SMRT BEČKO BERLINSKE ŠKOLE

Уредник: koen

vandalija
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 10
Придружен: 01 Јул 2008, 23:29
Место: Beograd
Контакт:

SMRT BEČKO BERLINSKE ŠKOLE

Порукаод vandalija » 14 Феб 2011, 14:32

Posle pada Berlnskog zida i uspostavljanja nove geo- političke situacije u Evropi, bečko- berlinski istoričari su "okrenuli ćurak naopako" i odustali od svoje "drang nacht osten" istorije. Povest se okrenula originalnim dokumentima iz kojih se belodano sagledava nova(ustvari zataškana) istorija Evrope. Mi Srbi na to se, barem oficijelno, nismo osvrtali - istoriju koju nam je napisla škvadra iz BB škole i dalje se ovde propoveda jer, ko će sad da se vraća na istoriju Srba tako divljački prekinutoj u drugoj polovini XIX veka kad na scenu stupaju Ruvarac i njegovi trabanti, a sve u duhu BB-a. Knjiga Miodraga Milanovića Istorijsko poreklo Srba (II prošireno i dopunjeni izdanje) ispravlja ovu nepravdu prikazujući korene Srba i njihovo putešestvije od arijevskih seoba do danas uz detaljno navođenje istorijskih vesti (preko 600 fus nota), arheoloških i etnoloških podataka koji potvrđuju drevnu starinu srpskog naroda. Više o ovoj knjizi koja definitivno stavlja falsifikate BB škole ad acta pogledajte na www.vandalija.co.rs[/b]

vandalija
~ clan ~
~ clan ~
Контакт:

Порукаод vandalija » 15 Феб 2011, 13:33

Kako vam se čini da i danas, na Iranskoj visoravni u oblasti Kosva (Kosovo) postoji grad Srbin- Tepe Srbin? Da li to može biti slučajnost ako ima nekoliko sačuvanih frizova na sarkofazima (slični stećcima) na kojima su prikazani stanovnici te oblasti Visoravni sa šajkačom na glavi i opancima na nogama? Ako laže koza ne laže rog tj. fotografije pomenutih spomenika.

Корисников грб
PNVidusa
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~
Поруке: 648
Придружен: 21 Јул 2010, 02:11
Место: Canada
Контакт:

Порукаод PNVidusa » 23 Феб 2011, 01:06

Lakse je rijeku okrenuti da tece uzbrdo, nego li promijeniti ustaljeni nacin misljenja nametnut skolskom dresurom.

Корисников грб
PNVidusa
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~
Контакт:

Порукаод PNVidusa » 23 Феб 2011, 01:07

Lakse je rijeku okrenuti da tece uzbrdo, nego li promijeniti ustaljeni nacin misljenja nametnut skolskom dresurom.

vandalija
~ clan ~
~ clan ~
Контакт:

Порукаод vandalija » 15 Мар 2011, 21:39

Мислим да неминовно долази време комплетне ревизије српске историје- то се једноставно мора десити јер ниједна лаж није вечна, па ни ова. Зна се, народ који је познаје своју историју осуђен је да је понавља и то се Србима баш дешава од Руварца за кога су Срби били европско робље, сиротиња раја итд. Да би се било ко од људи остварио, постао неко, мора се прво остварити у роду. Е, то фали Србима, поготово владајућим структурама које раде и делују као праве репе без корена. Тобоже, они су интернационалисти- ниједан Европљанин то није: Енглез је прво Енглез, Шваба прво Шваба, итд. па тек онда све остало. Ми као да се стидимо да кажемо како припадамо једном древном народу, славне историје, али несрећном баш због овога горе реченог

Корисников грб
PNVidusa
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~
Контакт:

Порукаод PNVidusa » 16 Мар 2011, 20:26

Nase istorijske korijene prvo su tamanili Vizantijci, a onda Nemanja spali sve nase knige staroslavne u progou lazno nazvanih bogumila. Sto po manastirima ostade iza Nemanjica unistise grcki fanariotski popovi u vrijeme Turaka. Od Karadjordjevog ustanka beclije preko VuKa S. Karadjica I njemu slicnih pokupovase sve sto su im ovi pokravsi iz manastira i crkava donijeli. I tako: ko ima knjige, ima znanje, a nama njihova laz posta zvanicna istorija.

Od promjene stanja nista nece biti jer je becka skola ustolicila svoje jezuite u svi rukovodecim strukturama naseg naroda.

makadam
~ pocetnik ~
~ pocetnik ~
Поруке: 1
Придружен: 09 Јан 2014, 18:31

Re: SMRT BEČKO BERLINSKE ŠKOLE

Порукаод makadam » 09 Јан 2014, 18:34

vandalija пише:Posle pada Berlnskog zida i uspostavljanja nove geo- političke situacije u Evropi, bečko- berlinski istoričari su "okrenuli ćurak naopako" i odustali od svoje "drang nacht osten" istorije. Povest se okrenula originalnim dokumentima iz kojih se belodano sagledava nova(ustvari zataškana) istorija Evrope. Mi Srbi na to se, barem oficijelno, nismo osvrtali - istoriju koju nam je napisla škvadra iz BB škole i dalje se ovde propoveda jer, ko će sad da se vraća na istoriju Srba tako divljački prekinutoj u drugoj polovini XIX veka kad na scenu stupaju Ruvarac i njegovi trabanti, a sve u duhu BB-a. Knjiga Miodraga Milanovića Istorijsko poreklo Srba (II prošireno i dopunjeni izdanje) ispravlja ovu nepravdu prikazujući korene Srba i njihovo putešestvije od arijevskih seoba do danas uz detaljno navođenje istorijskih vesti (preko 600 fus nota), arheoloških i etnoloških podataka koji potvrđuju drevnu starinu srpskog naroda. Više o ovoj knjizi koja definitivno stavlja falsifikate BB škole ad acta pogledajte na www.vandalija.co.rs[/b]

poštovani, zanima me gde može da se potvrdi ova informacija.
naime, moj otac voli istoriju, i zaprepašćen je mojim tvrdnjama vezano za priznanje da su nas lagali. traži osvedočenje koje nije rekla kazala.
i jel možete da mi preporučite nešto na ovu temu (već sam bukirala Istorisko poreklo)