Kolumna Voje Radovanovica

Уредник: Moderatori

Mali Voja
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 170
Придружен: 23 Дец 2006, 20:23
Место: Beli Potok
Контакт:

Порукаод Mali Voja » 09 Јун 2010, 12:52

Ako...bilo je vreme da neko to kaže...drago mi je da si to ti...
Pozz Nešo... :wink: :mah

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20436
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 12 Јун 2010, 14:23

Nešto razmišljam (a ja uvek nešto razmišljam):
Južna Afrika je, iako sa najvećom stopom kriminala na svetu, domaćin Svetskog prvenstva u fudbalu.
Ima li šanse da mi za četiri godine budemo domačini sledećeg SP?
:-D :-D :-D :-D :-D

Mali Voja
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Контакт:

Порукаод Mali Voja » 13 Јун 2010, 06:08

Nema...iako smo i mi blizu da ispunimo taj uslov...fale nam još neki... :wink:
Imamo samo 4 stadiona sa reflekorima...a samo 2 koja bi mogla da ispunjavaju evropske standarde ( ako bi nam progledali kroz prste )....a to je mnogo malo da bi se istakla kandidatura... :wink:
pozz Nešo...moraću da Vam se pridružim u kladionici... :mah

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20436
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 13 Јун 2010, 09:51

E, baš su im bili standardi:
Kriminal, sida i zlato.
Ko te pita za stadion?
Imamo mi šansi, samo nemoj nikom da pričaš.
:wink:

Mali Voja
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Контакт:

Порукаод Mali Voja » 15 Јун 2010, 06:29

Kad bolje rezmislim možda i imamo...ako ništa drugo...i mi radimo ko crnci...( što se tiče standarda )...pozz Nešo...

:mah

Mali Voja
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Контакт:

Dok srčem prvu jutarnju kafu ...

Порукаод Mali Voja » 15 Јун 2010, 13:50

Srk ...
Sedim u bazenu,srkućem kaficu, i razmišljam o vestima koje sam pročitao u novinama ...
Srk ...
Naši političari kriju svoju imovinu kod rodbine ... znači uskoro ćemo im spominjati i familiju ...
Srk ...
Vlada obećava da će raditi i tokom leta ...a visoke temperature neće uticati na to da se formira Vlada u senci ...
Srk ...
Gradjani su i ove godine spremno dočekali talas tropskih vrućina ...mahom goli i bosi ...
Srk ...
Pritisak na evro je za sada u granicama normale ...donji 100,8 ...gornji 104,8....
Srk ...
Uvozimo pasulj iz Kirgistana, beli luk iz Kine, mladi krompir iz Izraela... Ne znam ko nam je to zakuvao...ali su zato Narodne kuhinje domaće ...
Srk ...
Ekonomisti upozoravaju da je država na rubu dužničke krize ...ali mislićemo o tome posle Svetskog prvenstva ...
Srk ...
’’ Baba sedi ( oće to sa godinama ), a deda je češlja ...’’ nije više najgledanija emisija na RTS – u, otkako je počelo Svetsko prvenstvo u fudbalu ...
Srk ...
U zemlji Beloglavog SUP-a...i svojeglavog MUP – a ...vest da su naši ’’ orlovi’’ prvu utakmicu izgubili...sve nas je Ganula ...Medjutim, poznato je da se ’’ prvi mačići u vodu bacaju ’’...ali se već za druge pita nešto i Ne mačka ...Mada neki tvrde...da nismo ni mi mačji kašalj ...pa da...
Srk ...

U Beogradu
15.06.2010 god.

Корисников грб
_mostic_
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 2260
Придружен: 16 Сеп 2007, 14:19
Место: Divlji zapad
Контакт:

Re: Dok srčem prvu jutarnju kafu ...

Порукаод _mostic_ » 15 Јун 2010, 14:50

Mali Voja пише:Dok srčem prvu jutarnju kafu ...

Srk ...
Sedim u bazenu,srkućem kaficu, i razmišljam o vestima koje sam pročitao u novinama ...
Srk ...
Naši političari kriju svoju imovinu kod rodbine ... znači uskoro ćemo im spominjati i familiju ...
Srk ...
Vlada obećava da će raditi i tokom leta ...a visoke temperature neće uticati na to da se formira Vlada u senci ...
Srk ...
Gradjani su i ove godine spremno dočekali talas tropskih vrućina ...mahom goli i bosi ...
Srk ...
Pritisak na evro je za sada u granicama normale ...donji 100,8 ...gornji 104,8....
Srk ...
Uvozimo pasulj iz Kirgistana, beli luk iz Kine, mladi krompir iz Izraela... Ne znam ko nam je to zakuvao...ali su zato Narodne kuhinje domaće ...
Srk ...
Ekonomisti upozoravaju da je država na rubu dužničke krize ...ali mislićemo o tome posle Svetskog prvenstva ...
Srk ...
’’ Baba sedi ( oće to sa godinama ), a deda je češlja ...’’ nije više najgledanija emisija na RTS – u, otkako je počelo Svetsko prvenstvo u fudbalu ...
Srk ...
U zemlji Beloglavog SUP-a...i svojeglavog MUP – a ...vest da su naši ’’ orlovi’’ prvu utakmicu izgubili...sve nas je Ganula ...Medjutim, poznato je da se ’’ prvi mačići u vodu bacaju ’’...ali se već za druge pita nešto i Ne mačka ...Mada neki tvrde...da nismo ni mi mačji kašalj ...pa da...
Srk ...

U Beogradu
15.06.2010 god.

Dobar si majstore...! :)===0

Selo gori a baba se češe... :)===0 :)===0 :)===0 :)===0

Mali Voja
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Контакт:

Порукаод Mali Voja » 15 Јун 2010, 15:43

Hvala mostić...Imao sam dve - tri verzije na temu baba,deda,češalj...ali sve su bile bezobrazne pa sam odustao... :-D

Mali Voja
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Контакт:

Порукаод Mali Voja » 26 Јун 2010, 11:26

Srk ...
Listam novine, srkućem kaficu i tako saznajem sledeće vesti ...
Srk ...
Neki misle kako bi tajkuni trebalo da sagrade most...jer je poznato...da ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji ...
Srk ...
Čitam onda dalje kako pojedini funkcioneri imaju i po šest fotelja ( jedan je čak i čelnik Bokserskog saveza Srbije...za ovog ne sumnjam da će znati kako da odbrani fotelju )...pa shodno tome...očekujem da bi uskoro mogli da zatraže od države proširenje stambenog prostora...
Srk ...
SNS tvrdi da je za loš izborni rezultat u Boru kriv G17 ...plus 1800 din. na uplatnicama koje su gradjani dobijali na kućne adrese ...Sad možda će na kraju neko za sve ovo morati da plati...a gradjani Bora se nadaju da to neće biti oni...
Srk ...
’’ Srbijagas ’’ obećava da gas neće poskupeti pre jeseni ...tako da će tokom leta samo oni pojedinci koji uz pivo prate utakmice na Svetskom prvenstvu u fudbalu...biti ’’ pod gasom ’’ ...
Srk ...
Prvi Beogradski tango maraton biće prilika da posetioci čuju kompoziciju ’’ Tango na testeri ’’, gde će prvi put biti upotrebljena testera kao muzički instrument ...Ne znam da li ću posetiti ovaj dogadjaj...ali kao ljubitelj tanga...lično više volim da gledam tange na nekoj pripadnici lepšeg pola...
Srk ...
Robert Berk, popularni Goli kauboj, već godinama svira gitaru na njujorškim ulicama samo u gaćicama, zabavlja turiste i igra sa njima...Što se tiče naših kauboja...oni žive kao na Divljem Zapadu...goli su ko pištolj...obožavaju Farmu...a igraju kako drugi svira...
Srk ...
Što se Svetskog prvenstva u fudbalu tiče ...ako su nas naši posle prve utakmice Ganuli...posle treće su nas rasplakali...pa se na kraju utakmice umesto ’’ vuvuzele ’’...čulo samo ’’ kukulele ’’...a ’’ Rt dobre nade ’’...postao je ’’ Trt...za nas više nema nade ’’ ...
Srk ...
U Beogradu
26.06.2010 god.