U Srbiji Alojzije Stepinac nije ratni zlocinac!

Уредник: koen

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Корисников грб
PNVidusa
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~
Поруке: 648
Придружен: 21 Јул 2010, 02:11
Место: Canada
Контакт:

U Srbiji Alojzije Stepinac nije ratni zlocinac!

Порукаод PNVidusa » 04 Дец 2010, 14:12

Bio sam ucesnik a Forumu Krstarice, koja nije nikakva Krstarica, nego je Krstasica. Tu vec godinu dana ucestvuje tip pod nadimkom menjam se i za avatar je postaio sliku Stepinca. Trazio sam od moderatora i supermoderatora da natjeraju ustasu na promijen sliku. Odgovor pomenutih ustasa bio je da Stepinac nije ratni zlocinac. Jebo sam im mater, a oni mene banovali. Psovku sam uputio svjesno sa namjerom da me iskljuce, jer na tom sajtu Srbin nema sta da trazi.

Zelio bih da znam da li je Stepinac i na ovom sajtu blazeni ili je ratni zlocinac, jer i na ovom sajtu moje teme o Pravoslavnoj istini i ekumeno-papizmu bivaju brisane. Hozu da znam u cijoj kuci boravim! Hvala!

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20429
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 04 Дец 2010, 14:37

Svakako da je jeste ratni zločinac i čak je nekoliko slika njegovih i Musolinija i Hitlera obrisano...
Pozdrav...
:mah :mah :mah

P. S. Poruka je upisana tri puta... ali sad je sve u redu...

Корисников грб
PNVidusa
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~
Контакт:

Порукаод PNVidusa » 04 Дец 2010, 14:54

Hvala na odgovoru.

Tema je na Istoriju upisana dva puta mojom greskom. Temu sam postavio i na forumu Religija, zelio sam da provjerim misljenje tamnosnjeg moderatora i tema je obrisana. Jasenovac i kraske jame nisu samo klasicna istorija, nego su i istorija Pravoslavlja.

Tema na Religiji je obrisana, a taj link sam postavio ka Fejsbuku i sad se tema preko FB ne otvara, jer teme nema.

Slobodno me iskljuci (banuj) ako je ovo uradjeno namjerno! Nema zamjerke sa moje strane.

POZDRAV!

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20429
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 04 Дец 2010, 15:25

Nema razloga za banovanje.
Tema na FB se otvara, bar kod mene.
Mada mi Fejsbuk ništa ne znači, jer često budem izbačen i ja odande.
Ali da ne vodimo prepisku o FB jer sam na njih ogorčen...
Pozdrav!
:mah :mah :mah :mah

Корисников грб
PNVidusa
~ vredan ucesnik ~
~ vredan ucesnik ~
Контакт:

Порукаод PNVidusa » 04 Дец 2010, 23:10

Vidim ja da i ti sefa imas, razumijem ja sta je sef. Ne ljutim se ja na tebe, valjda sam premoren internetom, vrijeme je za malo pauze!

:mah

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable