Na repertoaru ...

Уредник: vuk

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Корисников грб
Zvoncica
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 4271
Придружен: 19 Феб 2007, 16:07
Место: Nedodjija
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Na repertoaru ...

Порукаод Zvoncica » 20 Јун 2009, 11:56

Корисников грб
milei
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1543
Придружен: 19 Сеп 2008, 23:03
Место: U carstvu oblaka

Порукаод milei » 20 Јун 2009, 19:55

U Beogradu je (kako internet informacije kazu) ukupno 44 bioskopskih dvorana, od kojih 18 (mislim da je ovaj podatak tacan...ne odbijam demanti) ima svakodnevne projekcije. Takva informacija za nas iz unutrasnjosti (unutrasnji "organi" se mogu i imenovati i nisu krucijalni za prezivljavanje...i prestonici se moze dati ime organa a to je srce ili mozda aorta bez cije akcije ce sve ostalo istrunuti i koje slobodno moze da funkcionise bez ostalih...ovo iz mene progovara jed i zalost), deluje porazavajuce. U mnogim gradovima postoji svega jedna ili dve bioskopske sale sa jednim do dva filma nedeljno. Ne znam da li je stvar interesovanja, (ne)kulture ili neceg treceg.