Kritike na forum

Sve u vezi sa sajtom

Уредник: Moderatori

Корисников грб
anaatanas
~ moderator ~
~ moderator ~
Поруке: 1661
Придружен: 23 Јан 2008, 17:28
Место: Beograd
Контакт:

Порукаод anaatanas » 15 Мар 2011, 21:17

Ja moram ipak da kažem još nešto (opet u blagom šoku kako ljudi shvataju neke reči...). Napisala sam "običan član" jer su me neki članovi pitali da li mi je poruku poslao Admin ili neki moderator, urednik. To je bila jedina "mera" podele...Zaista mi nije bila namera da bilo koga uvredim.
Nadam se da se razumemo.
www.anaatanaskovic.com
SPISATELJICA SA STILOM

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 20457
Придружен: 26 Сеп 2004, 23:50
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 16 Мар 2011, 08:46

Apsolutno.
Mislim da smo dovoljno hrabri da se vratimo pravim vrednostima, a da nesporazume ostavimo iza sebe...
:-D :-D :-D :-D :-D :-D

Корисников грб
ignja
~ moderator ~
~ moderator ~
Поруке: 6079
Придружен: 20 Мај 2010, 10:38
Место: tamo daleko

Порукаод ignja » 16 Мар 2011, 09:37

Sky Seeker пише:Apsolutno.
Mislim da smo dovoljno hrabri da se vratimo pravim vrednostima, a da nesporazume ostavimo iza sebe...
:-D :-D :-D :-D :-D :-D

Bravo druže, upravo zato sam pozdravio anin gest , treba se okrenuti pravim vrednostima, bravo
КUPUJEMO STVARI, KOJE NAM NE TREBAJU
SA PARAMA KOJE NEMAMO
S JEDNIM JEDINIM CILJEM
DA FASCINIRAMO LJUDE KOJE NE VOLIMO

Корисников грб
1love1life
~ clan ~
~ clan ~
Поруке: 78
Придружен: 10 Феб 2009, 16:48

Порукаод 1love1life » 16 Мар 2011, 19:59

anaatanas пише:IPAK bi trebalo da postoje opcije izmeni i obrisi... :idea:

Zaista nema opcija "izmeni"? Zašto?

Opcija je više nego potrebna, ali ako sam shvatila, pribojavate se nakdnadnih uklanjanja postova?

Može se postaviti opcija koja se koristi u nekom izvesnom periodu posle pisanja posta: na pr. 24h

Moj primer: dosta brzo kuckam i često pravim greške u kuckanju, zašto ne bih mogla editovati svoj post?

Корисников грб
koen
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 2657
Придружен: 11 Сеп 2005, 21:51
Место: more tišine

Порукаод koen » 16 Мар 2011, 23:19

U istoriji ovog foruma bilo je nekoliko pokušaja da se forum obori naknadnim masovnim brisanjem postova. To su radili neki, sada već bivši članovi.
Želim javno da istaknem da tzv. menadžmet ovog foruma ima apsolutno poverenje u sve članove, pogotovo one koji su aktivni, te zato, u ime tzv. menadžmenta, kao i u ime vlasnika ovog foruma, molim za malo razumevanja. Znate, ''koga je zmija ujela, taj se i guštera plaši''.
Neka vam ne bude teško da se, ukoliko ste napravili bilo kakvu grešku u pisanju posta, obratite bilo kojem administratoru ili moderatoru ( a ima nas hvala bogu), koji će odmah reagovati i ispraviti ono što želite. Za sada je tako, možda se već sutra situacija izmeni.
Ponosan sam na sebe što, zbog vremena u kome živim, nisam postao gnjida.

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 17 Мар 2011, 08:48

Apsolutno tačno.
To je jedino našta nikada ne bih pristao.
Pogledajte sve veće forume, nijedan ne dozvoljava opcije obriši i izmeni.
Nisam srećan zbog toga, ali...
:mah :mah :mah :mah

Корисников грб
1love1life
~ clan ~
~ clan ~

Порукаод 1love1life » 17 Мар 2011, 15:20

Sky Seeker пише:Apsolutno tačno.

Pa ne bih se baš složila sa ovom tvrdnjom: )))))

Kada sam već u ovoj temi, da dam primedbu na smajlije. Ružni su...Možete li lepše i bolje da ubacite?

Nisam htela majkemi, ali eto, ionako mi je kratka olovčica, ne mogu dobro da pišem : ))) kada ste već ovde Admini : ))))

Корисников грб
Nut
~ napredni clan ~
~ napredni clan ~
Поруке: 910
Придружен: 04 Окт 2010, 15:09
Место: U carstvu kraljice noci duhovnog princa Tamina...

Порукаод Nut » 17 Мар 2011, 16:02

1love1life" пише:

Pa ne bih se baš složila sa ovom tvrdnjom: )))))

Kada sam već u ovoj temi, da dam primedbu na smajlije. Ružni su...Možete li lepše i bolje da ubacite?

Nisam htela majkemi, ali eto, ionako mi je kratka olovčica, ne mogu dobro da pišem : ))) kada ste već ovde Admini : ))))

Draga 1love1life...smajliji su ovde manje bitni ,jer ne zelimo njima da skrecemo paznju,vise nego sto je to neophodno,kada postovima imamo sta da kazemo...(licno mislim da su preslatki i pazljivo odabrani...)
''Ne mislis li da je kazati za smajlije da ''su ruzni''..prejaka rec..,a,posve i netacna''?
Ali,ono na sta ja zelim da skrenem paznju...uz duzno postovanje,..''.MAJKEMI ... se pise odvojeno,''..e,to je ono na sta bi ti trebala da obratis vecu pozornost...
A,za smajlije cemo se lako dogovoriti... :D

:mah :mah :mah
Последње учитавање од Nut дана 17 Мар 2011, 19:34, учитано 1 пут укупно.
LJudi se plase da ce zaboraviti svoju dusu, da ce propasti kroz ono prazno, jer nece imati zasta da se uhvate....

Корисников грб
Sky Seeker
~ administrator ~
~ administrator ~
Контакт:

Порукаод Sky Seeker » 17 Мар 2011, 16:14

Smajlija ima mnogo.
Ne znam da li ste videli ove?

http://www.tvorac-grada.com/forum/posti ... de=smilies

Mrzelo me da prebacujem, a ako je to problem - naći ćemo još...
Sve je u redu, nema problema...
Pozdrav...

Корисников грб
1love1life
~ clan ~
~ clan ~

Порукаод 1love1life » 17 Мар 2011, 18:45

Nut пише:
1love1life" пише:

Draga 1love1life...smajliji su ovde manje bitni ,jer ne zelimo njima da skrecemo paznju,vise nego sto je to neophodno,kada postovima imamo sta da kazemo...(licno mislim da su preslatki i pazljivo odabrani...)
''Ne mislis li da je kazati za smajlije da ''su ruzni''..prejaka rec..,a,posve i netacna''?
Ali,ono na sta ja zelim da skrenem paznju...uz duzno postovanje,..''.MAJKEMI ... se pise odvojeno majke mi''..e,to je ono na sta bi ti trebala da obratis vecu pozornost...
A,za smajlije cemo se lako dogovoriti... :D

:mah :mah :mah

@Nut, hvala na ispravci. Nadam se da ti za to služe moderatortske permisije: da ispravljavaš, ali ne verbalno. Trebalo je samo da razdvojiš te dve reči( obzirom da je greška nastala baš u vezi opcije "edit").
Ostala si mi dužna objašnjenje: da li se te dve reči pišu odvojeno po Klajnu, ili po novom dopunjem izdanju Pravopisa?

Da li su tvoji znaci interpunkcije po Pravopisu? Da li ti je zarez odvojen spejsom po Pravopisu?
Da li je umesno da mi se ti obraćaš umesto Admina sa kojima sam počela razgovor? :) Zar ih ne degradiraš tim svojim postupkom?

Što se tiče postova, smajlija, lepog i ružnog: duga je priča: )
Za postove treba biti inspirisan.
Smajlije sam susretala mnogo lepše i bolje, sve je stvar ukusa, o ukusima nećemo raspravljati, kao ni o dobrim i lošim namerama, niti o tome što se ovaj post piše baš u temi " Kritike na forum" i što podrazmeva negativnost kao što je kritika. A samo je puka slučajnost.

O postavci smajlija odlučuju Admini zato ne očekujem odgovor od tebe.
Pozdrav :)
Gospodar Samoće..

Корисников грб
1love1life
~ clan ~
~ clan ~

Порукаод 1love1life » 17 Мар 2011, 18:57

Sky Seeker пише:Smajlija ima mnogo.
Ne znam da li ste videli ove?

http://www.tvorac-grada.com/forum/posti ... de=smilies

Mrzelo me da prebacujem, a ako je to problem - naći ćemo još...
Sve je u redu, nema problema...
Pozdrav...

Da, videla sam sada. To su smajliji iz iste postavke kao što su u prvom planu na boardu.Ovakvi smajliji su prevaziđeni odavno već.
Lično, ne koristim previše smajlije. Volim dva ili tri smajlija koje koristim. U nedostarku istih koristim dvotačku i zagradu :)
Hvala Vama i Koenu na strpljenju, na uvažavanju mog mišljenja, i zamolila bih vas da postavite nekoliko smajlija koji mi se dopadaju : )

Mah-mah :)
Gospodar Samoće..

Корисников грб
ignja
~ moderator ~
~ moderator ~

Порукаод ignja » 17 Мар 2011, 20:24

Nut пише:[
Draga 1love1life...smajliji su ovde manje bitni ,jer ne zelimo njima da skrecemo paznju,vise nego sto je to neophodno,kada postovima imamo sta da kazemo..

:ok ( evo ga jeddan od smajlija, koji dokazuje da je sve tu što treba da bude) Iako (slažem se sa nut) su oni najmanje bitni, nećemo forumaša upamtiti po smajliju............ili avataru, več po tome šta piše :yee :yee :yee

SA PARAMA KOJE NEMAMO

S JEDNIM JEDINIM CILJEM

Корисников грб
El
~ administrator ~
~ administrator ~
Поруке: 23490
Придружен: 08 Авг 2007, 08:19
Место: Pančevo

Порукаод El » 17 Мар 2011, 21:14

Sa smajlićima ili bez-bitno je da se razumemo. :wink: :mah
"Ne zanosi se. Promeniti nešto na muškarcu možeš samo ako nosi pelene" ...

Корисников грб
ignja
~ moderator ~
~ moderator ~

Порукаод ignja » 17 Мар 2011, 21:15

1love1life пише:Da li je umesno da mi se ti obraćaš umesto Admina sa kojima sam počela razgovor? :) Zar ih ne degradiraš tim svojim postupkom?

)

još nešto................ovo je forum, i ako si postavila post na nekoj temi onda je normalllno, da se uključe i drugi forumaši. A ako si mislila samo na admina, onda si njemu trebala da se obratiš sa pp :mah

SA PARAMA KOJE NEMAMO

S JEDNIM JEDINIM CILJEM

Корисников грб
1love1life
~ clan ~
~ clan ~

Порукаод 1love1life » 17 Мар 2011, 23:26

ignja пише:
1love1life пише:Da li je umesno da mi se ti obraćaš umesto Admina sa kojima sam počela razgovor? :) Zar ih ne degradiraš tim svojim postupkom?

)

još nešto................ovo je forum, i ako si postavila post na nekoj temi onda je normalllno, da se uključe i drugi forumaši. A ako si mislila samo na admina, onda si njemu trebala da se obratiš sa pp :mah

Ne teraj me da radim nešto što nikada nisam;))))
Zašto bih se intimizirala sa bilo kim ovde, pa i sa Adminima?
A ti ako imaš ingirenciju da postavljaš smajlije, obratiću se tebi :)

Mah-mah :)
Gospodar Samoće..