Biseri iz gimnazije

Jezgro duha

Уредник: Daca

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 4071
Придружен: 28 Мај 2006, 20:08
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Biseri iz gimnazije

Порукаод Pandora » 04 Дец 2006, 21:14

*profesorka biologije*

1. Ne morate to da znate, to ja onako samo da znate.... ( :shock: )
2. Lizozomi su.... (zapuca se i gleda u prazno 10 min)... lizozomi su....

*profesor fizike*

1. Sta sedite tu, kao kakve difembahije!?!?!?
2. (pada kreda sa table) Ah.. Sad ga je ugasila!
3. (objasnjava referentne sisteme) ...Natripujte se sad da si na odbojkaskoj tekmi, ok, i sad tu neki lik servira loptu preko mreze....
4. (objasnjava rotacione sile) Zamislite mene vrtim kozni gajtan... ( :shock: ) :lol:

*profesor geografije*

1. ja: zevam kulturno
prof: Gospodjice, progutacete celu prepelicu (verujem da je ciljao na goluba, al' ajd... :roll: )
2. ja: pocinjem da stucam ( :oops: )
prof: Jeste li popili nesto, gospodjice? oho, bilo je veseeeloo...
3. Jelena: Ali profesore, mi bismo voleli da nas pustite kuci ranije!..
prof: I ja volim narandze, ali se suzdrzavam!...
Видим.

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод Pandora » 05 Дец 2006, 20:37

*profesor fizike*

Ima li nesto da nije jasno?
Milos: Pa.. Ovaj.. Da li je ovo ulegnuce pod centripetalnim delovanjem sile....
(Max ga prekida:) IZADJI NAPOLJE.

:lol: :lol: :lol:
Видим.

Корисников грб
kaena
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1651
Придружен: 04 Дец 2006, 11:32

Порукаод kaena » 07 Дец 2006, 03:27

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Pandora » 08 Јан 2007, 23:01

Stvarno, ali stvarno!!! Osećam da je moj lični prostor povređen. Oteto mi je ono ljudsko, najdraže, nešto što je najbliže mom srcu ikada prišlo - moja prva ljubav iz detinjstva. Plazma keks. Dalibor, koji je do nedavno na pomen Plazme bacao peglu je pustio bale za mojom, ponavljam MOJOM kme kutijom keksa u naletu proždrljivosti. E pa, neće moći brale! Imam ja tako nekih uvrnutih navika, slažem se, npr u stanju sam da gomilam prljav veš danima u jednom ćošku sobe dok ne postane potencijalno radioaktivan pa tek onda kada me prisile da ga i ubacim u drugu kutiju, ali ovaj put tamo gde mu je i mesto, u korpi za prljav veš. Isto tako NE VOLIM, ali ne volim kada mi neko podešava kanale na TV-u, jer ako sam rekla da je Pink na 47. kanalu, neka je, postoji razlog zašto je tako daleko van upotrebe. Obrisala sam domaćinke od Palme preko Jesenjina, često vidim babu u potaji kako briše suzicu u oku kada me vidi kao propalu generaciju: ''Kako možeš da slušaš to tandrkanje?'' - i jeste to nekad davno bilo tandrkanje kad sam uzimala njenu mini-liniju (da, moja baba ima mini-liniju) i puštala SOAD. A SOAD nije tandrkanje. Možda samo malo kad napanjim volume do max. Ali pre toga sve što komentarišete je uvredljivo. Ali ta lepa vremena su prošla, mini-linija sada skuplja prašinu tamo gore na vikendici (otkad su je surovo kidnapovali jednog jutra), u divljini gde ni poštene utičnice nema za nju. (kme x2!) ... I kako jaaaa (ono visoko, malo prenaglašeno proderano ja) moram da budem starija sestra, i zašto jaaaa moram da perem sudove, i zašto meni svake treće subote anonimno vaskrsava usisivač u sobi i suptilno govori ''usisaj!'' ako ja smatram da soba još nije dovoljno usvinjena? Dokle god se vidi boja tepiha, dobro je. A nikad nije situacija bila toliko alarmantna, pa hej, i da sam nadrobila čitavu ''HLEB'' pekaru u sobi ne bi bilo dovoljno mrvica da pokrije taj prostor. A onda sudovi. AHhhhh... Bolje da ja stanem ovde.

Listam Huper. Našla sam neki kalendar sa domaćim grupama u njemu. Ni-kad čula! I svrbi me lakat baš za njih. Slažem se ja, talenti su to, ali do mene nisu doprli, a zašto ja u životu nikada nisam čula za ''Jarbole'' ili ''EKV'' nikada nećemo znati. Nisam ja kriva, kriv je ovaj surov svet u kome vlada turbo manija. I sad se mislim; da l' da kupim flanelsku košulju, namackam noktiće u crno i budem sva coool i straaawaaa i da klošarim u centru i da idem u gradilište i da mi dečko propušta vodu kada pije pivo jer mu curi tečnost kroz rupicu na obrvi? x) Šalim se ja nije baš 'vako strašno, ali dođu mi ti napadi kad se mislim, eve biću ja roker pa se malo infiltriram u njihovo društvo, tek da osetim šmek, pa se skenjam i razočaram (pa tu najmanje o muzici posla)... Pa onda 'ajd napravim izlet u reperske vode... I nabiflačim ti ja tako malo Dr.Dre, malo Ema i super bajno sjajno ghetto hard knock life... Bah... Reperima se otegle one duboke farmerke do kolena YO! Čitala sam Marčela (drži kolumnu u Huperu) za sve neinformisane (e prc mal' da vidite kako je.. ''Mar..Šta?'') je naš domaći reper, ima ok pesmice, drma društvo socijala i tako to. Uglavnom raspisao se čovek u nadi da će buditi ove nove generacije ali slabo mi to nešto pali uglavnom ga čitaju ovi malo stariji a njima ta žvaka ''budite dobri, čitajte Tolstoja i slušajte bake i deke'' ne pali. Jeste, baš me nervira ta psihologija rulje kojom se obraća svojoj publici, kao da smo svi mali retardi.

Hooo, i stvar koja me živcira... VB. Trebam li reći štogod još? Evo, stvarno, ruku na srce, gledala sam svake dve nedelje, možda ni tad, kad je tv u kuhinji upaljen i baš nema šta da se radi. I gledala sam onako, s'oka što je jedan deka iz naselja znao da kaže. Bože, kako su uopšte dopustili onakvim debilima da vladaju tv-programom nakon kraja emitovanja brain-storminga zvanog VB. Veliki braco, idi ti u tri lepe. :) :) :) :) Znate ko me najviše nervirao? Onaj Edin. Jaooj, što volim te prirodno pametne ljude, samo bi štrikali, i truć truć ne zaklapaju. Moj svet je okružen Edinima, u varijacijama. Svi mi sole pamet i krenu ovako.. ''Znaš, počelo je to davno '95, kada smo moj ortak i ja...'' biiiiiiip... Mrtva linija. Kako su ti ljudi neispunjeni, željni dokazivanja, želje da ih neko čuje i vidi (heeey loook at meee) čuju se vapaji kroz milimetarske diodice ekrana ili kakvog drugog medija... Osetim se tako shvaćeno, haha! Mada, TV uvek može da se isključi. Zato na mom ima i onoliko prašine, hehe. Ali paz' vamo, imam i ja još jedan daljinski, u mojoj glavi, imam ono blaženo 'Mute' i katkad 'Rewind' čisto da vidim jesam li i ja nešto lupila pa ostala živa. A dešava nam se. Ekskulirajteeee...........

Budite senzibilni i komplementima oplemenjujte persone iz vaše svakodnevnice, jer takve individue zaslužavaju pažnje slušaoca, što čitaoca, pa i gledaoca....NE MOJTE gledati u slova, gledaj te u ......pip. Budimo lepi, mladi i glupi....Ahihihih....

Over and out.
Видим.

Корисников грб
SA
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 2384
Придружен: 07 Јун 2006, 14:36
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод SA » 10 Јан 2007, 14:53

Kaena, a ti si gimnazijalka?

snaja88
~ pocetnik ~
~ pocetnik ~
Поруке: 3
Придружен: 28 Јан 2007, 16:37

Порукаод snaja88 » 31 Јан 2007, 13:42

Once and forever Kings fan

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada
Поруке: 4261
Придружен: 10 Апр 2006, 15:56

Порукаод stojan popivoda » 31 Јан 2007, 16:48

U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:
dejan_kokoshkov@yahoo.com

Корисников грб
stojan popivoda
Šef podzemlja grada
Поруке: 4261
Придружен: 10 Апр 2006, 15:56

Порукаод stojan popivoda » 31 Јан 2007, 16:49

U novoj 2009. godini Stojan Popivoda će prestati da postoji. Ako neko bude imao želju da kontaktira njegovog tvorca to može učiniti putem mejla:

dejan_kokoshkov@yahoo.com

Корисников грб
kaena
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод kaena » 01 Феб 2007, 01:24

Tamo gde blista površnost,
mudri se na vreme povlače u svoje senke.

Корисников грб
kaena
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод kaena » 01 Феб 2007, 01:48

Tamo gde blista površnost,

mudri se na vreme povlače u svoje senke.

Корисников грб
TORD
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1911
Придружен: 01 Мај 2006, 10:58
Место: SVUDA

Порукаод TORD » 01 Феб 2007, 13:27

Ogledalo ti ništa neće reći.
-------------------------------
Ogledalo ti ništa nije reklo.

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Pandora » 01 Феб 2007, 20:16

Видим.

Корисников грб
SA
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 2384
Придружен: 07 Јун 2006, 14:36
Контакт:

Порукаод SA » 02 Феб 2007, 12:27

Profesorka sociologije: "Sta je to moral?"
Ucenik NN: "Moral je kada bla, bla..."
Profesorka sociologije: "Dobro... generalno je tacno... ali mozes li to malo blize da objasnis?"
Ucenik NN: "Mogu." Ustane. Pridje uz sam sto profesorke. "Moral je kada bla, bla..." :-)

Корисников грб
Pandora
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~

Порукаод Pandora » 02 Феб 2007, 12:34

:D :roll: :D Volim takve bisere...
Видим.

Корисников грб
CecaPolak
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 2620
Придружен: 11 Окт 2006, 21:19

Порукаод CecaPolak » 20 Јул 2007, 18:08

Ne daj se ni zivotu, ni smrti...
ovaj te zanese, ona odnese,
nema veceg zadovoljstva nego
prevariti ih oboje...