Kritike na forum

Sve u vezi sa sajtom

Уредник: Moderatori

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20429
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 20 Мај 2010, 18:16

Dugo nismo ni imali ovaj prozorčić za brzi odgovor, pa nam je jedan drugar ubacio.
E sad... nećeš mi verovati, ovo je nekome preširoko, a eto ti kažeš da je preuzan.
Teško je naći "merku" za sve, ali kompromis je da postoji pregled poruke, pa je pre pošalji možeš kontrolisati kako će izgledati kad se ubaci...
U svakom slučaju, hvala ti...
Sve je u redu i drago mi je da ima primedbi, ništa ne brini...
Svako dobro!
:-D :-D :-D :-D :-D :-D

Корисников грб
DramatisPersonae
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 61
Придружен: 18 Мај 2010, 02:17
Место: Novi Sad
Контакт:

Порукаод DramatisPersonae » 20 Мај 2010, 18:18

Video sam baš sad, razgledajuæi, da je neko odskora to ubacio. :)
Istina, retko sam kad koristio to dugme da pregledam, obièno se prvo izlanem, pa onda gledam šta sam lajao ;)
Sapere aude

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 20 Мај 2010, 18:21

Samo uživaj.
:wink:

Корисников грб
_mostic_
~ pocasni gradjanin ~
~ pocasni gradjanin ~
Поруке: 2269
Придружен: 16 Сеп 2007, 14:19
Место: Divlji zapad
Контакт:

Blogovi ?

Порукаод _mostic_ » 28 Окт 2010, 18:34

Pitam se, zasto moje "gluparije" u novoimenovanom Blogu imaju prioritet ispred panela poezije, proze itd?
Kad kazem "gluparije" mislim na vlastiti (nekadasnji dobri dnevnik), da se niko ne ljuti, mojim "gluparijama" mogli bi se jos poneki pridruziti, ha ha.
Zasto , koji je razlog da Blog citiram, i (moje gluparije) bude udarna tema na ovakom sajtu ??
Hvala.

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 28 Окт 2010, 18:43

Da blogovi budu što vidljiviji...
A poezija i proza su tu, na dohvat ruke...
:mah :mah :mah :mah

Корисников грб
sisarkica9
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 70
Придружен: 28 Мај 2010, 11:16

Порукаод sisarkica9 » 05 Нов 2010, 09:04

Pa dobro bre! Kad mi vec obrisete nesto sto sam napisao, red je da me obavestite.

Zar ne smem ni da izrazim suprotno misljenje od moderatora? vidim ja da je bolje da manje vise samo citam, a kod postovanja vec moram dobrano da razmislim. samo sam Nut kazao da 'insight' na engleskom kada se prevodi ne znaci tek u cetvrtom ili petom znacenju 'uvid', cak naprotiv. I obrisan je taj moj post bez objasnjenja, a nije bio offtopic.

eto, vec ste me skoro pa oterali a niste mi ni dali priliku! mozda sam stidljiv! pih!
We are not human beings having a spiritual experience. We are spiritual beings having a human experience. (Teilhard de Chardin)

Корисников грб
El
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 22921
Придружен: 08 Авг 2007, 08:19
Место: Pančevo

Порукаод El » 05 Нов 2010, 09:12

sisarkica9 пише:Pa dobro bre! Kad mi vec obrisete nesto sto sam napisao, red je da me obavestite.

Zar ne smem ni da izrazim suprotno misljenje od moderatora? vidim ja da je bolje da manje vise samo citam, a kod postovanja vec moram dobrano da razmislim. samo sam Nut kazao da 'insight' na engleskom kada se prevodi ne znaci tek u cetvrtom ili petom znacenju 'uvid', cak naprotiv. I obrisan je taj moj post bez objasnjenja, a nije bio offtopic.

eto, vec ste me skoro pa oterali a niste mi ni dali priliku! mozda sam stidljiv! pih!

Pa meni se čini da si ti mnogo ružnog iskustva imao na nekim drugim forumima,mislim sa tim offtopicima. :wink:
Ovde retko kad dođemo u situaciju da brišemo poruke,a ako je Nut izbrisala nešto verovatno je imala razlog.
Konstruktivna rasprava,posebno u temi Psihologija je sasvim ok.
Nemoj da si tako uvredljiv,ovde smo svi radi druženja....
Piši,čitaj,druži se....
:mah
"Ne zanosi se. Promeniti nešto na muškarcu možeš samo ako nosi pelene" ...

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 05 Нов 2010, 09:13

Sve je u redu, drugar...
Tema psihologija ne služi za učenje stranog jezika...
Tako bi mogli sto strana da popunimo stranim izrazima...
Otvori temu u gramatici pa objasni, nije problem...
Pozdrav!
:mah :mah :mah :mah :mah

Корисников грб
sisarkica9
~ clan ~
~ clan ~

Порукаод sisarkica9 » 05 Нов 2010, 12:46

ok, razumem dobre namere.
ali i dalje tvrdim da ono sto sam Nut odgovorio nije bilo offtopic niti ucenje stranog jezika.
i samo neka me sledeci put neko ko im obrise poruku, dostavi obavestenje ako je moguce da je ta poruka koju sam pisao obrisana i zasto je obrisana. hvala unapred.
We are not human beings having a spiritual experience. We are spiritual beings having a human experience. (Teilhard de Chardin)

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 08 Нов 2010, 10:22

Hvala na razumevanju...
Da prevaziđemo nesporazme, previše je zla oko nas...
Molim vas!
Pozdrav...
:mah :mah :mah :mah

Корисников грб
sisarkica9
~ clan ~
~ clan ~

Порукаод sisarkica9 » 11 Нов 2010, 14:23

da li onda mogu da barem budem siguran da ce mi se kazati ako mi se obrise poruka? Nut mi je obrisala i poruku gde sam se malo zezao na temu toga sto je za munkovu sliku u koju su dodati helikopteri rekla da je to van gog. samo sam kazao 'dobar ti je taj van gog' ili tako nesto.
to sam tek malopre video.

evo dao sam odgovor malopre na jedan njen post. ako ni takav odgovor nije prihvatljiv, onda molim za objasnjenje.

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 11 Нов 2010, 14:32

Možeš biti siguran, nije problem....
Ne znam za ove postove, nisam bio tu kraće vreme...
Biće sve u redu...
Pozdrav.
:mah :mah :mah

P. S. Zašto samo sa Nut razgovaraš?
Ima nas još, pričaj malo sa nama, otvori temu, započni nešto...

Корисников грб
sisarkica9
~ clan ~
~ clan ~

Порукаод sisarkica9 » 11 Нов 2010, 14:58

tek sam poceo da razgovaram, sticajem okolnosti i/ili slucajnosti, poceo sam sa njom. njeni postovi su mi zanimljivi ali ne stoji da razgovaram samo sa njom.

pricacu i sa vama ostalim, kao sto sam rekao, tek sam poceo i ohrabrio se da razgovaram. i malo dobio po nosu :P

Корисников грб
sisarkica9
~ clan ~
~ clan ~

Порукаод sisarkica9 » 23 Нов 2010, 13:23

Kako god da zvucalo moram da pitam zasto su citati iz knjige 'anastasija' vladimira megrea prebaceni u vesti iz kulture, kada pod 'proza' pise 'komentar na ono sto volite'?

http://www.tvorac-grada.com/forum/viewt ... ht=#293928

Izvinjavam se, ali to nije vest iz kulture, te knjige su kod nas izdate jos 2004. godine prvi put

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 23 Нов 2010, 14:14

Izvinjavam se zbog podnaslova "Komentar onoga što volite".
Trebalo je da piše "Vaša proza" i da bude ono što učesnici pišu.
Preporuku za ovu knjigu možeš prekopirati ovde:
http://www.tvorac-grada.com/forum/viewt ... &start=285
Ako ja to uradim videće se moj nik, a lepše je da bude tvoj post.
Post je svakako dobar i može biti vest iz kulture a može biti i u temi "Zanimljivosti iz kulture". Svaka dobra preporuka je, na neki način, i vest za onoga ko nije čuo za tu knjigu...
Hvala na razumevanju...