Etika, estetika, erotika...

Уредници: nevenkagaragic, Moderatori

Корисников грб
prozak
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 3538
Придружен: 15 Окт 2005, 19:08
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод prozak » 03 Авг 2006, 20:05

Mudrac zna i nepomerajuci se sa mesta.
Ne gledajuci vidi
Ne radeci cini

Корисников грб
SA
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 2384
Придружен: 07 Јун 2006, 14:36
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод SA » 07 Авг 2006, 09:37

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 4071
Придружен: 28 Мај 2006, 20:08
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод Pandora » 07 Авг 2006, 12:25

Видим.

Корисников грб
faraon
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1631
Придружен: 17 Јан 2006, 10:11

Порукаод faraon » 07 Авг 2006, 13:45

Корисников грб
SA
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Порукаод SA » 07 Авг 2006, 14:38

Ali kakve to onda ima veze SAMO sa zenskim polom? I muskarci su lepi na svoj nacin, i zene NA SVOJ NACIN. Malo je stanje u kojem se na naslovnim stranama uglavnom pojavljuju zene dovelo do toga da se mahom procenjuje zenska lepota, a ne muska. Mozda cak rec "lepota" i nije ono sto zelim da kazem, vec mozda... "FIGURA"?

Upravo klecanje nogu je projekcija figure u kojoj bi bili smesni i muski i zenski, ali mi komentarisemo mahom zenske je r su intereantnije kad su u "klecanje" fazonu jer na naslovnim stranama mahom vidimo "ne-klecajucu" figuru.

Pogledajte likove na novcanicama!
Meni svaki lik na novcanici ima odredjenu figuru i isto tako kao sto me i zenska figura necim privuce, isto tako i ove.
E sad ce neki mudrac da kaze, "ali ne seksualno". Naravno. Nisam ni mislila na seksualno, jer seksualno je samo deo FIGURE (pojave).

Pogledajte teniserke. Mogu biti "odvratne" kad sede i daju intervju, ali na terenu... tesko koja moze biti neprivlacna na terenu!

Dakle, sasvim mi je sve jedno ko "kleca", figura daje sliku koja ce nam izazvati reakciju "smesan/na si", "simpaticna/an si", "privlacna/an si". :)
...eto to sam htela da kazem... :)

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada
Поруке: 4261
Придружен: 10 Апр 2006, 15:56

Порукаод stojan popivoda » 07 Авг 2006, 16:54

U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:
dejan_kokoshkov@yahoo.com

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 4071
Придружен: 28 Мај 2006, 20:08

Порукаод Pandora » 07 Авг 2006, 17:01

Видим.

Корисников грб
SA
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Порукаод SA » 07 Авг 2006, 17:29

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada
Поруке: 4261
Придружен: 10 Апр 2006, 15:56

Порукаод stojan popivoda » 09 Авг 2006, 17:10

Akt... Popivoda na kockastom podu Podruma.... čeka nekog.... :wink:

Слика
U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:

dejan_kokoshkov@yahoo.com

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 30309
Придружен: 26 Сеп 2005, 14:52
Контакт:

Порукаод Mustra » 10 Апр 2007, 17:13

Jedna dobro držeća gospođa otišla u kliniku da joj urade lifting i sve što oko toga ide, pa pošto je završila složenu operaciju i oporavila se, krene kući i reši da testira svoj novi izgled.
Sretne ona tako jednog klinca i pita ga:
- Šta misliš mali, koliko ja imam godina?
- Pa tako, oko 30!
- E vidiš, imam 47, ali vidiš kako izgledam...
Krene ona dalje, svrati u McDonalds da nešto prezalogaji i pita prodavca:
- Šta mislite, koliko ja imam godina?
- Pa gospođice, mislim možda 30...
- E vidiš, imam 47, super je ovo uspelo...
Izlazi ona iz Meka i pomisli da proba još jednom, pa priđe jednom starijem čoveku koji je čekao trolejbus.
- Šta mislite, gospodine, koliko godina ja imam?
- Jao ne znam, gospođo, ja sam stariji, slabije vidim...
- Hajde, slobodno kažite!
- Ma ne znam, ne vidim dobro, da sam mlađi pa bih vam pokazao jedan trik koji sam naučio, ali ovako...
- Ma kažite, a kakav je trik?
- Pa znate, mogao bih da vam procenim koliko godina imate, ali, ovaj, eto, morao bih da vam gurnem ruku pod suknju.
- Pa dobro, gurnite, baš me zanima. Gurne joj čiča ruku pod suknju, pažljivo i dobro ispipa sve što se tamo nalazilo, i kaže:
- Pa, rekao bih da imate 47 godina ali izgledate kao da imate 30.
- Auh, svaka vam čast, kako ste pogodili?
- Pa bio sam u redu iza vas dok ste čekali Big Mek...
:cool:

Корисников грб
prozak
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод prozak » 10 Апр 2007, 21:45

GeneraciJo jeli ti to obožavaš brzu hranu? :cool:

Ne gledajuci vidi

Ne radeci cini

Корисников грб
Mustra
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 30309
Придружен: 26 Сеп 2005, 14:52
Контакт:

Порукаод Mustra » 10 Апр 2007, 22:08

Ako si tako zakljucio generaciJo, neka ti bude :wink:

Корисников грб
prozak
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод prozak » 10 Апр 2007, 22:33

Ma ništa ja ne zaključih nego :hm ^78^ ^78^ ^78^ ^78^

Ne gledajuci vidi

Ne radeci cini

Корисников грб
Letisija
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 54
Придружен: 26 Сеп 2007, 15:28

Порукаод Letisija » 08 Окт 2007, 14:45

Neko je rekao: "Ako ista moze spasiti svet, onda je to lepota." To sto nam se ukusi razlikuju ne bi trebalo da bude otezavajuca okolnost.
Jedino se sporoscu brzo postize uspeh.

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20429
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 14 Јан 2008, 12:04

Veštačka kosa, veštački nokti, veštačke grudi...
Gde smo ono stali?