapadni dio neba. Zacudjeni smu zurili u pravcu gdje se izgubio, a onda se opet pojavio u zoni nestanka, te kao i prvi put na istoku, lagano se vracao ka polazistu na istoku, da bi opet nakon par sekundi onom nevidjenom brzinom stigao medju iste zvijezde na istocnom nebu. I kad je stigao poceo je naglo skretanje u svim pravcima. Sve je to trajalo desetak sekundi.

Ljudska tvorevina ne moze biti, jer onakva brzina i onakvo naglo i ostro mijenjanje pravaca ljudske letilice ne mogu izvesti. Moguce su samo dvije opcije: ili smo vidjeli vanzemaljski NLO, ili je ono bio neki andjeo visokog cina.

:?:

Корисников грб
PNVidusa
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~
Поруке: 648
Придружен: 21 Јул 2010, 02:11
Место: Canada
Контакт:

Порукаод PNVidusa » 26 Дец 2011, 03:10

Evo, o ovome sam pricao. Isto ovako:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pf7jAIkOF1s[/youtube][/youtube][/url]