Hipokratova zakletva

Уредници: nevenkagaragic, Moderatori

Корисников грб
nevenkagaragic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1395
Придружен: 03 Нов 2008, 19:43
Место: Tuzla
Контакт:

Re:Hipokratova zakletva

Порукаод nevenkagaragic » 10 Нов 2008, 12:19

Jos jedan slucaj u Tuzli.

Слика
"Nezavisne novine", 04.11.2008.godine
http://www.nezavisne.com/hronika/vijest ... jenta.html

Direktor klinike u Tuzli, u kojoj je zaposlen osumnjiceni hirurg, dace «drugi nalaz i misljenje o pacijentu Kandicu»!? Necuveno! Moze li se pretpostaviti kakav ce taj «nalaz» biti? Praticemo.
Последње учитавање од nevenkagaragic дана 17 Нов 2014, 09:27, учитано 1 пут укупно.

Корисников грб
nevenkagaragic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Порукаод nevenkagaragic » 25 Дец 2008, 10:11

crna udovica пише:Arhitekti svoje greske pokrivaju mramorom, DOKTORI ZEMLJOM.!!!

Nedret Mujkanović izvršio samoubistvo

U ranim jutarnjim časovima (oko 4 ujutro) u porodičnoj kući u Ulici Slavka Mičića u Tuzli, samoubistvo vješanjem izvršio je N.M. (1961). Uviđaj su obavili pripadnici policije, ljekar i mrtvozornik te je po nalogu tužitelja TK tijelo prebačeno na Odjel patologije UKC-a Tuzla radi obdukcije, potvrđeno nam je u MUP-u TK.
Iz više nezvaničnih izvora saznajemo da se radi o direktoru UKC-a Nedretu Mujkanoviću. (S.M.)
http://www.bhstring.net/tuzlauslikama/t ... ffset=1386

UBIO SE NEDRET MUJKANOVIĆ - strana 332 i dalje...
Последње учитавање од nevenkagaragic дана 13 Нов 2013, 10:03, учитано 2 пута укупно.

Корисников грб
nevenkagaragic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Порукаод nevenkagaragic » 25 Дец 2008, 10:44

NEDRET MUJKANOVIĆ: OD HEROJA DO TRAGIČARA

http://tuzlalive.ba/arhiva/nedret-mujka ... tragicara/

NEDRET MUJKANOVIĆ: OD HEROJA DO TRAGIČARA - 2008-12-25
09:39
- STRANA 338, 382 itd.

(EDIT - novi link iz arhive tuzlalive.ba)
Последње учитавање од nevenkagaragic дана 13 Нов 2013, 10:06, учитано 1 пут укупно.

Корисников грб
nevenkagaragic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Порукаод nevenkagaragic » 26 Дец 2008, 09:50

nevenkagaragic пише:.... Svakom laiku je jasno da se ne moze uciniti NISTA kad je u pitanju POGRESNA DIJAGNOZA. Sta su to oni preduzeli iz oblasti kardiologije? NISTA! Cak ni obicni ultrazvucni snimak srca nije uradjen, da ne spominjem druge, preciznije (skuplje ?) nalaze.

Ali, kako rece Kasim Muminhodzic, tadasnji medicinski direktor UKC-a, da ne mogu oni «svakoga slati na ultra zvuk», ocito je da se radi o selekciji pacijenata : na one iz njihovih privatnih ordinacija, one sa «plavim» kovertama, one stranacki vazne, te nas nevazne, «obicne» gradjane, koji smo prepusteni na milost i nemilost «strucnjacima» tuzlanskog UKC-a.

PRAVDA ZA GARAGIC DENISA -I dio (BNTV 2007)

https://www.youtube.com/watch?v=KLkwWj3 ... r_embedded

PRAVDA ZA GARAGIC DENISA -II dio (BNTV 2007)

https://www.youtube.com/watch?v=Ka35AxH ... r_embedded

Hipokratova zakletva, seca li se jos neko sta to bi? A kontrolise li iko psihicka stanja Hipokratovih krivokletnika? Strava i uzas je cinjenica kakvim "profesionalcima" poveravamo svoje zivote i zivote najmilijih!

dr.Jasminka Mujkanovic o zlostavljanju u braku u "60 mi

Objesio se direktor UKC Tuzla

Datum: 25.12.2008 21:37
Autor: Jasmina Šarac

TUZLA - Direktor UKC Tuzla Nedret Mujkanović ubio se juče rano ujutro u porodičnoj kući u Ulici Slavka Mičića 10 u tuzlanskom naselju Skojevska.

"Beživotno tijelo, obješeno plastificiranim štrikom na cijev za grijanje u kotlovnici u prizemlju kuće oko četiri sata ujutro pronašla je njegova supruga Jasminka", potvrdio je kantonalni tužilac Kenan Balić.

Ona je u pomoć najprije pozvala Nedretovog dugogodišnjeg prijatelja i doskorašnjeg medicinskog direktora UKC Tuzla Kasima Muminhodžića, koji joj je pomogao da prerežu štrik i tijelo polože na pod.

"Tijelo u momentu pronalaska nije bilo u fazi mrtvačke ukočenosti, a svi tragovi ukazuju da se radi o samoubistvu. Kako bi bio utvrđen tačan uzrok smrti naredio sam obdukciju", izjavio je Balić.

Mujkanović, ratni ljekar u Srebrenici, pokušao se ubiti i prije ponoći, ali ga je supruga spasila u posljednji tren, potvrđeno nam je iz više izvora.

Navodno, Mujkanoviću je došlo svega preko glave i suicid najavio riječima: "Sad ćete vidjeti kako je bez Nedreta".

Poslije neuspjelog pokušaja, uspjelo mu je da zavara suprugu da je sve u redu, obukao pidžamu sačekao da zaspi, a potom se izvukao iz kreveta i sišao u kotlovnicu.

Nije ostavio oproštajno pismo, a o motivu se za sada nagađa.

Zbog šoka u kojem se nalazi, njegova supruga Jasminka još nije dala izjavu istražiteljima o posljednjoj Mujkanovićevoj noći.

Prema pričama njegovih prijatelja, koji su juče od ranih jutarnjih sati dolazili u kuću da izjave saučešće, Mujkanoviću su se često vraćali "filmovi" iz Srebrenice, gdje je tokom prošlog rata u BiH od 1992. do 1994. godine liječio ranjenike.

Navodno, nije se mogao osloboditi sjećanja iz tog perioda, što je uticalo na njegovu psihu.

Mujkanoviću, koji je od 2003. godine bio na čelu UKC Tuzla, pratile su afere iz privatnog života.

Amer Mujkanović, Nedretov sin iz prvog braka, policiji je poznat po nasilništvu. Mujkanović je više puta pokušavao intervenisati i obustaviti istrage protiv svog sina.

Prije godinu dana supruga Jasminka je u TV emisiji obznanila da je izložena psihičkom i fizičkom zlostavljanju, navodeći da bi "u nju uperio pištolj kad grah ne bi bio dovoljno slan".

Uprkos prijavi koju je podnijela Tužilaštvu, Jasminka se prije pola godine vratila suprugu sa kojim ima maloljetnu kćer.

Novu godinu su planirali sa prijateljima dočekati u Rio de Žaneiru.

(„Nezavisne novine“)

http://www.nezavisne.com/hronika/vijest ... Tuzla.html

Samoubojstvo glavnog direktora UKC-a Tuzla šokiralo Tuzlu

26. prosinca 2008. Autor Miro Petrović

Još u Tuzli vlada nevjerica da je generalni direktor UKC-a Tuzla dr. Nedret Mujkanović (48) jučer u 4.15 sati, u obiteljskoj kući u Ul. Slavka Mičića 10 u Tuzli, izvršio suicid.

Njegovo je tijelo pronašla supruga, također poznata liječnica i direktorica Donorske mreže BiH dr. Jasminka Mujkanović, i to dok je još davao znakove života, ali ga nije uspjela skinuti s užeta.

Pokušali ga spasiti
U pomoć je pozvan obiteljski prijatelj dr. Kasim Muminhodžić, ali je pokušaj oživljavanja završio neuspjehom.

Dr. Nedret Mujkanović stavio je glavu u omču konopca kojega je prebacio preko cijevi u kotlovnici, gdje je samo nekoliko sati prije, iste večeri, već pokušao izvršiti samoubojstvo, ali ga je tada supruga uspjela spasiti i privremeno odvratiti od strašnog nauma. Istražiteljima je ispričala da je nakratko otišla na kat uspavati uznemirenu kćer Dženitu, a kada se vratila Nedreta nije bilo u spavaćoj sobi. Pronašla ga je kako visi u kotlovnici, u pidžami, bosonog.

Nitko ne zna što je motiv suicida uglednog specijalista plastične kirurgije, dobitnika zlatnog ljiljana i heroja iz Srebrenice, koji je u danu smrti imao zakazan intervju za lokalni list, a sve je već pripremio za put u Rio de Janeiro, gdje je sa suprugom dr. jasminkom i osobnim prijateljem dr. Kasimom Muminhodžićem trebao dočekati Novu godinu.

Posljedica PTSP-a?
Mnogi drže da je samoubojstvo posljedica PTSP-a, jer je dr. Mujkanović od 1992. godine do 1994. godine bio liječnik u opkoljenoj Srebrenici gdje je, kako je pričao, bio i kirurg bez sredstava za umirenje boraca kojima je morao odsijecati nogu, ponekad i babica, zubar ili internist, a sve je to strašno preživljavao sve godine poslije rata.

vecernji.hr

Dodatak 27.12.2008.:

Pokopan dr. Nedret Mujkanović

Слика

Корисников грб
nevenkagaragic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Порукаод nevenkagaragic » 22 Јан 2009, 23:28

Слика
"Dnevni avaz", 22.01.2009.godine

Poznato je moje misljenje o "slavnom" tuzlanskom Klinickom centru. Ovo su likovi (bivsi medicinski direktor i bivsa "prva dama") iz tog centra, pardon, crne rupe tuzlanske. Ovakvi i njima slicni nas "spasavaju"!

Muminhodzic Kasim 2005.godine : "ne mozemo mi SVAKOGA slati na ultra zvuk"! Za njega je "svako" 26-ogodisnji mladic koji je posle trodnevnih bolova iza grudne kosti i gusenja preminuo na njihovoj klinici, aneurizma!
Otrov se pakuje u malim bocicama, zar ne?
Последње учитавање од nevenkagaragic дана 17 Нов 2014, 09:28, учитано 1 пут укупно.

Корисников грб
nevenkagaragic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Порукаод nevenkagaragic » 22 Јан 2009, 23:30

A ovo je vec za povracanje!
Kako li je tek "trio" saradjivao u UKC-u? Kao "kucni prijatelji" ili "rogovi u vreci"? Fuj profesijo na dnu dna, fuj Hipokratova zakletvo, fuj tzv. "humanisto", fuj tuzlanska Kliniko! Moj savet : BEZITE od ove Klinike, ako hocete ostati zivi! Ocito je da mutne, cudne radnje povezuju ove likove: bivseg medicinskog direktoru i bivsu "prvu damu" UKC Tuzla.

Jasminka Mujkanović: Pokušao me pregaziti autom

Datum: 21.01.2009 19:43
Autor: Jasmina Šarac

TUZLA - Predsjednica Donorske mreže BiH Jasminka Mujkanović prekjuče popodne prijavila je MUP-u TK bivšeg medicinskog direktora UKC Tuzla Kasima Muminhodžića da ju je pokušao ubiti.

U prijavi navodi da ju je Muminhodžić pokušao pregaziti automobilom pasat na parkiralištu pored ugostiteljskog objekta "Tenis" u Tuzli.

Policiji je dostavila i ozljedni list u kojem su ljekari naveli da je zadobila kontuziju potkoljenica.

Muminhodžić, inače blizak prijatelj Jasminkinog pokojnog muža Nedreta, koji je uoči Nove godine počinio samoubistvo, tvrdi da se radi o insceniranom napadu.

"Nema šanse da sam je udario vozilom. Neću da komuniciram sa njom i ona je stala ispred mog auta. Nije mi dala da prođem, pa sam se vratio u rikverc i zaobišao je. Ostala je da puši cigaretu, pozvala policiju, a te povrede, ne znam odakle joj", rekao je Muminhodžić.

Mujkanovićeva tvrdi da se sa Muminhodžićem, s kojim je odranije u sukobu, susrela na kapiji objekta "Tenis" gdje je namjeravala popiti čaj. Kako joj je smetao miris ćevapa, odustala je i krenula prema automobilu, kada je u svom pasatu naišao Muminhodžić.

"Kada sam ga vidjela, stala sam na sred ceste ne progovarajući ni riječi. On je samo pustio auto nizbrdo i udario me. Da se nisam uhvatila za haubu i sklonila u stranu, zgazio bi me", tvrdi Mujkanovićeva.

Ističe da ona smeta Muminhodžiću i pojedincima, jer joj je muž Nedret, uoči samoubistva, priznao mnoge poslovne tajne i relacije u UKC Tuzla, čijem čelu je bio šest godina.

"Znam puno stvari i smetala sam pojedincima i dok je Nedret bio živ. Upozoravala sam i da je Nedret bolestan, ali svi su govorili da sam ja luda", kaže Mujkanovićeva.

Muminhodžić kaže da će policija i sud ocijeniti čiji navodi su istiniti.

On smatra da je Mujkanovićeva inscenirala napad u cilju dobijanja medijske pažnje.

Jasminka Mujkanović se nakon suprugove smrti dva puta obraćala policiji tražeći zaštitu.

Jednom prilikom je u dvorištu otkrila obješene Mujkanovićeve patike o PTT stub, a drugi puta je pozvala policiju zbog toga što ju je uznemiravala grupa mladića, koji su u zoru preskočili ogradu dvorišta i lupali joj na vrata. Policija je pojačala ophodnju, a ona je angažovala zaštitarsku agenciju "Flek".

Prema glasinama koje kruže u gradu, Jasminku dovode u vezu sa smrću njenog supruga.

Međutim, kantonalni tužilac Kenan Balić je izjavio da se nedvojbeno radi o samoubistvu vješanjem.

Na analizu u Zagreb poslat je želučani sadržaj Mujkanovića, koji je prije tri dana stigao u Kantonalno tužilaštvo Tuzla. Međutim, još je nepoznat rezultat tog nalaza.

"Nalaz je stigao na tužiteljevo ime i praksa je da ga niko drugi ne otvara", rekla je Jasna Subotić, glasnogovornik Kantonalnog tužilaštva Tuzla.

Mujkanovićeva odbacuje sve navode da je uticala na odluku svog supruga. Ističe da mu je te noći dala šest miligrama apaurina, kako bi se smirio, te da nikakve druge medikamente nije uzeo.

Prvi pokušaj vješanja je spriječila, ali drugi put nije uspjela da ga skine sa plastificiranog konopca kojim se objesio u kotlovnici.
("Nezavisne novine")

http://www.nezavisne.com/hronika/vijest ... autom.html

Корисников грб
nevenkagaragic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Порукаод nevenkagaragic » 27 Јан 2009, 13:42

Hipokratova zakletva je zakletva humanizma. Nekada su nam lekari bili "dobre vile", a danas? Mogu li ovakve osobe biti humanisti? Covek je COVEK u svakom smislu te reci. Nazalost, danas je sve manje covecnosti u ljudima, a posebno je tragicno kad su ti ljudi lekari.

Dr. Jasminka Mujkanović izmislila da je napadnuta!

Nakon što je prošle sedmice dr. Jasminka Mujkanović iz Tuzle javno saopštila da je dr. Kasim Muminhodžić, bivši direktor Kliničkog centra pokušao ubiti, ispostavilo se da je ona to izmislila. Ona je kazala da je ispred ugostiteljskog objekta „Tenis“ Muminhodžić svojim „pasatom“ krenuo na nju kako bi je pregazio i da je zakačio vozilom i nanio joj povrede.

Međutim, snimci sigurnosne kamere pokazuju da je dr. Mujkanović stigla svojim automobilom pred „Tenis“, parkirala ga, potom vidjela dr. Muminhodžića, vratila se i namjerno stala nasred ceste u trenutku dok je on vozio svog „pasata“. Muminhodžić je vidio i vozeći u rikverc izbjegao dr. Mujkanović. Zašto je ovoj ljekarki trebala ova priča, može se samo nagađati.

Njen suprug, dr. Nedret Mujkanović, direktor Kliničkog centra u Tuzli, izvršio je samoubistvo vješanjem u porodičnoj kući 25. decembra prošle godine.
S.V.
"SAN", 27-01-2009 02:00

http://www.san.ba/index.php?id=5125

Корисников грб
nevenkagaragic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Порукаод nevenkagaragic » 27 Јан 2009, 15:01

Ne znam da li je u redu postavljati link sa drugog foruma, ali ako nije, moderatori ce svakako brisati.

Naime, pre par meseci sam na tuzlanskom forumu otvorila temu „Treba li nam udruzenje pacijenata“, uz napomenu da meni licno ne treba, ali da je zalosno da u BiH ne postoji ni jedno takvo udruzenje. Tema je docekana gotovo „na noz“, te sam vec sutradan zamolila admina da je brise.

Pre par dana jedna nova forumasica, Jelena iz Doboja, je otvorila slicnu temu, a potaknuta smrcu svoga tetka u UKC-u Tuzla, nakon najjednostavnije i rutinske operacije.

Nazalost, njen tetak je pre mesec dana preminuo u bolnici, jer su ga lekari gotovo izmasakrirali. Covek je dosao zdrav, cio, samo na operaciju polipa, i nikada se vise nije vratio kuci. Znam sve detalje jer sam posetila njegovu suprugu Stanu, na Jelenin poziv, kako bih im pomogla odakle da krenu sa pustanjem u javnost i prijave nadleznima jos jednog "horora" iz tuzlanske Klinike.

Ja se naravno pridruzujem osnivanju Udruzenja, pogotovo sto je vec jedan advokat sa iskustvom na tom polju (u Becu) zainteresovan, a ima i lekara bez kojih jedno takvo udruzenje ne bi funkcionisalo.

Tako sam iskoristila Jeleninu temu da postavim na jednom mestu sve slucajeva (samo iz BiH) koje sam u poslednje vreme objavljivala na vestima „Tuzlarija“.

Mozda ce vam biti interesantno pogledati ovako grupisane isecke iz novina, a neke od njih sam i ovde postavljala.
A mozda ce biti i zainteresovanih za ucesce u formiranju UDRUZENJA PACIJENATA BiH, jer znam da ovde ima jos forumasa iz BiH.

http://bhstring.net/tuzlauslikama/tuzla ... 532&page=0

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20457
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 27 Јан 2009, 15:35

Ja nisam iz BIH ali mi se čini da udruženje pacijenata, kao i mnoga druga udruženja, dobijaju više pežurativan nego suštinski značaj.
Obično i tu treba novca, kojeg nikad nema dovoljno, pa vremenom izgubi smisao.
Kad bi bar pola postojećih udruženja iskreno radili svoj posao - ovako nešto ne bi bilo potrebno.
Uostalom, već postoje usruženja distrofičara, paraplegičara... pa ne vidim da se i tu nešto ozbiljno radi, osim što se koriste u marketinške svrhe pred izbore, ili se održavaju nekakve humanitarne akcije, gde se mnoge mega zvezde trte i guze sebe radi, a to što se nakupi... bolje da ne pominjem.
:mah :mah :mah

Корисников грб
nevenkagaragic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Порукаод nevenkagaragic » 20 Мар 2009, 14:35

Sky Seeker пише:Ja nisam iz BIH ali mi se čini da udruženje pacijenata, kao i mnoga druga udruženja, dobijaju više pežurativan nego suštinski značaj.
Obično i tu treba novca, kojeg nikad nema dovoljno, pa vremenom izgubi smisao.
Kad bi bar pola postojećih udruženja iskreno radili svoj posao - ovako nešto ne bi bilo potrebno.
Uostalom, već postoje usruženja distrofičara, paraplegičara... pa ne vidim da se i tu nešto ozbiljno radi, osim što se koriste u marketinške svrhe pred izbore, ili se održavaju nekakve humanitarne akcije, gde se mnoge mega zvezde trte i guze sebe radi, a to što se nakupi... bolje da ne pominjem.
:mah :mah :mah

Da, ocito je da ste u pravu!
Evo, posle gotovo 2 meseca NIKO nije zainteresovan za osnivanje udruzenja pacijenata, sto znaci da nikome i ne treba. Ovakva udruzenja u Hrvatskoj su aktivna i potencijalnim pacijentima dobrodosla.
Apaticnim i nezainteresovanim gradjanima BiH NISTA ne treba : cute, trpe, ne dizu svoj glas protesta, pa neka im je srecno takvo "zadovoljstvo".
Ja svojim zacrtanim putem idem sama.

Корисников грб
nevenkagaragic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Порукаод nevenkagaragic » 20 Мар 2009, 14:47

A u Sarajevu pacijenti ovako uzvracaju lekarima "humano" tretiranje (odmah, na licu mesta, nema cekanja!) :

Pacijent tlakomjerom udario doktoricu u glavu!

U Domu zdravlja Novo Sarajevo pacijent doktorici stavio nož pod grlo...
19.03.2009. 20:14

Nakon što je prekjučer kamenovano sanitetsko vozilo ispred zgrade Doma zdravlja u Trnovu, otvara se pitanje da li su zaštićeni zdravstveni radnici koji svakodnevno rade s pacijentima. Da nisu zaštićeni od napada pojedinih pacijenata, pokazuju i primjeri koji su im se dešavali.

Tako je u Domu zdravlja Vogošća pacijent doktoricu udario tlakomjerom u glavu. Fizički je napadnut i medicinski tehničar u DZ Ilidža. Nimalo bezazlen napad desio se i u DZ Novo Sarajevo, kada je pacijent doktorici prijetio, stavivši joj nož pod grlo. Zbog preživljene traume, doktorica je otišla na bolovanje.

U Centru za mentalno zdravlje Doma zdravlja Stari Grad pacijent je prevrnuo stolove, stolice, inventar... Iz Doma zdravlja Novi Grad bilo je šest žalbi, a jedan od zabilježenih slučajeva je i kada je fizioterapeut udaren pesnicom.

- Svakodnevno se susrećemo s verbalnim prijetnjama, psovanjem, pljuvanjem, udaraju šakama o sto... Nažalost, potpuno smo nezaštićeni. Procent napada nije toliko visok, s obzirom na to da smo u protekloj godini pružili 11 miliona usluga, od čega je 3,5 miliona pregleda, ali ipak tvrdim da je situacija alarmantna. Treba pronaći neko rješenje da se zaštiti medicinsko osoblje - kazao nam je Arman Šarkić, portparol JU Dom zdravlja KS.

U Centru urgentne medicine KCU u Sarajevu tvrde da nema fizičkih nasrtaja, s obzirom na to da ih u posljednjih godinu obezbjeđuju zaštitari.

- Kada uoči zaštitara na ulazu, pacijent se odmah drugačije ponaša, tako da ne pokušavaju praviti probleme. Sumnjivi pacijenti dolaze u pratnji policije - kažu iz CUM-a.

Polupan inventar u Hitnoj pomoći

Kako nam je kazao direktor Zavoda za hitnu medicinsku pomoć Alija Mulaomerović, i u njihovoj ustanovi se dešavaju incidenti.

- Neki pacijenti, da li zbog sebičnosti ili nerazumijevanja, smatraju da su prioriteti za pregled, ne shvatajući da smo mi zaduženi da kategorišemo stepen hitnosti. Nedavno je pacijent polupao inventar i razbio vrata zbog nezadovoljstva što nije odmah primljen - kazao nam je Mulaomerović.
Autor: N. ČENGIĆ
(Dnevni avaz)

zanimljivi su komentari :
http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/sara ... cu-u-glavu

Корисников грб
nevenkagaragic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Порукаод nevenkagaragic » 20 Мар 2009, 19:11

Hmmm... cemu onda da se nadamo mi - "obicni" gradjani?

Слика

"Slobodna Bosna", 19.03.2009.godine
Последње учитавање од nevenkagaragic дана 17 Нов 2014, 09:30, учитано 1 пут укупно.

Корисников грб
nevenkagaragic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Порукаод nevenkagaragic » 20 Мар 2009, 19:18

I ova doktorska sukob-trakavica (penzioner Kadic-Dizdaravic) traje vec dugo. I nakon dobijenog sudskog procesa Dizdarevica protiv Klinike i Kadica, sukob se nastavlja, naravno preko ledja pacijenata.

Слика

"Dnevni avaz", 19.03.2009.godine
Последње учитавање од nevenkagaragic дана 17 Нов 2014, 09:30, учитано 1 пут укупно.

Корисников грб
nevenkagaragic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Порукаод nevenkagaragic » 09 Апр 2009, 20:41

Kako ovo zbori Becir Heljic, PREDSEDNIK LEKARSKE KOMOR Kantona Sarajevo!?
"DIVNO"!!! Sta drugo reci?

Слика

"SAN", 07.04.2009.godine
Последње учитавање од nevenkagaragic дана 17 Нов 2014, 09:32, учитано 1 пут укупно.

Корисников грб
nevenkagaragic
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Контакт:

Hipokratova zakletva i farmaceutska mafija

Порукаод nevenkagaragic » 13 Апр 2009, 22:20

Слика

Mafija VLADA drzavom BiH. Na svim nivoima, pa tako i u medicinskim JAVNIM ustanovama. Po svemu sudecu “kolo” vodi, a ko bi drugi nego “slavni” UKC Tuzla!

Vec cetvrtu godinu tvrdim da je tuzlanski UKC CRNA RUPA!
Ovih dana, navodno, SIPA "ceprka" po UKC-u i "uvazenim" doktorima zbog kojih bi se casni Hipokrat prevrnuo u grobu!

Zanimljivi tekstovi su se pojavili u "Slobodnoj Bosni" 29.01. i 02.04.2009.godine.

Bojim se ipak da ce sve, po ustaljenom obicaju u BiH, na kraju "pojesti maca".

"Slobodna Bosna" 29.01.2009.godine:
1.
Слика

2.
Слика

3.
Слика

4.
Слика

"Slobodna Bosna" 02.04.2009.godine:

СликаСлика

Koja je to ljudska i profesionalna BEDA. FUJ!
Последње учитавање од nevenkagaragic дана 17 Нов 2014, 09:40, учитано 1 пут укупно.