čišćenje krvi

Уредници: nevenkagaragic, Moderatori

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Корисников грб
plavileptir
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 44
Придружен: 20 Нов 2008, 01:18
Место: PLAVAPLANETA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

čišćenje krvi

Порукаод plavileptir » 28 Мар 2009, 16:22

Evo jednog recepta, koji je jako dobar za krv, malo je neukusan ali je jako zdrav...
250g ociscenog belog luka istucati drvenim tuckom (nikako ne sme doci u dodir sa metalom), istresti u teglu i naliti sa 300g alkohola (96%). Dobro zatvoriti i drzati 10 dana na prohladnom mestu. Procediti, sipati u teglu i dobro je zatvoriti. Konzumira se sa 50g mleka, pre jela, i to na sledeci nacin:
1. dan pre dorucka 1 kap, pre rucka 2 kapi, pre vecere 3 kapi
2. dan pre dorucka 4 kapi, pre rucka 5 kapi, pre vecere 6 kapi
i tako do 5-og dana kada se za veceru uzima 15 kapi,
6. dan pre dorucka 15 kapi, pre rucka 14, pre vecere 13 kapi, sve do 10-og dana kada se pre vecere uzima 1 kap.
A zatim se nastavlja sa uzimanjem 25 kapi 3 puta dnevno, takodje pre jela dok se sve ne potrosi.
Preporucljivo je da se terapija ponovi posle 5 godina, pre toga ne sme.

Malo mi je bilo teže naći alkohol od 96 % , u apoteci će vas pogladati ispod oka i pitati šta će vam :shock: ,ali budući da u knjizi u kojoj sam našla ovo, pise da je recept sa Tibeta, ne verujem baš da su imali 96%alkohol, verovatno možete probati i sa slabijim...

Ja sam inače imam manje crvenih krvnih zrnaca, ako imate neki dobra recept slobodno preporučite :an: , ovo nije recept za anemičnost, ali je jako dobar za čišćenje krvi...
Biti putnik kroz mudrost to znaci: baviti se vratolomijom bezumlja