Putopisni albumi

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20429
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Putopisni albumi

Порукаод Sky Seeker » 05 Окт 2005, 09:50

Evo albuma naših prijatelja i učesnika foruma:

Последње учитавање од Sky Seeker дана 06 Окт 2005, 17:19, учитано 2 пута укупно.

Корисников грб
Viktorija Vi
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 2979
Придружен: 09 Окт 2004, 10:20
Контакт:

Порукаод Viktorija Vi » 05 Окт 2005, 14:58

Да, то је то...!
Хвала, Sky.....
И ево, овако јавно, захваљујем свом пријатељу Рубину из Луке, који је био тако љубазан да специјално за нас, за Творца града, направи овај албум, и да нам прикаже неке лепоте своје земље, односно једне њене области, предивне Тоскане, у коју је аутор ових редова заљубљен онолико колико и аутор фотографија у Београд.
Grazie, Rubino!
Хвала и Марији, која је била ту, и допринела да он заволи нашу земљу.
Фиренца, Пиза и Сијена усликане су углавном ових лепих септембарских дана.
Трг чуда је усликан на моју иницијативу, онога дана када смо се нас троје уверили да чуда постоје и да се дешавају, ако нигде другде, а оно бар на том Тргу чуда, те сам због тога сам хтела да вам покажем то чаробно место, и да се заједно попнемо на Криви торањ, једно од модерних светских чуда...
Аndiamo!

Корисников грб
koen
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 2640
Придружен: 11 Сеп 2005, 21:51
Место: more tišine
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод koen » 10 Нов 2005, 12:33

Ponosan sam na sebe što, zbog vremena u kome živim, nisam postao gnjida.

Корисников грб
koen
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 2640
Придружен: 11 Сеп 2005, 21:51
Место: more tišine

Порукаод koen » 10 Нов 2005, 12:35

Ponosan sam na sebe što, zbog vremena u kome živim, nisam postao gnjida.

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 30309
Придружен: 26 Сеп 2005, 14:52
Контакт:

Порукаод Mustra » 10 Нов 2005, 16:39

Корисников грб
Orhideja
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 22
Придружен: 08 Мар 2006, 16:20

Порукаод Orhideja » 08 Мар 2006, 18:15