Pitanja, sugestije, predlozi...

Уредник: vuk

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20436
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Pitanja, sugestije, predlozi...

Порукаод Sky Seeker » 28 Авг 2010, 16:44

Da li neko zna kako se u originalu, na engloskom, zovu filmovi Beba iz Mejkona i Prosperove knjige.
To su dve filmske adaptacije Šekspirovih dela. Ja ih iman na VHS, ali delimično razmagnetisane i oštećene.
Pošto znam sajtove sa kojih se mogu da skidam filmovi, možda mogu da potražim ova dva fenomenalna filma.
Hvala unapred!
:mah :mah :mah :mah :mah

Корисников грб
gresnica
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 3784
Придружен: 30 Окт 2007, 22:23
Место: cekam otacastva

Порукаод gresnica » 28 Авг 2010, 22:14

Prospero's Books

The Baby of Macon

:mah

Корисников грб
anaatanas
~ moderator ~
~ moderator ~
Поруке: 1661
Придружен: 23 Јан 2008, 17:28
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод anaatanas » 20 Феб 2011, 09:18

Da li je neko gledao film "Rouge Venise"...? "Venecijansko crveno"...
Sinoć sam ga otkrila, ali kasno, već je bio pri kraju, n Studiju B.
www.anaatanaskovic.com
SPISATELJICA SA STILOM

loknica64
~ pocetnik ~
~ pocetnik ~
Поруке: 6
Придружен: 23 Феб 2016, 14:19

Порукаод loknica64 » 29 Феб 2016, 13:59

Svi se često pitamo gde kvalitetno odgedati film bez onih dosadnih reklama koje nam guše računar , virusa i sličnih gluposti.Moja preporuka sajt Online sa prevodomna kome možete gledati veliki broj Online Filmova Sa Prevodom
Preporučila bih vam i Filmovi sa prevodom koji radi na principu tražilice, na kojoj imate veliki izbor filmova koji su bilo gde izašli , uredno složene , rangirane i ocenjene.
Na sajtu Sve o Filmu – glumci i sadržaj, možete dobiti sve informacije o i nekom filmu - kratak sadržaj , glumce , ali i pogledati trailere . Tu su i najnovije vesti i zanimljivosti iz sveta filma, kao i preporuke i najave.
Šta god od ovog da izaberete nećete se pokajati, imaćete mogućnost da kvalitetno i bez nerviranja odgledate izabrani film