Bezumlje ocima umetnika...

Уредник: Moderatori

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Корисников грб
Nut
~ napredni clan ~
~ napredni clan ~
Поруке: 909
Придружен: 04 Окт 2010, 15:09
Место: U carstvu kraljice noci duhovnog princa Tamina...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Bezumlje ocima umetnika...

Порукаод Nut » 19 Апр 2011, 16:42

Radi se o umetnicima(iz svih oblasti stvaralastva),kod kojih su otkriveni znaci dusevnih bolesti....

Paul Klee- Nemačko-svajcarski slikar... (1879–1940)...

LJudi se plase da ce zaboraviti svoju dusu, da ce propasti kroz ono prazno, jer nece imati zasta da se uhvate....

Корисников грб
čincija
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 2192
Придружен: 21 Јун 2009, 16:52

Порукаод čincija » 05 Мај 2011, 11:52

Ova prva mi se dopada, a kod preostale dvije...vidi se da nešto nije u redu !!!!!!!!!!!!!!**((($%$%$
Prva je baš neobična, moram da budem malo neozbiljna, pa da kažem da me prvo asocirala na Spužvu Boba, ali dopada mi se baš, razmišljam, kad bi nam neko kojim slučajem zavrnuo mozgove, pa nakon nekoliko minuta, ponovo ga pustio u promet, mislim da bi dobili ovako neartikulisane slike...automobil s perajama, sat koji jede jabuku, život unutar tijela kita, ali bez upotrebe mobilnog telefona... možda bi mi taj sklad nazvali haosom samo zbog tog što je nama nerazumljiv.
Na ovoj prvoj, pažnju mi je privukao ovaj lik u lijevom ćošku dole....negdje je krenuo, pa se javlja slikaru da odlazi, ali da ga zabilježi, možda se krio, pa samo na časak provirio u unutranji svijet, ne znajući da je uhvaćen brzim blicom kista, možda je, a ko zna, ali baš me zanima, ko je on? :D

Корисников грб
Nut
~ napredni clan ~
~ napredni clan ~
Поруке: 909
Придружен: 04 Окт 2010, 15:09
Место: U carstvu kraljice noci duhovnog princa Tamina...

Порукаод Nut » 06 Мај 2011, 02:36

LJudi se plase da ce zaboraviti svoju dusu, da ce propasti kroz ono prazno, jer nece imati zasta da se uhvate....

Корисников грб
čincija
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 2192
Придружен: 21 Јун 2009, 16:52

Порукаод čincija » 12 Мај 2011, 19:10

:mah :mah :mah