Kuda ide poezija?

Napisite pesmu, bas ovde!

Уредник: Moderatori

Корисников грб
_mostic_
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 2290
Придружен: 16 Сеп 2007, 14:19
Место: Divlji zapad
Контакт:

Re: Kuda ide poezija?

Порукаод _mostic_ » 24 Мар 2011, 11:14

Корисников грб
zara
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 8573
Придружен: 02 Окт 2008, 17:29
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод zara » 24 Мар 2011, 14:18

Niko nije tako lep dusom kao jednostavan covek

Корисников грб
faraon
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1631
Придружен: 17 Јан 2006, 10:11
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Порукаод faraon » 24 Мар 2011, 15:04

Корисников грб
slovenska
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 6782
Придружен: 29 Сеп 2008, 11:45
Место: Smederevo

Порукаод slovenska » 24 Мар 2011, 19:03

Ja nisam savrsena ali sam samo svoja.

Корисников грб
_mostic_
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 2290
Придружен: 16 Сеп 2007, 14:19
Место: Divlji zapad
Контакт:

Порукаод _mostic_ » 25 Мар 2011, 09:38

Корисников грб
faraon
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1631
Придружен: 17 Јан 2006, 10:11

Порукаод faraon » 17 Мај 2011, 23:26

Корисников грб
Najda M
~ redovan clan ~
~ redovan clan ~
Поруке: 314
Придружен: 30 Окт 2010, 14:59
Место: odavde do beskraja

Порукаод Najda M » 07 Авг 2012, 17:15

SANJAĆU DOK ŽIVIM...

Корисников грб
zara
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 8573
Придружен: 02 Окт 2008, 17:29

Порукаод zara » 07 Авг 2012, 21:41

tako je .ne moze drugacije i da se hoce.
ja sam mala drugima,sebi iznad svega velika.ono sto je ona htela to je i dobila.puna ceznje,ranjiva,gola,posramljena,velika,mala,ništavna...moja duša nju je poetikom nazvala.pa nastavicu tako ...ko zna kome ce se dopasti za dve sta godina?! hvala Bogu da me humor jos uvek hoce ...i da nece ,opet sam se nasmejala ovome.ako je i neko uz mene,jos bolje !
Niko nije tako lep dusom kao jednostavan covek

Корисников грб
pesma
~ pocetnik ~
~ pocetnik ~
Поруке: 9
Придружен: 24 Феб 2013, 18:12

Порукаод pesma » 05 Мар 2013, 20:54

Ima pesama koje pročitam i osetim na svojoj koži i duši šta je pesnik hteo reći u istom momentu, struje mi stihovi kroz telo, zadrhtim od punine onoga što čitam.

Druge ne osećam tako duboko, čine mi se prevrtljivim ili površnim, zaodenuti rimom odlaze od mene a da me nisu ni dotakli rečima, ali to je samo zato što u onima koji mi se dopadaju prepoznajem sebe, to je tako jednostavno, dira me ono što jesam i sama, to registrujem nutrinom, to brojim osećajem.

Oni drugi koje lično ne osetim pak imaju neke druge koje će dodirnuti, treba da pišu, ako nikoga ne pomere svojim stihovima, pišu sebi, poezija zna biti i terapija, kako kome, svakome za nešto, poezija sve leči.

Корисников грб
sensej
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 1236
Придружен: 13 Дец 2005, 21:35

Порукаод sensej » 12 Мај 2019, 13:51

...citam sta Pjesma
o Pjesmi pise
i samo jedno imam na umu
sto Pjesma,- nema vise... :cry: