Macrophoto sajt

Уредник: Moderatori

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
dexant
~ pocetnik ~
~ pocetnik ~
Поруке: 1
Придружен: 25 Авг 2010, 12:43
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Macrophoto sajt

Порукаод dexant » 25 Авг 2010, 12:56

Nadam se da će mi administrator sajta dozvoliti da se malo izreklamiram. Pošto se već nekoliko godina bavim makrofotografijom, odlucio sam da okupim osobe sa istim interesovanjima. Postavio sam sajt macrophoto.info, i svi fotografi, amateri i profesionalci su dobrodošli. Vidim da ovde ima prelepih makrofotografija i voleo bi da njihovi vlasnici budu gosti sajta macrophoto. Registracija je besplatna, potrebno je samo malo vašeg vremena i dobre volje.
Hvala Vam!

[/url]

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20429
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 25 Авг 2010, 13:49

Nije baš sasvim korektno pošto već postoji temaza ovu vrstu reklame:
http://www.tvorac-grada.com/forum/viewt ... &start=120

Ali iz poštovanja prema onima koji vole fotografiju, a ovde ih ima puno, neka ostane...

Nadam se da ćeš nam neku lepšu fotku okačiti ovde?
Pozdrav!